Skocz do zawartości

BRUTAL ASSAULT 2k7


Specu

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, jako ze brutal nadchodzi wielkimi krokami, czas odswiezyc temat

 

lista kapel na brutal assault 13:

 

1349

Ador Dorath

Agnostic Front

All Shall Perish

Anaal Nathrakh

Arch Enemy

Arkona

A Storm Of Light

Beheaded

Behemoth

Carcass

Cephalic Carnage

Code

Cradle of Filth lol

Despised Icon

Entombed

Exodus

Finntroll

General Surgery

Gloomy Grim

Grenouer

Hate

Hollenthon

Illidiance

Inherit Disease

Inveracity

Kataklysm

Mayhem

Neurosis

Novembre

Paradise Lost

Primordial

Rasta

Samael

Septic Flesh

Six Feet Under

Sodom

Soilwork

Swallow The Sun

Sworn Enemy

Textures

Warbringer

 

jeszcze 3 miechy więc sklad się zapewne powiększy o 20 kapel \m/

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

proste, że bede. karnet na ten moment 157 - w shortcucie mają.

 

Agnostic Front

Anaal Nathrakh

Carcass

Cephalic Carnage

Kataklysm

Neurosis

Sworn Enemy

Warbringer

 

po cichu licze, na dep albo meshugge ;)

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza

rachunek jest prosty - dopłacasz 6 dych, za pkp + autobus mniej więcej tak samo a wrażenia kapel/chlania/trzody nieporównywalnie więcej. kwestia jest jedynie taka, że neurosis chyba lepiej byłoby w klubie obadać (gadałem z ziomkiem na cobrze co właśnie taki ma dylemta no i nie sposób nie przyznać racji).

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no wiadomo, dodac nalezy tez ze na neurosis pohulasz 2 godziny i zmulony wracasz pociagiem 4h do domu, ( w moim przypadku). i calkiem ostro sie wykasujesz, bo bilet stowka.

 

a na brutalu jest masa ciezkich kapel ktorych w wiekszosci nie slucham ,ale ktore zapewnia swietne napier.dalango non stop, czeskie piwo, cenowa bajka, i ogolnie piknik.

 

Tylko z czasem gorzej, bo latwiej wziac wolne z roboty na pol dnia niz na dwa;/ no i moja kobita ma juz dosyc moich wyjazdow ;]

 

tk, sorry za moje niedysponowanie na cobrze, ale bylem wyyebany po stokroc, za pozno podlazles do nas, w sumie wymienilismy 4 zdania i zaczal sie koncert, ale widzialem ze moj ziom ladnie tam Toba rzucal po sali xDDDD

Odnośnik do komentarza

no gdzies tam mi przewijałeś wcześniej, widziałem z pałkerem savioursów gadaliście, ale starych znajomych spotkałem i jakoś tak wyszło. bedzie okazja na today'u czy tam lunie. poznań to tam zabawe rozkręcał, gdyby nie wy to na savioursach byłby kompletny beton.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

zgadza sie, Poznan nie pierwszy raz dal rade ;] szkoda ze wiara nie potrafila sie za bardzo bawic, tym bardziej savioursi dali rady, paru twierdzi ze byli lepsi od Cobry nawet. No ale pozniej troche sie wszyscy obudzili, no ale kurfa nie dziwota, naglosnienie plus kapela to bylo cos niesamowitego. A ja niestety niedotrwalem do konca bo jak mnie pierd.olnelo combo alko+zmeczeniepo podrozy+ malo snu to musialem usiasc na laweczce dla emerytow.

 

dobra, koniec offa.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

1349

A Storm Of Light

Ador Dorath

Agnostic Front

All Shall Perish

Anaal Nathrakh

Anathema

Arch Enemy

Arkona

Beheaded

Behemoth

Carcass

Cephalic Carnage

Code

Cradle of Filth

Despised Icon

Entombed

Esoteric

Eths

Exodus

Finntroll

General Surgery

Gloomy Grim

Grenouer

Hate

Hollenthon

Hour of Penance

Illidiance

Inherit Disease

Inveracity

Kataklysm

Kruger

Locomotive

Malignant Tumour

Mayhem

Neurosis

Novembre

Paradise Lost

Primordial

Psychotic Despair

Rasta

Sadist

Samael

Septic Flesh

Six Feet Under

Sodom

Soilwork

Swallow The Sun

Sworn Enemy

Textures

Tisíc Let Od Ráje

Uprise

Warbringer

 

mała aktualizacja. dla miłośników smutów i nekrofilii doszła anathema, dla core'owców kruger i eths, a dla deathowych brudasów jakiś sadist i hour of penance

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Zastanawiam się, czy nie lepiej jechać na Neurosis na Brutala (i przy okazji zobaczyć ten milion kapel) zamiast do Warszawy. Stąd pytania:

Czym i za ile można się tam dostać oraz czy poziom syfu jest porównywalny z polskim brudstockiem?

 

porównywalny choć w nieco mniejszej skali

 

a dostać się tak: pociagiem czy czymkolwiek do Kudowy zdroju, tam za 5zł busem przewiozą za granicę na dworzec pks a tam pakujesz się do autobusu na Jaromer, stamtąd jakieś 300m do pola namiotowego BA :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...