Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Poziom absurdu znów został podbity... spluwa na mechanicznym ramieniu? WTF? Ech... niech ta wojna lepiej już się kończy :mellow:

 

Ashura Pain też miał armatę, nic nowego :P Ciekaw jestem tylko co to było zbroja ?

 

Niby fajnie ale zyebanie, taki kozak i co Itachi go załatwił jednym pociągnięciem miecza i Nagato niby nie zauważył, ehh...

Odnośnik do komentarza

absurdem jest, że Nagato niszczył ich używając swoich "podstawowych" umiejętności i wydawało się, że nie będzie potrzebował nic więcej, ale użył swojej najmocniejszej techniki...

Itachi ją szybko rozszyfrował, każdy przywalił z czego mógł i pozamiatane... trochę się zawiodłem, bo spodziewałem się jakiegoś epickiego pojedynku Itachi vs Nagato (może w anime to nadrobią).

 

mechaniczna zbroja = jedno z ciał paina, ale fakt, że wygląda to dziwnie.

ciekawe co teraz z Itachim, podda się i rozpadnie? będzie walczył przeciwko Madarze i Kabuto?

 

Pokazana jest też częściowo morda Tobiego.

 

http://mangastream.c...uto/24027713/19

 

przesz to fanart. i skąd pomysł, że to Tobi? przecież on się pod niego podszywał... temat rzeka, ale dla mnie Madara to Madara.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Nie wiem o co wam chodzi, naprawdę czepiacie się rzeczy którym daleko od absurdu. Po pierwsze, to nie zombi więc jak najbardziej mogą krwawić. Po drugie Sterydo, Itachi przecież rzeczywiście wydaje się być supermenem i spamuje technikami na lewo i prawo, nie odczuwając np. żadnego dyskomfortu podczas używania Susano (jego oczy, przynajmniej na razie, regenerują się nieprzerwanie). Mechanicza zbroja, czyli realizacja drogi Asury, to korzeń wszelkich technik lalkarskich. To nie ramię cyborga, a tylko elementy mechaniczne napędzane chakrą - coś co widzieliśmy już ok 450. chapterów temu.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Humor to naruto i tak ma słaby, przynajmniej od 2 serii.

 

To nie jest morda Madary, fanfic, pisze deviantart.

 

Nagato roz(pipi)iał, czemu on tak wcześniej nie walczył ? fajnie że potwierdzone zostało że Nagato może uzywac wszystkich mocy i bez limitow. np jak szybko zrobił chibaku tensei.

 

Szkoda tylko że Kabuto stracił swoje mocne karty, Itachiego i Nagato. ciekawe jak on zagraozi Madarze.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie wiem o co wam chodzi, naprawdę czepiacie się rzeczy którym daleko od absurdu. Po pierwsze, to nie zombi więc jak najbardziej mogą krwawić. Po drugie Sterydo, Itachi przecież rzeczywiście wydaje się być supermenem i spamuje technikami na lewo i prawo, nie odczuwając np. żadnego dyskomfortu podczas używania Susano (jego oczy, przynajmniej na razie, regenerują się nieprzerwanie). Mechanicza zbroja, czyli realizacja drogi Asury, to korzeń wszelkich technik lalkarskich. To nie ramię cyborga, a tylko elementy mechaniczne napędzane chakrą - coś co widzieliśmy już ok 450. chapterów temu.

 

Ile on tego Susano użył i swoich technik, tyle to i Sasuke przed transplantacją robił jak nie więcej. Zobaczymy co będzie po tej walce, w tej chwili może mu iść trochę lepiej bo jako trup nie jest śmiertelnie chory jak w walce z Sasuke. Pożyjemy zobaczymy. Kishi za dużo nawalił tych wszystkich wskrzeszonych, najpotężniejsze techniki tracą swój urok.

 

PS. Teraz Nagato wyrastają mechaniczne ramiona z pleców, a jak żył to jeździł na wózku bo mu nóżki popsuli nosz kuźwa mać :/

Odnośnik do komentarza

Humor to naruto i tak ma słaby, przynajmniej od 2 serii.

 

To nie jest morda Madary, fanfic, pisze deviantart.

 

Nagato roz(pipi)iał, czemu on tak wcześniej nie walczył ? fajnie że potwierdzone zostało że Nagato może uzywac wszystkich mocy i bez limitow. np jak szybko zrobił chibaku tensei.

 

Szkoda tylko że Kabuto stracił swoje mocne karty, Itachiego i Nagato. ciekawe jak on zagraozi Madarze.

 

Jeszcze ma tego jednego asa w trumnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

No chyba proste dlaczego Nagato jest teraz tak potężny. :huh:

Dzięki Edo Tensei jego ciało poddawane jest nieustającej regeneracji, nie męczy się i jest w stanie zastąpić potrzebne wcześniej manekiny. Dzięki bezpośredniemu używaniu technik, staję są potężniejsze, bo jak wiemy z walki Naruto kontra Pain, czym dalej znajdowało się ciało zamiennika od Nagato, tym słabsze była ich siła.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to, że lepiej jest być trupem i być ożywiony Edo Tensei. Nawet jeśli wystarczyłoby unieruchomić, to potężny (i mądry, bo potężnych i głupich nie brakuje w Naruto) shinobi taki jak Itachi nie da się ot tak złapać. Powinni teraz Naruto z Killer Bee popełnić zbiorowe samobójstwo, a potem poprosić kogoś o Edo Tensei i jazda na wroga, rasen shuriken machine gun ku,rwa! :D Nie no ale realnie patrząc, to by musieli mieć sharingana, albo być jakimiś przechu.jami w genjutsu żeby się uwolnić. Chociaż jak sądzę Edo Tensei ma różne poziomy kontroli, Kabuto chyba nawet niektórymi nie musiał sterować.

 

Swoją drogą ciekawiłoby mnie taki Edo Tensei na jinchuurikim. Ciekawe czy jego lokator by też ożył i czy by wtedy mógł korzystać bez limitów z jego chakry,

Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to, że lepiej jest być trupem i być ożywiony Edo Tensei. Nawet jeśli wystarczyłoby unieruchomić, to potężny (i mądry, bo potężnych i głupich nie brakuje w Naruto) shinobi taki jak Itachi nie da się ot tak złapać. Powinni teraz Naruto z Killer Bee popełnić zbiorowe samobójstwo, a potem poprosić kogoś o Edo Tensei i jazda na wroga, rasen shuriken machine gun ku,rwa! :D Nie no ale realnie patrząc, to by musieli mieć sharingana, albo być jakimiś przechu.jami w genjutsu żeby się uwolnić. Chociaż jak sądzę Edo Tensei ma różne poziomy kontroli, Kabuto chyba nawet niektórymi nie musiał sterować.

 

Swoją drogą ciekawiłoby mnie taki Edo Tensei na jinchuurikim. Ciekawe czy jego lokator by też ożył i czy by wtedy mógł korzystać bez limitów z jego chakry,

 

po śmierci jinchuuriki biju wydostaje się na wolność więc raczej nic takiego by nie było.

o ile technika ta nie była przegięta gdy orochimaru kontrolował dwóch kage, to przy kontroli tak dużej liczby najsilniejszych shinobi w historii staje się ona absurdalna... (jak całe naruto:P)

 

 

Pokazana jest też częściowo morda Tobiego.

 

http://mangastream.c...uto/24027713/19

 

przesz to fanart. i skąd pomysł, że to Tobi? przecież on się pod niego podszywał... temat rzeka, ale dla mnie Madara to Madara.

 

 

Jak dla mnie już dość wyraźnie było powiedziane, że Tobi i Madara to jedna osoba...

 

mój błąd. Tobi to postać wymyślona przez Madare za którą się podawał ukrywając swoją tożsamość. chodziło mi o Obito, ale to inna historia:)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

o ile technika ta nie była przegięta gdy orochimaru kontrolował dwóch kage, to przy kontroli tak dużej liczby najsilniejszych shinobi w historii staje się ona absurdalna... (jak całe naruto:P)

 

So true...

 

Zawsze myślałem, że DB nie trzymało się kupy, ale jak się czyta Naruto to ma się wrażenie, że Kishi potrafi zmieniać zasady, które wymyślił zaledwie parę chapterów wcześniej. Pomijam już fakt, że prawa uniwersum Naruto, które funkcjonowały na początku mangi nie mają nic wspólnego z tym co oglądamy teraz.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Nie mam pytań czego wy chcecie od tego "uniwersum" samo z siebie jest absurdalne bo gdzie (pipi) na tym świecie ludzie chodzą po wodzie i klonują się na zawołanie? To wam nie przeszkadza a przeszkadza wam to, że kolo ma mechaniczną rękę -_- Dla mnie jest git, gościu ma prawo robić z tą serią wszystko na co ma ochotę to jego dzieło, nie wiem o co chodzi ale ostatnio ludzie są strasznie marudni doszukujecie się sensu tam gdzie go od samego początku nie było.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak nie było sensu? Był sens i były zasady, reguły, założenia... tu nie chodzi o wymyślanie dziwnych rzeczy jak chodzenie po wodzie, czy klonowanie bo to jest norma w ramach uniwersum. Problem jest taki, że Kishi w ogóle nie trzyma się swoich zasad z początku mangi i robi rzeczy, które nie powinny nigdy mieć miejsca.

To tak jakby w Dragon Ballu Mr. Satan mógł się przemienić w SSJ - łamanie ustalonych reguł.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...