Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Do SC też powinni byli dać jakąś kobitkę do prowadzenia :(

 

+ dla WoW za oprawę muzyczną, SC jest na wysokim poziomie ale WoW to już ścisła czołówka z tego co słyszę :)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Mam doświadczenie z privami jak i offem i uwierz mi, że zdecydowanie czuć różnice. Jeżeli kupisz i pograsz trochę to się przekonasz.

 

 

EoT.

 

spoko. jak piszesz że główną różnicą jest to że nie działają to nie masz racji. może inny czas i serwer.

nie działa część skryptowych questów i to jest największa różnica.

spróbować chyba spróbuje tak czy inaczej chyba:)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Da się jakość sprawdzić ostatnią aktywność znajomych z konta na bnet?

Nie mam wykupionego pre-paida a przydałoby się zobaczyć co kto robi. Oczywiście nie znając nicka.

Nie bardzo rozumiem chyba....

 

Masz na myśli sprawdzanie kto jest online, kto siedzi na raidzie, kto w inscie w danej chwili, czy co? Czy ogólnie po prostu kiedy byli online?

 

Bo jeżeli tak, to wydaje mi się, że musisz posiadac albo WoWa + pre-paid albo SC2. W przeglądarce nie da się tego załatwić.

Odnośnik do komentarza

Stey: ale nie musisz znać nicka. Masz go na liście przecież w nieważne jakiej grze. Chyba że to taki "dalszy kolega" - to wtedy nie sprawdzisz :P

 

To by sie trochę nie trzymało kupy. Mam chara którego znasz. Ale chcę sobie zrobić alta, którego nie będą ludzie znali żeby sobie czasem na spokojnie pograć (jak np nie mam ochoty na BG, czy raid). Gdyby się dawało sprawdzać wszystkie chary z danego konta znając nick jednego z nich to tak....... dlatego ja zawsze bardzo uważnie dobierałem RL friendsów, a nie szastałem jak idiota danymi ;p

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...