Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

1. Obadaj pierwszego Starcrafta, jeśli możesz. To arcydzieło, jedno z może kilku na peceta - i myślę, że niewiele się zestarzało, a pod pewnymi względami gra się w nie lepiej, niż w dwójkę. Dodatkowo SC2 raczej jest robiony dla fanów - co prawda da się spoko bez problemów nauczyć i przejść bez grania w jedynkę, ale jednak więcej frajdy jest, kiedy się obeszło jedynkę. A ją tak czy siak bardzo warto przejść.

 

2. Jak w każdej chyba grze Blizzarda, filmików jest dość sporo. Nie wiem, o czym mówi Dr. Suess. W moim rozumieniu gier, np.

nie jest na silniku SC2...

 

3. Gra łącznie zawiera 29 misji, przy czym w jednej grze można przejść ich 26 - trzykrotnie staniesz przed wyborem, misja A czy misja B. Z tych 26 misji, 22 na pewno przejdziesz, cztery to taka opcjonalna mini-kampania Protossów, a jedna to ukryta misja, którą trzeba odkryć, robiąc konkretną rzecz (trudną do domyślenia się bez wiedzy...) w jednej z misji głównej kampanii.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość Dr.Suess

Właściwie cała kampania to teturial, lub mozna ustawić sobie "bota" w custom game na najnizszym poziomie i nawet nie będzie cie zbytnio atakował i mozna się pobawić w trenowanie makr itp. każdą rasą inaczej sie gra i musisz rozkminić na początku która rasa "jak sie buduje" @szprota uśmiechnij się a załatwie ci bete do starcrafta Hots tylko tam jest multi i Cie szybko zjedzą :/ i chyba gdzieś mam jeszcze trial do starcrafta 2. jak będe w domu to podeśle. a przy instalicji dwójki jest skrót wydarzeń z jedynki więc teoretycznie mozna olac jedynkę, ale nie warto :P

Edytowane przez Dr.Suess
Odnośnik do komentarza
Gość Dr.Suess

nie trzeba płacić za preordera, juz 5 kodów załatwiłem sobie .macie bany na google czy jak? co do trialu to nie pamiętam ale chyba 14 dni akywności wymienione na 10h czy 20h spędzonych z grą ale głowy nie dam. czy tak trudno zamówić sobie na empiku gre i poczekać 10 minut na maila?

Odnośnik do komentarza

Eeee, Ty mówisz o pre-orderach. A ja mówię o giveawayach jakichś :P

Poza tym, wszędzie gdzie jest deal typu "Kup a dostaniesz betę" to trza płacić za grę z góry etc. A ja bym chciał zobaczyć HotS nim zapłacę/kupię :(

 

bodajże gram.pl na fejsie rozdawał w zeszły weekend kody :P

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że ktoś nie ma czasu, ale w takim razie lepiej zagrać tylko w jedynkę. To kompletniejsza historia i kompletniejsza gra. Dwójka to jakby taki świeży wariant, nie wnosi tak wiele - prawie każda misja po prostu wprowadza jakiś nowy gimmick czy jednostkę i na niej oparta jest gra. Niby odświeżono parę rzeczy, ale interfejs i wygląd "jedynki" do dzisiaj zadowalają. A czas na "dwójkę" się znajdzie... Blizzard wydaje grę raz na kilka lat.

Odnośnik do komentarza

Nie prościej kupić najtańszą pudełkową, a instalkę ściągnąć z neta? Ja tak zrobiłem, płyty nawet nie wyjmowałem z pudełka, bo polskiego dubbingu bym nie mógł znieść :P

Edytowane przez kaz_
Odnośnik do komentarza
... bo polskiego dubbingu bym nie mógł znieść :P

 

Ja gralem w pl wersji jezykowej i jestem bardzo zadowolony.Imo odwalili kawal swietnej roboty.Wiadomo ze oryginal zawsze lepszy ale tu nie jest tak jak z Killzone 2 gdzie najbardziej wulgarnym wyzwyskiem bylo "o cholera!".Glosy podobne do oryginalnych (jak ktos mial chrypke to w pl tez sie postarali o to) , zbytnio sie nie wczuwali w role i nie przezywali ich ale i tak jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

Kolega ci juz odpowiedzial.Nie wprost,co prawda,zatem oto jasniej:

ogolnie polega to na tym ze w sklepie kupujesz kod do aktywacji SC2.Plyta i pudelko sa w gratisie.Po odpaleniu plyty gra ci sie niby instaluje ale i tak to co wazniejsze pobierze ci sie samo po odpaleniu jej.Jak gra sie zalaczy to podajesz kod do aktywacji produktu.

To samo jednak sie dzieje podczas pobierania ze strony startera,z taka roznica ze na koncu nie wpisujesz kodu,tylko grasz w te kilka mapek tylko.Zatem to co kolega proponowal -> pobierasz ze strony odpowiednia wersje startera,kupujesz byle gdzie sc2,uzyskanym kodem rozszerzasz startera do pelnej edycji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...