Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, teraz musi jeszcze wyjść że bijuu to tak naprawdę niezrozumiane stworzenia o dobrych serduszkach, złe na ludzi że ich wykorzystywali. Ale Naruto to taki posłaniec dobroci, więc następny chapter będzie rozmową między nim a Kyuubim w którym dojdzie do ostatecznego pojednania, a potem i reszta bijuu pójdzie tym śladem i wszystkie zwrócą się przeciwko Tobiemu. Tadam!

 

...

...

...

 

:(

Odnośnik do komentarza

i jeszcze Naruto zmieni się w lisa i zrobi kilka klonów, które też się zamienią:D

 

ciekawe jak w anime wykorzystają potencjał tej walki...

 

chaptery są słabe głownie przez to, że Naruto znowu jest pierdołą. kilka chapów wcześniej osiągnął mega prędkość, a teraz nie jest w stanie uniknąć wolnych ataków...

przegięcie w tej mandze było zawsze, tylko że wcześniej bohaterowie mieli mniejsze możliwości i te przegięcia były mniejsze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Nowy Asz Keczup - gotta catch 'em all.

 

Znowu Naruto ma za mało chakry, hmm... ciekaw jestem jakim cudem inni shinobi są w stanie ustać na nogach.

 

Z chapteru na chapter coraz gorzej. Oro nie był w stanie naruszyć zbroi Naruto z krwi i chakry, ale Kakashi tnie ją jak trawę, dobre dobre...

 

Kishimoto już dawno powinien sobie zrobić z pół roku przerwy żeby to wszystko obmyślić tak by jakoś się kupy z resztą mangi trzymało, a tak to bzdura na bzdurze z każdym kolejnym chapem.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Problem w tym, że zupełnie nic nie trzyma się kupy. Pod względem plot czikenz jest to równowartość Dragon Ball Z x 10. A szkoda, pamiętam jak jeszcze oglądałem pierwszy raz u ojca w biurze, kiedy to jeszcze neta u siebie w domu na za(pipi)u nie miałem. Pierwsza seria miała klimat, jak odpalałem epy, które mi znajomy nagrywał na CD to czuć było klimat i nie raz człowiek dostawał gęsiej skórki. Po pierwszej serii wszystko się yebło, zaczęło brakować pomysłów i zaczęto wciskać rozwiązania z dupy. Nagle się z tego DBZ zrobiło ignorując zupełnie przyjęte zasady. Pozostaje sentyment.

 

Co do chapa. Wygląda na to, że Naruto uwolni Son Goku, ale wątpię by wciągnął nosem. Raczej będzie to free roam dla goryla. Szkoda tylko, że to też się nie będzie trzymać kupy skoro Sharingan teoretycznie ma pełną kontrolę nad bestiami. Jedyne logiczne wyjaśnienie to fakt, że Tobi nie da rady kontrolować w pełni tylu bestii naraz. Mam nadzieję, że Kishi pójdzie po rozum do głowy bo jak na razie to Naruto wypada gorzej od swojego klona, który to prawdopodobnie rozwalił Raikage i gorzej od Kakashi'ego i Gai'a - ci walczą jak równy z równym z kilkoma bestiami naraz (WTF ??) gdy Naruto dostawał od nich baty jak mała dziewczynka. Liczę po cichu, że Naruto odwoła armię swoich klonów, o których już wszyscy zapomnieli, a które latają po całym polu bitwy i odzyska kontrolę nad swoją mocą. Byłoby to jakieś wyjście z twarzą z tej sytuacji.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...