Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda sprawa z kupnem samego klucza do SCII na alllegro? Nie ma przypałów z Blizzardem żeby odzyskać konto jakby mi się ktoś włamał i zmienił hasło?

Chyba nie do końca rozumiem. Sam klucz wklepujesz po zalogowaniu na swoje konto i masz grę. Nie ma tu żadnej różnicy czy kupisz klucz na allegro, pudełko czy zamówisz bezpośrednio na stronie blizzarda

Odnośnik do komentarza

Chyba nie do końca rozumiem. Sam klucz wklepujesz po zalogowaniu na swoje konto i masz grę. Nie ma tu żadnej różnicy czy kupisz klucz na allegro, pudełko czy zamówisz bezpośrednio na stronie blizzarda

Hmm, z tego co wiem to jest... bo kupując u Blizza na stronie nie dostajesz CD-keya do wpisania a po prostu dodaje Ci grę do konta na którym jesteś w danej chwili zalogowany i kupujesz ;)

 

 

 

Ja miałem raz hacka na konto, wymagali jedynie skan dowodu osobistego by sprawdzić, czy się zgadzają oryginalnie wpisane dane osobowe.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Ja miałem raz hacka na konto, wymagali jedynie skan dowodu osobistego by sprawdzić, czy się zgadzają oryginalnie wpisane dane osobowe.

 

No to nie za fajnie z tym dowodem osobistym. Chciałem odkupić od kogoś na tym forum konto SC2, ale jakbym w przyszłości miał problemy to nic nie zdziałam skoro konto jest na jego dane.

Można edytować na koncie BN dane typu imię, nazwisko, nick, email?

Odnośnik do komentarza

ciezko z tym. utrudnili to bo ludzie sobie zmieniali dane na uk czy german zeby brac udzial w refer a friend ktorego w polsce nie ma (cos jak xbox live)

teraz jak chcesz cos zmienic to zdaje sie chca jakiegos rachunku (np za prad) gdzie beda twoje nowe dane. (a przynajmniej tak mi kumpel mowil jak nie mogl dodac swojego numeru kom bo mial dane z uk a numer polski)

 

odradzalbym kupowanie konta. polecalbym kupno klucza.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

 

odradzalbym kupowanie konta. polecalbym kupno klucza.

 

Nie chce mi się zakładać specjalnie konta na BN żeby sprawdzić jaką oferują cenę. Mógłby mi ktoś podać po ile stoi na  http://eu.battle.net/sc2/pl/buy-now/ cena za

 

WOL

Pakiet WOL + HOTS ?

 

abhrKFoJ.jpg

 

Szukam gdzie można kupić najtaniej SC2, na allegro klucze stoją po 95 PLN, wersja pudełko w Saturnie / Mediamarkt po 120 PLN.

Wiecie gdzie kupić tanio gierkę?

Odnośnik do komentarza

Ja się tak upewnię dla formalności - wersja pudełkowa PL zarejestrowana na koncie BNet pozwala na ściągnięcie wersji angielskiej? Nie powinno być chyba żadnych problemów wynikających z tego, że WoL kupowałem w UK, a HotS wezmę PL?

 

Ku memu zaskoczeniu HotS tani u nas - wszelkie importy to ceny ~150zł. To już lepiej 110zł i zakupić w empiku. No chyba, że ktoś ma namiary na jeszcze tańsze pudło?

 

Nie, nie chcę samego klucza.

Odnośnik do komentarza

po dodaniu klucza mozesz sobie sciagnac z bnet taka wersje jezykowa jaka sobie chcesz i ile razy chcesz bo ich obchodzi tylko ze logujac sie do gry masz ja dodana na koncie

 

problemow tez nie powinno byc bo uk i pl sa na ten sam region (zdaje sie nawet ze juz kompletnie to nie robi bo moj wol jest na region global wiec moze juz wprowadzili obiecane granie na ktorym regionie chcesz niezaleznie od wersji)

Odnośnik do komentarza

Raptor zdaje się kiedyś zmieniał dane. Trza jego spytać.

Tyle, że (o ile się nie mylę) to zmienić możesz jedynie miejsce zamieszkania, a nie imię z nazwiskiem więc zostanie Ci imię domyślne, ino że będzie taki Jorgen Strauss mieszkał nie w Norwegii a np w Polsce xD

Potem poproszą o skan dowodu osobistego a tam Jan Kowalski, Warszawa ;p

 

 

@Suavek

Nie jestem pewien. Niby WoL miał brak regionów chyba, ale tam były jakieś jaja z Ruskimi abonamentami etc. Imho powinno działać, ale ręki nie dam.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Przed chwilą kupiłem WOL bo Blizzard przecenił go z 40€ na 20€. Ściąga mi się instalka, która mi wyświetliła okno z pytaniem czy chce autoryzować konto/grę. Kliknąłem na Yes i wyskoczyła mi stronka która mnie prosi o jakiś redeem code. Nie wiem o co z tym chodzi, skąd to mam niby wziąć skoro mam digital copy a w emailu nic pisali o redeem code?

Odnośnik do komentarza

Z relacji prasy z grania w nowego Starcrafta II wynika, że kampania jest niestety dużo bardziej Warcraftowa - duże znaczenie mają niezależne od "czystego" Stara elementy RPG. W misjach mamy dostępną Kerrigan, która oczywiście jest bardzo mocna, po zabiciu odradza się w bazie, dodatkowo zyskuje nowe poziomy, a z nimi kolejne bardzo potężne zdolności. Wynika mi z tego, że na pewno zarządzanie Kerrigan będzie kluczowe dla sukcesu w misji...

Odnośnik do komentarza

Niestety? Osobiście bardzo mi się podobały kampanie W3, właśnie za sprawą tych elementów RPG. Od czystej strategii jest multi - mnie i tak zawsze bardziej bawiły blizzardowe kampanie, w szczególności misje bardziej urozmaicone niż zwykła budowa bazy.

 

Niepokoi mnie tylko, że w opisie gry jest mowa o raptem 20 misjach, podczas gdy taki WoL miał 29+

 

 

Swoją drogą, czy istnieje możliwość ustawienia widescreen na monitorze 4:3 ? Tj. tak, abym miał nawet te czarne pasy, ale pole widzenia było zwiększone? Domyślnie niestety mam tylko fullscreen, co wiąże się z ograniczonym wglądem na pole walki. Normalnie czuję się jakbym grał w kąsolowego FPSa ze zredukowanym do minimum FOV.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do tych co grają regularnie - doświadczyliście od któregoś z niedawnych patchy jakichś problemów z przycięciami w grze? Tj. niezależnie od ustawień graficznych i FPSu gra staje na kilka sekund jak gdyby nie wyrabiała z wczytywaniem danych? Guglając wyszło na to, że sporo osób skarży się na podobne problemy od któregoś z patcha, ale nie znalazłem jeszcze solucji. Samego SC2 instalowałem na nowo po ponad roku, więc syfu w danych raczej nie mam. Sprzęt też dostatecznie wydajny, wręcz ulepszony od ostatniego czasu gdy grałem. Ludzie zalecają odpalenie po uruchomieniu gry mapy Unit Preloader, ale nie zawsze to niestety pomaga.

 

No ale przynajmniej ukończyłem wreszcie całą kampanię na brutalu. :D 100% achievementów za singla i challenge, a w multi noob nad nooby. ;p No ale za to lubię gierkę - single i multi to dwie osobne rzeczy, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Zamówienie na HotS już złożone.

Odnośnik do komentarza

Pełny dysk to raczej mnie nie dotyczy. 40% wolnego miejsca, w dodatku często defragmentowany. Na forum Bnet czytam, że u wielu osób się to pojawiło niedawno, wraz z jakimś większym patchem (pewnie już zawartość HotS), ale sam blizz milczy. No cóż, zobaczymy.

 

A osobiście HotS zamówiłem w empiku z odbiorem osobistym. Wysyłają we wtorek rzekomo, ale kto ich tam wie - może będzie wcześniej. A zawsze to trochę grosza na piwo w kieszeni.

 

Niemniej jednak - http://www.gram.pl/sklep/pc/starcraft-ii-heart-of-the-swarm

"Dostępność: Zamówienie przedpremierowe (przedsprzedaż), planowana wysyłka: 11.3.2013"

 

No i zawsze możesz kupić sam klucz - tu masz gwarancję natychmiastowej wysyłki ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...