Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

W tym całym burdelu brakuje tylko Saska i Oro. Gdyby się pojawili to dopiero byłby cyrk na kółkach. Kisiel pewnie teraz co chapter bedzie uśmiercał jakieś postacie. Niech tylko Lee i Guy otworzą bramy i w sumie też mogą umierać. Wszak na końcu i tak zostaną w cudowny sposób przywróceni do świata żywych.

Odnośnik do komentarza

Serio kogoś rusza śmierć Nejiego? Nagle po paruset chapterach kishi z dupy wyskaczył z jego klanem i och jacy to oni nie są silni, ciach prach i nie żyje. jeden chapter. Lulzworthy. Śmierć randomów nikogo nie obchodzi, a tym Neji właśnie jest od timeskipa - randomem. Nie tylko on zresztą

 

Moze dla fanow japonskiego bolka i lolka byl randomem.

 

Hyuuga Neji - na zawsze w naszych sercach <3333

Spoczywaj w spokoju przyjacielu...

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Kishimoto traktuje go jak randoma = jest randomem

 

deal with it

 

koleś od walki z kidomaru nie zrobił nic pożytecznego i fajnego w tej mandze, stał sie kolejnym bezpłciowym pachołkiem, który stał w tle kiedy Naruto ratował wszechświat i wygłaszał podniosłe przemowy. nie moja wina

 

mógł zginąć w pierwszej serii, wtedy byłoby smutno

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Na końcu pod wpływem talk no jutsu Obito ożywi wszystkich poza Madarą, zrobi trollface'a w stronę Madary i umrze.

 

Randomy mają pole do popisu w filler'ach, np. w aktualnej Chikarze Gai i Lee walczą przeciwko klonowi z formą Kyuubi (a potem z nim samym w sumie) ;)

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem dwa odcinki tej Czikary z nudów i stwierdzam, że jednak wolę czytać stare chaptery mangi i oglądać stare odcinki anime na niej oparte. JPR, tak tragicznego czegoś z uniwersum Naruciaka jeszcze chyba nie było.

 

BTW - szkoda, że nie ma nigdzie do obejrzenia "Road To Ninja", wygląda to ciekawie. Kushina, Minato i Naruciak w jednym miejscu i czasie? Dawać mi to :<

Odnośnik do komentarza

No chapter trochę nudny na początku, zapowiadała się taka nudna gadka, ale Kurama swoim opie.rdoleniem Naruto uratował sytuację (yy, a od kiedy on się taki troskliwy zrobił? Niby ma ten sojusz Naruto, ale nigga please pamiętam jak kiedyś chwalił się, że jest żywą masą zła, gdy Naruto mu pierwszy raz przyjaźń proponował). Potem fajna akcja Hachibiego (z drugiej strony, jeśli to nie jest w stanie pokonać Juubiego... ), i wreszcie jakaś dojrzalsza relacja między Hinatą i Naruto (z tym SSJ w parze na końcu chyba jednak Kishi trochę przesadził... ;p ).

Odnośnik do komentarza

Nie ma rage'ów już, Naruto się pozbył nienawiści i w ogóle fajny jest.

 

Ale Kishi mógłby w końcu trochę dać Hinacie poszaleć z Naruciakiem, od początku robi podchody i ch.uj, nawet kawałka pisiora nie dostała. A, i Bee jest świetny, tak jak na początku nie chciałem nawet błazna widzieć, tak z czasem stał się jednym z moich ulubieńców.

Edytowane przez Bzdurski
Odnośnik do komentarza

No tak, wszyscy zaczęli ginąć akurat teraz. A przez ostatnie 2 lata mangi to każdy godmode miał :D Teraz tak będą umierać po kolei aż juubi osiągnie final formę/przyjdzie sasuke i wtedy dopiero coś się ruszy.

Hinata jak zwykle pojawia się w kluczowym momencie, aby dać Naruto siłę, ale i tak dresu ją oleje potem XD Biedna chce zostać wyruchana od początków mangi, a on nic.

Bee spoko taktyka.

Dobra obstawiamy kto zginie następny? Mój głos idzie na Gaia, niech otworzy wreszcie te bramy.

 

@UP

 

NASTEPNY CHAPTER DOPIERO ZA 3 TYGODNIE, OKOLO 15 STYCZNIA

Edytowane przez Dahaka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No chyba kur.wa don't, nie dość, że jakieś biedne czikary latają zamiast soczystych epków opartych na mandze to jeszcze trzy tygodnie na nowy chapter czekać? Idę pograć w UNS2, tą walkę z żalu sobie znowu wrzucę:

http://www.youtube.com/watch?v=fm2z4QNOeAU

Odnośnik do komentarza

Co roku są takie przerwy na nowy rok w WSJ, tylko, że zazwyczaj były one rozłożone bardziej. Wcześniej był

chapter

1.5 tygodnia czekania

chapter

1.5 tygodnia czekania

chapter

2 tygodnie

chapter

 

a teraz wszystkie chaptery dostaliśmy normalnie przy tygodniowych odstępach i przerwy się skumulowały dając 3 tygodnie czekania

 

a w anime po nowym roku ostatnia czikara i wraca do mangi.

 

swoją drogą na jump feście pierrot powiedział, że od ważnej walki z 61 tomu możemy oczekiwać świetnej animacji, także sasuke&itachi vs kabuto może być grube w anime :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://www.mangareader.net/naruto/616

 

Nówy ciapter.

 

Ogółem może być, spodziewałem się czegoś więcej po takiej przerwie, ale i tak jest trochę mięsa. Jest sneek peak z Sasuke, wszyscy dostali power upa i przestali być pionkami do bicia, i niestety trochę suchych gadek się też trafiło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...