Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

Haha, ja po sto latach niegrania w końcu zacząłem więcej niż 3 mecze w miesiąc rozgrywać i awansowałem do srebra właśnie.

Zdarza się po drodze jakieś goldy rozje.bać, najcześciej wpier.dol na dżerga oczywiście.

 

BobTheZealot:269

 

 

Snutr wygrał HSC, od półfinałów same zergi zostały, beka ujemna.

Odnośnik do komentarza

MB wypalił się już jakiś czas temu. Obecnie zatacza któreś z rzędu koło powtarzając ciągle te same żarty; nawet oglądając WCF da się wyczuć, że formuła się wypaliła a on nie ma pomysłu na nic nowego (tj. ostatni sezon wygląda tak, że odpalają replay NW robi swoje "hit me with that noise" i zaczynają gadać o całkowicie losowych pierdołach).

Odnośnik do komentarza

MB wypalił się już jakiś czas temu. Obecnie zatacza któreś z rzędu koło powtarzając ciągle te same żarty; nawet oglądając WCF da się wyczuć, że formuła się wypaliła a on nie ma pomysłu na nic nowego (tj. ostatni sezon wygląda tak, że odpalają replay NW robi swoje "hit me with that noise" i zaczynają gadać o całkowicie losowych pierdołach).

 

ee, zawsze w sumie tak było, chyba, że gierka jest naprawdę dobra (jak na WCF oczywiście), wtedy się na grze skupiają ;p

 

Fakt że murzyn co chwilę gada to samo, zwłaszcza na strimie, ale ma momenty swoje ;] wczoraj trafił na streamsnipera, który został zgwałcony w jakieś 10minut i został ukarany t-bagiem połączonym z suck my d haha. No i skilowo też się poprawił. Świeżo po awansie do mastersa nie mógł do 20 miejsca dobić, a teraz w dobrym okresie miał Rank 1 więc coś jest na rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Kilka gierek i jestem znowu w top 8.Po drodze bylo kilku zlotych.Mam nadzieje ze to oznacza ze ja awansuje a nie ze oni zostana zdegradowani.

Myslalem ze w SC2 graja osoby z klasa.Bez rage-quitow,wyzwisk itp a tu polowa nawet "gl hf" nie odpisze a co dopiero "gg".Jeden niemiec mnie nazwal zartem (cytuje: "du bist so ein witz") i "mongo" ale nie mam pojecia co to oznacza bo po niemiecku to raczej nie jest,a inny ziomek probowal mnie zrushowac ale sie wybronilem i kontratakiem pokonalem.Zamiast jednak "gg" dostalem wiadomosci o tresci "you are a poor player".Co za ludzie :mellow:

Odnośnik do komentarza

niestety sc2 ma chory system awansow i degradacji gdzie zamiast pojsc na logike ze zamienic pierwsze np top10 golda z ostatnimi 10 platyny to oni jakies porypane wrozenie z fusow robia. raz mnie zdegradowalo z diamentu 4v4 jak wygrywalem co 2 gre, innym razem mnie awansowalo jak przegralem 5 z rzedu i wygralem jedna.

 

i z tego co zauwazylem to zawsze jak mnie awansowalo to do nowej dywizji, nigdy do juz istniejacej. wiec nie dosc ze ty masz byc godzien awansu to jeszcze masz czekac az inni beda by wam stworzyc nowa. joke. no chyba ze to ja mialem zawsze takie "szczescie"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...