Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Starcraft II

Featured Replies

Opublikowano

przecież to jest właśnie uaktualnione zestawienie. Usunięto shreddera i jednostkę kopiującą jednostki przeciwnika a dodano nową odmianę mothership i miny.

 

Nie wiem jak to się sprawdzi w praniu ale wg mnie to jest dziwny rozkład jednostek - terranie dostali dwie nowe jednostki do ataku i jedną do obrony podczas gdy protosi tylko jedną do ataku, jedną do psucia ekonomii i jedną, która jest w pewnym sensie odmianą planetary fortress. Do tego dochodzi viper, który przyciąga jednostki przez co pewnie siege tanki jako defensywa na klifach odejdą w zapomnienie.

 

No ale i tak pierwsze co dostanie nerfa to będzie tempest, bo już teraz ludzie płaczą, że oracle z umiejętnością dającą widok mapy sprawia, że tempesty atakują z niewyobrażalnej odległości i zniszczenie ekonomii zanim przeciwnik się zorientuje nie stanowi większego problemu.

Edytowane przez greah

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Wyświetleń 174,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Pograłem trochę w starcrafta i... Blizzard nie potrafi robić RTSów. Pewnie multi wymaga myślenia, układania jakichś taktyk, ale single niestety nie. Filozofia singla polega mniej więcej na tym - wydob

  • Będę w mniejszości jeśli powiem, że w nosie mam ten cały e-sport? Kupuję grę dla singla, kampanii, skirmishów, bo jestem każualem i chcę się tylko dobrze bawić, a nie stresować i dobijać nadgarstek.

  • cześć

Opublikowano

Kazuun... <facepalm> ...

 

Jeden BR dawałem kilka postów wcześniej. Drugi masz poniżej. Wszystko na oficjalnym kanale SC, z którego sam przed chwilą dałeś inny filmik... Nosz wystarczy przeglądnąć ostatnio dodane filmy.

 

Battle Report #2 (Terran vs Zerg)

Opublikowano

Nie mam subsa do kanału SC2 ;p

 

Nie wiem jak się Tempest odnajdzie w kwesti balansu, ale podoba mi się, że HotS stawia mocno na utility.

Opublikowano

Dreamhack leci na twitch tv.

Nerchio akurat gra vs Thorzain, nasz człowiek wygrał Game 1 póki co.

Opublikowano

mana i nerchio juz w 1/4 :))00 gogogogo USA

Opublikowano

nadal oglądasz sc:bw? :> teraz bardziej tak jest w pvp, a bardziej było, bo teraz można grać prawie wszystko.

polecam trzecią grę many z hero:D stephano przejechał po nerchio i sprawdzi teraz naszego protosa:D

Opublikowano

bezcenne kiedy mana zniszczyl naturala stephano w pierwszej grze. "sup..." XDD

Opublikowano

o której finał? czyżby grzesiu komincz miał zostać pierwszym Polakiem, który wygra duży turniej lanowy? i kupe kasy też:D

Opublikowano

nadal oglądasz sc:bw? :> teraz bardziej tak jest w pvp, a bardziej było, bo teraz można grać prawie wszystko.

w bw to nie byl rzut moneta bo wszyscy szli w ten sam build czyli muty (jak ogladalem) dlatego porownywali pvp z sc2 do tego (bo wszyscy robili 4aiurgate)

w sc2 zvz niby jest rzut moneta bo masz albo orzel (roach timing) albo reszka (muta rush) i sobie na poczatku rzucasz na ktore sie przygotowac i jak nie trafiles to wtopa (czy siakos tak to idra tlumaczyl na swoim streamie)

Edytowane przez Gattz

Opublikowano

hmm z zvz w sc:bw i rzutem monetą chodziło mi o to kto kiedy postawi spire albo expa i kiedy zaatakuje.

nie wiem ile i kiedy oglądałeś sc2, ale to o czym piszesz to już od dawna nie jest aktualne, już częściej gracze wracają do starego timingu z banelingami.

zobacz sobie chociażby gry nerchio z stephano z dh czy jakieś ostatnie z gsl albo gstl. większość zvz opiera się na infestorach i rouchach. muty łatwo skontrować, szczególnie teraz jak quueny mają większy zasięg.

dużo gier kończy się w late game.

 

pvp ostatnio trochę się nudne zrobiło. dużo graczy gra fast colosus i albo broni jakiś inny timing, albo samemu pushuje.

czasami są takie perełki jak 3 gra many z hero gdzie wszystko wyglądało, że koreaniec wygra i tak naprawdę chyba wyciągnięcie jednego obas na końcu przeważyło.

Opublikowano

no bo wiadomo to idra. on trenuje 13 godzin dziennie i nie powinien przegrywac z tymi ludzmi jak to kiedys powiedzial.

od patcha nie mialem okazji poogladac przez diabolo i euro.

Opublikowano

wiadomo czy do uruchomienia HoS będzie potrzebne WoL ? jeśli tak to trochę lipa,bo chciwy blizzard(activision) każe płacić drugi raz za jedna kampanie i kilka jednostek do multi+potem trzeci raz ta sama bajka z protosami.

 

ogólnie to jaką mają wymówkę,że sprzedali 1/3 gry i robią po 2 lata jedną kampanie na tym samym silniku?jakoś W3 mogli zrobić za(pipi)istego z długą kampanią(imo najlepsza kampania w strategii ever),a po połączeniu z acti tylko skoki na kase robią polegając na sile marki.

Opublikowano

tak.

 

zgadzam się co do kampanii w W3 (planuje właśnie kolejny raz przejść), ale ta z SC2 też jest dobra. podział był zapowiadany od początku. wiadomo po co on jest też.

Opublikowano

O właśnie - jak to będzie z HoTSem? Jeżeli go nie kupię to nie będę mógł grać nowymi jednostkami w multi i pozostanie mi granie tylko z ludźmi którzy mają podstawkę?

Opublikowano

O właśnie - jak to będzie z HoTSem? Jeżeli go nie kupię to nie będę mógł grać nowymi jednostkami w multi i pozostanie mi granie tylko z ludźmi którzy mają podstawkę?

 

dokladnie tak.

Opublikowano

O właśnie - jak to będzie z HoTSem? Jeżeli go nie kupię to nie będę mógł grać nowymi jednostkami w multi i pozostanie mi granie tylko z ludźmi którzy mają podstawkę?

 

dokladnie tak.

Czyli tak jak to było...13, or so, lat temu. Seems fair to me.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

będzie się działo. szkoda, że to akurat teraz jak jest taki natłok dobrych gier (gsl i gstl), własnie się ostatni grupa kończy w gsl i tylko dzisiaj było kilka mega gier, a później nic się nie będzie działo.

 

tu chyba czytelniej widać all - http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/HomeStory_Cup/5

Edytowane przez luk_ash

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.