Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

I to mi się w tej grze podoba. Najpierw będę tym dobrym, a za drugim podejściem będę siał strach ;) Na dodatek każda podjęta przez nas decyzja (dobra lub zła), to zupełnie inna cut-scenka.

 

PS. Zamówiłem LE, ktos jeszcze się skusił na limitke?

 

PS2. GT przyznał 9.6 za gameplay. Sucker Punch wyrasta nam na kolejne świetne studio, które pisze gry tylko na PS3.

 

Ja także skusiłem się na edycję limitowaną, bo różnica w cenie nie była jakoś szczególnie ogromna w stosunku do zwykłej wersji. Mam nadzieję, że polski dubbing mnie nie zabije skoro nie dostaniemy patcha nawet by zmienić język. Polska to nie Europa w końcu, bo "Polska-Afryka, Afryka-Polska xD", Anglicy dostaną możliwość zmiany z anglika na polski i byłby LOL. Polskie wersje są jakoś specjalnie modyfikowane czy jak, że patche z nimi nie działają : P.

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie czy Ultima się wyrobi i wyślą grę w czwartek żeby akurat na piątek była na wekend. I druga sprawa jakie będą inne zestawy filmowe, chodź nie gniewam się na "Helikopter..." ważne że, na blu-ryju. Tylko przypomina się akcja z K2 gdzie markety i empiki oferowały lepsze promocje niż sklepy wysyłkowe.

 

Również wziąłem limitkę.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko jestem pewny, że sytuacja z KZ2 się nie powtórzy. Zresztą mamy wolny rynek, każdy może kupować gdzie chce. Ja bym jednak wybrał PL.

 

Co do samej gry. Fajnie udało się połączyć akcję, platformera i sandboxa w jednym pudełku. Może być niezłe.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z przedmówcą - do gry wkrada się monotonia , ale klimat miasta wymiata grając w IF poczułem się jak Volverine walcząc przeciwko innym mutantom czuć tę moc gdy chuderlak mocą sejsmiczną wysyła w powietrze kolejne samochody.Bardzo mi się podobało intro-przypominające klimatem filmy o zombie.Na razie tylę mogę powiedzieć o gierce na szybko Ogólnie Infamous na pewno będzie solidnym szpilem ,ale czy wybitnym, to się niedługo okaże. Ja w każdym razie trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Gra zapewne stanieje po tygodniu albo dwoch do 120 zeta,bo kazdy bedzie ja mial. Ja jej kupowac nie zamierzam,ale dla tych,ktorzy sie zdecyduja lepiej bedzie chyba wybrac wersje ang. Wersja polska fajna,bo rodzima,ale sprzedac ja potem gdziekolwiek albo zamienic bedzie trudniej. Zreszta sklepy w UK sprzedaja gre po 35 funtow i za dodatkowe pare zlotych mozna sprowadzic oryginalna wersje do Polski. Decydujcie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...