Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

Laptop do 1600 zł. Głównie do internetu i podstawowe funkcje. System operacyjny Windows. Czekam na sugestię.

 

Dodam, że byłbym skłonny na netbooka, tylko zastanawiam się, czy matryca 10 cali przy dłuższym używaniu nie jest męcząca? Pytanie do osób, które korzystają z tego typu urządzeń.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

przybiegam z typowym (jak na ten temat) pytaniem

tym razem juz na 100% w koncu kupie i mój wybór padł na

http://www.marketmed....html?partner=1

acer-timelinex-5820tg-5454g50mn-lx-ptn02-223.jpg

 

chce sie ostatni razu pewnić czy to dobry wybór? czy widzicie jakies przeciwskazania? a może pojawilo sie coś lepszego w podobnej cenie ?

 

Nie wszystko tyko nie acer!!! Jeśli ma Ci coś doradzić w tym temacie to polecam HP. Może i na zdjęciu on i wygląd ładnie ale przecież w dużej mierze zależy co ma w środku.

A z tego co czytałem na forach internetowych gdy Ja kupowałem swego notebooka to podzespoły które są tam pakowane to można określić jako KUPA.

Odnośnik do komentarza

Mnie na dniach zdechł HPek, konkretniej jego karta graficzna, naprawa jest kompletnie nieopłacalna. Rok po gwarancji.

Zamówiłem tego Lenovo, bez szczypania biorę go z dodatkową gwarancją i ubezpieczeniem na 4 lata za 350 zł, bo jakość produkowanej dziś elektroniki jest zatrważająca.

 

To jakiś Ci się lipny trafił ja mam swojego Hp pavilion i nic się z nim jeszcze złego nie działo (odpukać).dodam iż cisnę na Xp miesiąc po tym ja go kupiłem wywaliłem Viste (shit), która była wraz z notebookiem.

Tylko 1 rok gwarancji miałeś ja na swojego przy zakupie 2 lata dostałem...więc penie jakiś słabszy model musiałeś łyknąć tzn. z niższej pułki .

Odnośnik do komentarza

lolku, czytaj wyraźnie i uważanie. Skąd ci sie wzięło że miałem rok gwarancji? 2 miałem, komp jest trzyletni. Jak ci się (odpukać) z(pipi)ie coś w twoim, to też sobie uświadomisz, że ci się "lipny trafił".

Ogólnie to nie narzekam na HP, tylko na jakość elektroniki w szerokim przekroju.

 

No przyznaje mój błąd.

Lecz jaki model miałeś??? bo rzeczą jasną jest iż gdy kupisz notebooka z 1200zł to nie oczekuj po nim jakichś super podzespołów.

Odnośnik do komentarza
Nie wszystko tyko nie acer!!! Jeśli ma Ci coś doradzić w tym temacie to polecam HP. Może i na zdjęciu on i wygląd ładnie ale przecież w dużej mierze zależy co ma w środku.

A z tego co czytałem na forach internetowych gdy Ja kupowałem swego notebooka to podzespoły które są tam pakowane to można określić jako KUPA.

 

kiedy to bylo ? 3-4 lata temu ? obecnie do acera nikt nie ma zastrzezen, poczytaj sobie np.nhl i recenzje lapkow. Co do HP natomiast to.... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Nie wszystko tyko nie acer!!! Jeśli ma Ci coś doradzić w tym temacie to polecam HP. Może i na zdjęciu on i wygląd ładnie ale przecież w dużej mierze zależy co ma w środku.

A z tego co czytałem na forach internetowych gdy Ja kupowałem swego notebooka to podzespoły które są tam pakowane to można określić jako KUPA.

 

kiedy to bylo ? 3-4 lata temu ? obecnie do acera nikt nie ma zastrzezen, poczytaj sobie np.nhl i recenzje lapkow. Co do HP natomiast to.... :whistling:

Może dla tego że ich nikt nie kupuje :rolleyes:

Sam byłem świadkiem w tamtym roku laptop dosłownie miał tydzień, w którym z niewiadomych przyczyn zaczęły wypadać klawisze.

A co do recenzji jak to mówią, ile osób tyle opinii na dany temat.

Odnośnik do komentarza

Otoz to, HP ze swoimi najpopularniejszymi modelami dv5 i dv6 to zwykle chromo-oczoje bne szmiry. Jak kiedys Acer byl ch ujowy tak samo jak fujitsu siemens tak teraz fujitsu dalej jest pasciarskie a z acerem jest juz lepiej mimo, ze i tak bym go nie kupil.

 

Napewno jednak odradzam HP, szczegolnie dv5 ktory mialem jako sluzbowy. Nie znosze tego laptopa. Teraz jako sluzbowke kupilem juz sobie sam Della Studio 1745 i nie moge narzekac, przede wszystkim glosniki z subwooferem za co daje duzego plusa. Matryca do zadan biurowych jak najbardziej ok, duza jasnosc kiedy trzeba. Denerwuje brak diod od pracy dysku twardego oraz to, ze jest dosyc ciezki. Do domu kupilem ostatnio Vaio F12S i jest to jednak niebo a ziemia, laptop jest genialny.

Odnośnik do komentarza

hej ostatnio pytałem o laptopa dla siebie do rpacy , teraz z zupelnie innej beczki

 

jakis mały netbook dla matki, do internetu, worda, powrpointa i tego typu bzdetów, ponizej 15cali (nie wiem czy 10 to nie za mało, ale ma byc mały, przenosny itp, nie musi byc bardzo mocny jesli chodzi o parametry)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

hej ostatnio pytałem o laptopa dla siebie do rpacy , teraz z zupelnie innej beczki

 

jakis mały netbook dla matki, do internetu, worda, powrpointa i tego typu bzdetów, ponizej 15cali (nie wiem czy 10 to nie za mało, ale ma byc mały, przenosny itp, nie musi byc bardzo mocny jesli chodzi o parametry)

http://allegro.pl/asus-eee-pc-1201nl-1gb-250gb-9400m-hdmi-led-czarny-i1244587787.html

Odnośnik do komentarza

chce kupic laptopa myslalem nad Toshiba C650-11X w Saturnie promocja za 1999 zł, 320gb dysk 3gb ram intel core i3, troche brak bluetootha mnie odpycha ale podobno sa wtykane za pare groszy i nie ma sensu do tego doplacac, oplaca sie brac tego laptopa czy cos lepszego w tej cenie? laptop do swobodnej pracy, internet, download, gierki jakies wiadomo ze nie super detale ani zadne nowosci od tego mam konsole, filmy, muzyka.

Edytowane przez nuke`
Odnośnik do komentarza

Panowie opłaca się kupować tego Acera

http://allegro.pl/acer-5741-core-i3-330m-4gb-320gb-bt-gt320-win7-i1273760597.html

 

2379 zł czy jest coś lepszego w tej cenie?

 

jeszcze znalazlem takiego asusa bez win ale to nie problem

http://www.morele.net/laptop-asus-k52jc-ex111-294668/

tylko procek slabszy, grafika

 

w saturnie jest ten sam na promocji teraz za 2199 (ten asus) z win7 wiec zaoszczedzilbym 180 zł ale czy sie oplaca ?

Edytowane przez nuke`
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...