Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda strzępić ryja, naprawdę.

 

Ostatni raz wsiadłem do hypetrainu, zachowałem się jak gówniarz, przepraszam.

 

3/10, pieniądze wydane na kino - nie żałuje, za karę że nie byłem na final girls.


Teraz to będzie już końcówka.

Milan, pokazali w końcu

wiedźmę

?

jak pisze kolega wyżej, plus migawka w lesie za drzewem.

No i strzępie.

Odnośnik do komentarza

R point taki sobie. Motywy z duchami fajne ale film mocno nie straszny a aktorzy mnie odrzucają, ten język, mimika,no nie zagrało mi to. Shutter czy Ringu to nie jest zdecydowanie. Dla mnie lekki zawód ale daje plusa, że skośne oczy chciały dobrze 6+/10

 

 

Conjuring 2 nie tak dobre jak jedynka ale wciąż w ostatnim zalewie lipy godny polecenia. Główny zły bardzo mi się spodobał. Motyw z obrazem i cieniem GOTY! Ostatnio najlepszy horror jaki widziałem. Udany sequell. 8/10

Edytowane przez wuJJek
Odnośnik do komentarza

Sinister 2 widziałem dzisiaj a jedynkę za takie 8/10 uznaje, jeden z lepszych horrorów ostatnich lat dla mnie. Conjuring jakby kto pytał też mi robi na 8/10. Dead Silence 8 /10 też. A sama kontynuacja Sinister z początku fajna bo pokazuje wszystko od drugiej strony ale później jest mocno do przewidzenia plus zakończenie mocno na siłę. Nie oczekiwałem wiele i tyle dostałem, poprawny sequell ale nic poza tym. 6+/10 bo postać głównego złego bardzo lubię.

Odnośnik do komentarza

a propo M przypomnial mi  sie jeden z mocniejszych horrorów jakie ogladalem ostatnimi czasy, zapodałem dla hecy, wciągnął, ale przy końcówce wymiękłem xD

ale ostrzegam, końcówka jest naprawde ponura i popierd,olona, a  fakt ze historia jest autentyczna nie pomaga xD

 

spoiler

 

facet odcina koledze ku,tasa, smaży go i  podaje na talerzu, ale koledze, który się powli wykrwawia, niestety przekaska nie idzie " bo jest gumiasty" xD

 

Odnośnik do komentarza

a propo M przypomnial mi  sie jeden z mocniejszych horrorów jakie ogladalem ostatnimi czasy, zapodałem dla hecy, wciągnął, ale przy końcówce wymiękłem xD

ale ostrzegam, końcówka jest naprawde ponura i popierd,olona, a  fakt ze historia jest autentyczna nie pomaga xD

 

spoiler

 

facet odcina koledze ku,tasa, smaży go i  podaje na talerzu, ale koledze, który się powli wykrwawia, niestety przekaska nie idzie " bo jest gumiasty" xD

 

 

to jest na faktach

https://pl.wikipedia.org/wiki/Armin_Meiwes

 

warto to w ogóle oglądać?

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłem na Nie oddychaj Alvareza(typ od remake'u Martwego zła) i seans był kwintesencją jego warsztatu filmowego. Napięcie, napięcie, napięcie. Czasem zaciskałem rękę na poręczy fotela. Całość show kradnie oczywiście Lang(bardzo dwuznacznie zbudowany obraz "złego"), a Jane Levy staje się powoli twarzą(a raczej oczyma  :wub: ) współczesnego horroru. Film imo gorszy od evil dead, co i tak oznacza dreszczowiec, na który warto się do kina wybrać. Szczęśliwie na seansie było bardzo mało ludzi, bo wiele scen ciszy są idealnym poletkiem dla debili.

 

7+/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...