Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Ej kurcze powiedzcie mi czy odłamki albo chociaż zdobyta ich ilość jest gdzie zaznaczona/podsumowana? Podobnie z misjami pobocznymi czy skrzynkami kontaktowymi. Pierwszą dzielnicę wyczyściłem całą, drugą nie na 100% a tu zapowiada się już koniec gry. Druga i trzecia dzielnica na ukończeniu ale reszty side questów poprostu nie widzę... Help

Odnośnik do komentarza

Ej kurcze powiedzcie mi czy odłamki albo chociaż zdobyta ich ilość jest gdzie zaznaczona/podsumowana? Podobnie z misjami pobocznymi czy skrzynkami kontaktowymi. Pierwszą dzielnicę wyczyściłem całą, drugą nie na 100% a tu zapowiada się już koniec gry. Druga i trzecia dzielnica na ukończeniu ale reszty side questów poprostu nie widzę... Help

Cześć misji pobocznych odblokujesz

po oczyszczeniu jakieś częći dzielnicy z wrogów. Zazwyczaj są to misjie typu. Znajdź przesyłkę.

 

Odnośnik do komentarza

Infamous skończone z dobrą karmą. Z trofeów, które mi zostały możliwe do wypełnienia to jazda torami, zabicie na torach, uwiezienie przeciwnika, 100 zeskoków... no i te nieszczęsne odłamki. Przeszukałem w moim mniemamiu całą mapę napierniczając w L3 a i tak mi parenaście umknęło. Glupio zrobiłem, bo zacząłem ich "zawodowo" szukać dopiero pod koniec gry. No nic, może jeszcze się zmuszę do przeczesywania planszy, albo poprostu przy drugim podejściu na złej karmie skupie się na szukaniu tego w miarę postępów z fabułą. Nużące te trofea jednak są....

 

A co do samej gry to mocne 8 jak dla mnie. Przemieszczanie w tej grze jest bardzo przyjemne. Grafika też całkiem niezła, niestety ta zamierzona szarobura estetyka trochę ją niejako obniża. Bardzo mi się podobała muzyka, mimo, że tak skąpo jej było a może też właśnie dlatego. Fabuła niby z pozoru taka prosta, ale w pewnym momencie nie wiadomo kto jest Twoim wrogiem a kto przyjacielem. Polonizacja też całkiem ok.

 

Trochę odsapnę, wezmę jakiś inny tytuł na przegryzkę i prawdopodobnie wrócę jako ten zły.

Odnośnik do komentarza

A ja proponuje tylko sprawdzić ile jest odłamków na danej wyspie i samemu szukać, lepiej tak niż z mapką.

 

Co do samej gry, to jak wylądowało demo na PSS to strasznie mi się spodobało. Jakiś czas później kupiłem fulla, pograłem 1,5h i odłożyłem na półkę. Dopiero po ok 1,5 roku wróciłem do nieSławnego i z miejsca przeszedłem dwa razy, robiąc platynkę :) Jedna z przyjemniejszych gier w jakie grałem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Myslalem, zeby sobie dokonczyc gre, zaladowalem starego sejwa i sruu wszystkie trofea mi zniknely ... Jeszcze nie robilem synchronizacji, ale pewnie juz nic sie nie poradzi ...

 

Juz kiedys mialem podobnie z Wipeout HD, ale tam tylko dwa trofea mi zniknely, tutaj niestety wszystko poszlo sie je.bac.

 

EDIT:

 

Po synchronizacji wrocily trofea, szkoda ze przy Wipeoucie podobnie nie bylo =/

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

nie chcę być niegrzeczny i dostać kolejnego warna, ale czy z Tobą na pewno wszystko w porządku?

na bezczelnego mowisz, ze chodzi o konkurs, żeby zadanie odwalić za ciebie...

mówisz, że samemu sprawdzić ci się nie chce...

mówisz, ze dla osób, które grały, to nie problem... przepraszam, czy ty pamiętasz wszystkie ozdobniki na lokacjach w grach? myślisz, że tu ludzie chodzili po ścianach oglądajac każdy detal i zapamiętując go?

 

3 razy przechodziłem inF - 2x na platynę, a trzeci dla czystej frajdy, a jedyne plakaty jakie pamiętam to te, które pojawiały się na murach przy zmianie karmy... w świetle tego co napisałeś, jestem jakiś nienormalny;

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...