Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

No i dorwałem inFamousa i powiem że gra jest GENIALNA. To pierwsza gra po której przeszły mi ciarki po plecach na widok z dachu najwyższego budynku w inFamous, zwłaszcza skoki z ścian na drugą na takiej wysokości itp MNIAM. Assasin Creed przy tej grze to pryszcz. Ide grać dalej/

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza
Rozumiem, że skończyłeś obie ? :rolleyes:

 

Nie muszę kończyć gry, żeby widzieć jak wyglądają w niej walki. Już bez przesady proszę. Aha i niektóre sklepy wypuściły grę wcześniej, więc są już od kilku dni normalne gameplaye od graczy, a nie jakieś marketingowe photoshopy. Swoje zdanie podtrzymuję. Prototype na polu zadymy zjada inFamous na śniadanie.

 

@Sanryu

To ciekawe, że wg. recenzji IGN US gra ma problem z popupem, natomiast recenzent z IGN AU piszę, że wspinając się na wysoki budynek wszystko ładnie widać, a o popupie nie wspomina. Dziwi mnie ta ich rozbierzność.

 

No ale to nie temat o tym. Prototype przybędzie do mnie w piątek, wtedy też zacznę was hype'ować na tę produkcję ;)

Odnośnik do komentarza
Nie muszę kończyć gry, żeby widzieć jak wyglądają w niej walki. Już bez przesady proszę. Aha i niektóre sklepy wypuściły grę wcześniej, więc są już od kilku dni normalne gameplaye od graczy, a nie jakieś marketingowe photoshopy. Swoje zdanie podtrzymuję. Prototype na polu zadymy zjada inFamous na śniadanie.

 

@Sanryu

To ciekawe, że wg. recenzji IGN US gra ma problem z popupem, natomiast recenzent z IGN AU piszę, że wspinając się na wysoki budynek wszystko ładnie widać, a o popupie nie wspomina. Dziwi mnie ta ich rozbierzność.

 

No ale to nie temat o tym. Prototype przybędzie do mnie w piątek, wtedy też zacznę was hype'ować na tę produkcję ;)

chociaz nie wiem jaka by byla rozpierducha tam gdzie pojawia sie bohater to i tak na filmikach z gameplaya ta gra wypada IMO duzo slabiej pod wzgledem technicznym od inFAMOUS. w ogole to Prototype to sandbox czy gra w ktorej kurczowo trzymamy sie fabuly?

Odnośnik do komentarza

Pod względem technicznym Prototype może inFamous lizać buty ewentualnie. Chociaż przy takiej rozpierduszce która się tam odbywa, trzymanie stałego frameratu to całkiem niezłe osiągnięcie. No ale odnośnie widoczności, zaawansowania modeli postaci, czy po prostu dobrego wyglądu inFamous ma zdecydowaną przewagę.

 

@Za(pipi)isty2

No wiem, a wiesz czemu? Bo nie oceniam fabuły, systemu walki (combosy, kontrolsy). Nie oceniam bohaterów, nie oceniam designu przeciwników/miasta. Nie oceniam rzeczy, o których nie mam zielonego pojęcia. Oceniam zadymę i robię to po ilości rzeczy które umierają/biegają/wybuchają na ekranie. Tu masz namiastkę

. inFamous przeszedłem dwa razy i mimo, że w gierce czasem natrafiasz na większa ilość wrogów, to dzieło Sucker Punch jest bardziej statyczne/spokojne/taktyczne. Prototype stawia na chaos przez duże C, co widać, słychać i czuć na każdym filmiku z tej gry.

 

Śmieszy mnie to jak ludzie piszą, że nie można się wypowiedzieć o grze na podstawie filmików. A dlaczego niby nie? Jeżeli nie mówię o ogólnym płynącym feelingu z gry, którego filmy nie oddadzą, albo o fabule, sterowaniu itp. to co stoi na przeszkodzie, żeby na temat takiego tytułu się wypowiedzieć? Szczególnie jak śledzi się jakąś gierkę i tych filmików ogląda się po prostu mnóstwo. No chyba, że można się wypowiadać, ale tylko w samych superlatywach. Gdybym napisał, że inFamous jest cudowny i och ach to wszystko by było si? Nie czaję. No chyba, że rozpatrujemy to jako złe pisanie o exclusive na PS3 = obrażanie kochanego Sony = atak fanbojów?

 

Myślałem, że jesteśmy ponad to ^^

Odnośnik do komentarza
@Sanryu

To ciekawe, że wg. recenzji IGN US gra ma problem z popupem, natomiast recenzent z IGN AU piszę, że wspinając się na wysoki budynek wszystko ładnie widać, a o popupie nie wspomina. Dziwi mnie ta ich rozbierzność.

 

"Draw distance is awful and there is pop in all over the place. It's actually so bad that it can affect the gameplay"

Slowa z Video review(z reszta zobaczysz ;) ). Masz racje jednak, ze w jednej z recenzji omineli jakos ten problem.

Hehe ja tam zadnym fanboyem nie jestem, ale dobrze wiedziec o minusach gry, ktora chcialoby sie zakupic ;)

 

Ps. Mimo, ze obie gry to "sandbox" to roznia sie one bardzo od siebie.

Odnośnik do komentarza

Domyślam się, że problemy z draw distance albo popupem występują. Ale z tego co widziałem do tej pory, nie są też takie straszne jak w opisywanej recenzji. Dlatego właśnie dziwi mnie to, że niby ten sam serwis, a w US piszą że jest beznadziejnie, natomiast w AU koleś opisuje jak to się wspiął na wysoki budynek i jaki piękny miał stamtąd widok. Dziwne.

 

Hehe ja tam zadnym fanboyem nie jestem, ale dobrze wiedziec o minusach gry, ktora chcialoby sie zakupic wink.gif

Dokładnie. Dlatego tak fajnie mi się czyta oficjalne forum Activision. Tyle tam fanatyków, że nie można złego słowa powiedzieć. No i piękne flame warsy ;)

 

Mimo, ze obie gry to "sandbox" to roznia sie one bardzo od siebie.

Różnią się i to bardzo, dlatego nikt nie powinien porównywać ich na zasadzie lepsza-gorsza. Obie dają nam superbohatera do kontroli, miasto do zwiedzania i mniej lub bardziej interesującą fabułę. I podobieństwa na tym się kończą, bo realizacja poszczególnych elementów jest zupełnie inna.

 

A tekst o fanbojstwie nie był skierowany do ciebie. W sumie to nie był skierowany do nikogo w szczególności. Od tak, napisałem co zaobserwowałem ;)

 

PS: Może przenieść to do tematu o Prototype? Co by nie robić offtopa tutaj, a szkoda żeby taka miła dyskusja uległa usunięciu.

Odnośnik do komentarza

obejrzalem jeszcze raz recenzje IGN, inFamous i Prototype. 9.2 i 7.5 - zdecydowana roznica. moge sie mylic, ale Ci ktorzy sie napalili na Prototype moga sie ostro przejechac, czego oczywiscie im nie zycze, ale tak przypuszczam :) w recenzji IGN, recenzent wytknal wszystkie wady Prototype, ktore mnie razily w oczy. choc grafika w inFamous nie jest fantastyczna to jak na sandbox wystarczajaca, natomiast w produkcji panow z Activision miasto wyglada po prostu brzydko. obym sie mylil, ale moje sceptyczne nastawienie do tej gry jak na razie nie bylo bledne i zle wroze tej produkcji :P

Odnośnik do komentarza

Pod względem sprzedaży sądzę, że będzie lepiej niż inFamous. Szczególnie, że gierka w samych preorderach ma już status Gold. Odnośnie oczekiwań to rzeczywiście, ci co się ostro nahype'owali raczej się zawiodą. Dobrze, że ja oczekuję tylko lepszego Hulk: Ultimate Destruction, który tak btw był fajniutką gierką ;)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Po pierwszych filmikach mówiłem, że to będzie komercyjna klapa, jak na razie wyniki z US to potwierdzają - 175 tys. w maju. Pamiętam, że w UK też było słabiutko bo debiut gra miała dopiero na 4 miejscu jeśli dobrze pamiętam.

 

PS. Nie oceniam tu samej gry, tak piszę, żeby jakiś oszołom się nie czepiał.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Swoja droga to zestawienie pokazuje jakimi ignorantami sa amerykanie.. Przeciez to jak sprzedalo sie w pierwszy tydzien takie Uncharted to jakas kpina (dobrze napisali w nawiasie -WTF ?) W sumie dopiero gra, ktora mozna zareklamowac jako become a superhero przemowila do tych ich zacpanych spider manem itp mogzow :)

 

Druga strona medalu jest to ze Sony chyba po raz pierwszy dostosowuje marketing gry do danego rynku..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...