Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

nie kminię jednej rzeczy... DLACZEGO ludzie piszą tu o pirackich serverach?? Sam kiedyś grałem, i muszę powiedzieć albo retail albo w ogóle...

Teraz się polewam ostro jak widzę noobków piszących, że priv za freeko a niewiele się różni etc, i masz fajnie... LOL najgłupsze rzeczy jakie można pisać... Co do 50 zł za miech (lub inne formy płatności rozciągnięte w czasie czyli taniej), to bez przesady ludzie... zapytam was... płacicie za TV jak ktoś ma hbo czy jakąś kablówkę i ile oglądacie, co oglądacie i ile razy k.urwiliście pod nosem że (pipi) jest w tv, chodziliście kiedyś na jakieś treningi, pierwsze z brzegu aikido czy coś to wydatek 100 zł za 3x 1,5h w tyg... 50 zł to nie jest tak dużo zważywszy na to, że sam decydujesz kiedy grasz i ile... Jak chcesz zrobić sobie przerwę lub brak kasy to dajesz cancel account (myląca nazwa trochę) i konto jest zawieszane... ale nikt go nie usuwa, jest sobie do czasu aż reaktywujesz i gierasz dalej...

IMO WoW bije na łeb L2 i inne takie... Po tym jak przeszedłem z priva to czuję sie totalnie jakbym nigdy nie grał w WoW... jak na piracie T6+warglavie to jesteś masta na retailu spokojnie spotkasz ludzi co mają wanda z większym dps niż taki warglavie... Nie ma co porównywać... Gadanie o piratach to jak gadanie, że obrabianie zdjęć w ms paintcie jest fajniejsze, zamiast w PS CS3.

Odnośnik do komentarza
nie kminię jednej rzeczy... DLACZEGO ludzie piszą tu o pirackich serverach?? Sam kiedyś grałem, i muszę powiedzieć albo retail albo w ogóle...

Teraz się polewam ostro jak widzę noobków piszących, że priv za freeko a niewiele się różni etc, i masz fajnie... LOL najgłupsze rzeczy jakie można pisać... Co do 50 zł za miech (lub inne formy płatności rozciągnięte w czasie czyli taniej), to bez przesady ludzie... zapytam was... płacicie za TV jak ktoś ma hbo czy jakąś kablówkę i ile oglądacie, co oglądacie i ile razy k.urwiliście pod nosem że (pipi) jest w tv, chodziliście kiedyś na jakieś treningi, pierwsze z brzegu aikido czy coś to wydatek 100 zł za 3x 1,5h w tyg... 50 zł to nie jest tak dużo zważywszy na to, że sam decydujesz kiedy grasz i ile... Jak chcesz zrobić sobie przerwę lub brak kasy to dajesz cancel account (myląca nazwa trochę) i konto jest zawieszane... ale nikt go nie usuwa, jest sobie do czasu aż reaktywujesz i gierasz dalej...

IMO WoW bije na łeb L2 i inne takie... Po tym jak przeszedłem z priva to czuję sie totalnie jakbym nigdy nie grał w WoW... jak na piracie T6+warglavie to jesteś masta na retailu spokojnie spotkasz ludzi co mają wanda z większym dps niż taki warglavie... Nie ma co porównywać... Gadanie o piratach to jak gadanie, że obrabianie zdjęć w ms paintcie jest fajniejsze, zamiast w PS CS3.

 

 

ojej, ale spinka.

co do samego tematu to, no ten, z tego co pamiętam to nikt tutaj nie pisał, że privy nie różnią się od retaila, to nie jest l2...

 

 

a te, officjale są dla nołlajferów trochę.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czy się nie uzależnić ;) Jak to teraz wygląda z trialem itp. Jaki jest abonament i czy trza mieć dodatek żeby pograć czy na początek wystarczy mi podstawka ? Ofkoz mówię o graniu na org. a nie pirackich serwach.

Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się czy się nie uzależnić :D Jak to teraz wygląda z trialem itp. Jaki jest abonament i czy trza mieć dodatek żeby pograć czy na początek wystarczy mi podstawka ? Ofkoz mówię o graniu na org. a nie pirackich serwach.

 

Pograj na trialu i zobaczysz czy Ci się spodoba. Jeśli chodzi o kupowanie gry to chyba teraz sprzedawana jest już tylko z dodatkiem (ponieważ trwają pełną parą prace nad następnym). W ultima.pl za 140zł jest "WoW: Battle Chest" czyli gra+dodatek+ jakieś obszerne manuale. Nie napisano tam nic o darmowym miesiącu ale zgaduję, że powinien być bo przynajmniej ze starą podstawową wersją WoWa był :D

Edytowane przez Antares
Odnośnik do komentarza

Sa triale zarowno na podstawke jak i burning crusade.

Mozna kupic odzielnie wowa jak i podstawke,lub w komplecie,jak sie zakrecisz to oba dostaniesz w przedziale 99-129zl.Wraz z tym zawsze darmowy miesiac wiec o to sie nie masz co martwic.

Abonament albo za pomoca karty pre-paid za 2 miechy,albo karta kredytowa za 1 miech,cena zalezna od kursu euro miedzy 48 a 53zl przewaznie.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Witka

Jezeli o mnie chodzi to gralem w 'WoWa' prawie rok czasu i generalnie bardzo milo wspominam ten okres :], jednak z drugiej strony jest to gra straszliwie uzalezniajaca - co zreszta bylo juz tutaj poruszane - i moze prowadzic niestety do calkowitego 'olania' wszystkiego poza nia. Ja glownie przez zbytnie 'wkrecenie' sie w "WoWika" postanowilem to przerwac bo spedzalem na graniu duzo za duzo czasu (14 godzinne sesyjki? - bardzo czeste).

 

Inna rzecz (chodzi mi ofc o moje doswiadczenia) to kwestia pewnego znuzenia i monotonni od momentu gdy juz na 70 levelu skompletuje sie full epic gear oraz wiekszosc mozliwych wypasow (epic fly mount itd), niestety bywa tak ze gra sie juz z przyzwyczajenia i/lub z ...uzaleznienia. Jezeli chodzi o mnie to w tej grze najbardziej krecilo mnie PvP - szczegolnie na max lvlu, ale nawet to po jakims czasie sie troche przejadlo (inna rzecz to bg premade-y - dobra ekipa i zabawa przednia!) i nie przynosilo zbyt wiele nowych przezyc.

 

Jednak 'WoW' to swietna i rozbudowana gra, ktora daje bardzo wiele mozliwosci i zabawy,dostarczajac naprawde wiele godzin swietnej rozrywki zapadajacej na dlugo w pamiec. Nigdy nie zapomnie pierwszego kontaktu z gra, kiedy odpalilem triala i rozpoczalem przygode swoim elfem (ach ten magiczny las ;P). Jak ktos ma zamilowanie do rpg i klimatow fantasy to na pewno wie o co mi chodzi i w 'WoWie' poczuje sie jak w domu.

 

Na koniec mojego przydlugiego wywodu, chcialem powiedziec ze niebawem wracam do Azeroth, mam zamiar rozwinac nowa postac i cisnac ostro PvP moim dopakowanym rogue-em, jednakze tym razem nie bede poswiecac calego zycia na granie, ubiegly rok dal mi lekcje na ten temat i mysle ze nauczylem sie juz pewnego dytansu do tej gry. Tym bardziej ze niedlugo nabede wymarzone combo HDTV + X360 i chociazby dlatego nie bedzie to mozliwe :D.

Odnośnik do komentarza
WoW tera jest na maxa noob & casual friendly - zero wyzwania praktycznie, dostajesz wszystko podane na tacy (powaznie mowie) za minimum wysilku.

No wlasnie chce zobaczyc jak to teraz wyglada, ale generalnie to moim tematem przewodnim jest wyzynka z innymi playerami, i to niestety jest zbyt malo rozwiniete(outdoor pvp!) przynajmniej tak bylo w zeszlym roku, jednak z tego co slyszalem to w tej kwetii zbyt wiele sie nie zmienilo - a wrecz przeciwnie, tak jak mowisz szerzy sie ogolne noobostwo.

Niestety, tak jak to bywa w sytuacji gdy w gre wchodza wielkie pieniadze, gra idzie w strone mainstreamu i masowego odbiorcy, a odwraca sie od hardkorowcow. Smutne to ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam problem , zkupilem wow a , zainstalowalem , stworzylem profil, wlaczam gre, leci demko , potem start game, login, info o updacie, informacja o potrzebie zrestartowania kompa po instalacji, 3% updata i za kazdum razem mi sie komp wylacza, zainslalowalem gre ponownie to samo , dokupilem ramu , wylaczylem firewalla, nic zakazdym razem to samo. Pomocy

Odnośnik do komentarza

po pacze najlepiej iśc na Wowwiki... Co do gry bo teraz gram w nią, nie spędzam przy niej dużo czasu, czasem trafia się np 2 dni bez grania w ogóle, więc raczej w moim przypadku uzależnienia nie ma... weekendy wiadomo można poszaleć... Ogólnie gram sobie spokojnie robiąc queściory, najzwyklej w świecie luzuję sie przy rozrywce... i o to chodzi...

Większośc graczy jęczy ze nie ma world pvp, tylko wszyscy na bg i arenach... ta tylko właśnie ci sami gracze siedzą ciągle na tych bg i arenach bo po co gdzieś iść jak można skoczyć to battle mastera a zanim się zacznie bg odwiedzić AH, poukładać inv, albo pogadać sobie na vencie... Lenistwo:P

Ogólnie muszę powiedzieć, że wow jest naprawdę wspaniały i po przejściu z privów nie żałuję niczego... to zupełnie inna bajka wychodzi pacz nowy to sie rajcujesz i ciekawisz co tam nowego, a nie jak z privami że znów mega bugi bo wszscy piszą że działa w 100%, a serio (pipi) działa...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja grałem w WOW-a jakieś 3 miesiące ;) i jest to najlepsza gra w jaka udało mi sie młucić :P mam krasnala paladyna na 60 lvlu... i mam takie pytanko czy moge zmienic rase moje kransala na np... na człowieka ;D?? zaniedługo chyba wruce do tej gierki ale nie jestem jeszcze pewien co wybrac... myśle nad Assassin's Creed albo WoW TBC + miesieczny Pre-Paid i nie moge sie zdecydowac :P a co wy byście wybrali?? :P

Odnośnik do komentarza

Osobiscie nie rozumiem fenomenu WoWa. Sam wprawdzie spedzilam kilka bitych dni po kilka godzin dziennie grajac na prywatnych (x30 rate'y czy cos w ten desen) i mi sie podobalo.. do czasu. Gra jest nudna jak cholera. Questy IMO marne, wplyw na fabule rowniez marny, PvP/BG itd. w sumie fajniutkie, ale ile mozna? Caly gameplay w WoWie to zbieranie itemow, w sumie jak w kazdym (chyba?) MMO. Dla mnie WoW jest fajny przez pewien czas, ale potem nudzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...