Skocz do zawartości

Nile, Karl Sanders


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Nowy album prawdopodobnie nosił będzie ten sam tytuł co trasa czyli:

 

Those Whom The Gods Detest

 

Nius z oficjalnego forum, poparty linkiem do Nuclear Blast.

 

 

 

Jeden z użytkowników pokusił się o zebranie do kupy strzępów informacji nt. nadchodzącej płyty:

 

So lemme get this straight. We, so far, have:

 

Those Whom The Gods Detest

Erik Rutan+Neil Kernon

The "most eclectic offering to date" including tibetan, indian, and persian influences

Drum parts that make George's head spin

A less overproduced (and potentially darker) mix, wherein we might actually hear the bass

 

 

=win

No płyta roku no.

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór.

Zastanawiałem się ostatnio, czy uważacie, iż istnieje możliwość, ażeby tusza wpływała w znaczący sposób na techniczne umiejętności gitarzysty?

Pytam, ponieważ Karl sprawia, ostatnimi czasy, wrażenie człowieka, który lubi, wcale incydentalnie, bytować pośród Big Mac'ów w asyście piwka tudzież ośmiu.

 

Nie ukrywam, iż w szczegóności liczę na respons użytkowników Bartezoo (którego nie ma) oraz Masorz.

 

Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza

Witam Rojalu. No właśnie także chciałem podać ten jakże trafny przykład gitarzysty Dino Cazaresa i zauważyć, że jednak można sprawnie posługiwać się gitara mając wielkie sadlisko. Tutaj chciałem też dodać, że jednak Dino nie gra specjalnie skomplikowanych połamańców, więc nie jestem do końca pewien, czy wielka tusza nie zaszkodzi Karlowi. Aczkolwiek on już miał podobną wagę gdy nagrywał swój drugi solowy album 'Saurian Exorcisms', a tam wszystko brzmi tak jak powinno i w dodatku nie brak tam zawijasów gitarowych, więc koniec końców nie martwiłbym się o Sandersa i nową płytkę jakże prześwietnego bandu, jakim jest Nile.

 

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...