Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Mam, gram, zabawna dosyć gra. Świetna jakość tekstur w pierwszym planie, okupiona została totalnym rozmyciem dalszych obiektów. Framerate całkiem niezły: średnio ok. 30fps czasem spadnie do ok.20, ale tez i bywa 60 ! :D

Jak na mojego czuja Altair z AC miał lepsze możliwości (animacje) wspinania sie po wszystkim, ale tu też jest bardzo fajnie.

Dziwnie za to dzwoni metalicznie nasz Cole gdy biega... czyżby sprzączki od plecaczka tak hałasowały ?

Takie wstępne wrażenia po 3h wczoraj.

 

P.S. To pierwsza gra w którą gram w polskiej wersji językowej (szkoda że nie ma opcji english) i zabawnie brzmią te wszystkie teksty po naszemu. A do menu po polsku to już zupełnie się nie mogę przyzwyczaić....

Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że z tą grą może być podobnie jak z Star Wars: The Force Unleashed. Niby mamy duże możliwości, wiele potężnych mocy, jednak czegoś może brakować. Nie powiem TFU jako dla fana było całkiem przyjemne i można było przymknąć oko na niektóre błędy. Ale Cole nie jest moim idolem i nie wiem czy jemu tak łatwo będzie wybaczyć jakieś niedociągnięcia. :)

 

PS. Nawet podobni są bohaterowie tych gier. :)

Odnośnik do komentarza

Czy pojawily sie moze jakies potwierdzone informacje o New Game + lub jakeijs namiastce tej opcji( powtarzanie misji po skonczeniu gry or somehing like that?)??

Nie lubie jak gra konczy sie wraz z koncem fabuły i lubie pobiegac i pozabijac jak jestem na maxa dopakowany. Niech sie wypowiedza ci ktorzy maja gre.

Odnośnik do komentarza

New Game + w inFamous nie miało by sensu. Większość zwłaszcza początkowych misji opiera się na powolnym odkrywaniu dostępnych mocy. I tak będę kończyć grę drugi raz - wybierając ścieżkę zła.

W sprawie lokalizacji, jest lepiej niż przypuszczałem. Grałem w angielskie demko, ale i tak w sumie dobrze zrobiłem, że dałem zarobić rodzimym dystrybutorom, zaopatrując się w wersję polską. Polski Cole wypadł całkiem przekonująco. Reszta ekipy też. Różnie bywa z głosami NPC, ale da się to przełknąć. O komizmie z Killzone 2 nie ma mowy. Historia opowiedziana w rodzimym języku zyskuje na atrakcyjności.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o lokalizacje jedyną przekonującą postacią jest Cole.Reszta dla mnie to jakieś nieporozumienie,szczególnie nie podoba mi się głos Zaka i eks Cola.Głosy przechodniów są w porządku,nie ma do czego się przyczepić.Czy ktoś może odpowiedziec mi na pytanie:jak jezdźić po liniach telefonicznych?

Odnośnik do komentarza

http://www.shopto.net/PS3/GAMES/PS3IN02-inFamous.html

 

Paczkę powinienem dostać do piątku, w innym przypadku ten sklep wisi mi 3 funty (taka ich polityka). Dostałem smsa, że wysłali mi już dzisiaj rano, więc jestem dobrej myśli. Niestety wersje z kodem do bety multi Uncharted 2 zostały już wyprzedane. Ale ja się chyba załapałem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...