Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Kazuun trochę czytania ze zrozumieniem i mniej nerwów. Pisałem, że drogo wychodzi jakby płacić to 12 miesięcy bezpośrednio Blizzardowi (13euro miesięcznie).

drogo w porównaniu z tym co Ty piszesz - z tym jak to wychodzi przez allegro. jeżeli można kupując przez allegro dostać diablo3 to nawet jest to świetna opcja - relatywnie tania.

 

rozumiem, że żeby dostać diablo3 trzeba do 10.11 mieć na koncie WoW-a (pytanie czy całość - do Cata?) i trzeba się zapisać na ten annual pass, a potem płacić przez 12 miesięcy (najtaniej kupując co dwa miechy na allegro).

Odnośnik do komentarza

ma ktoś z was jakieś doświadczenie, albo opinię co do kupowania kont przez allegro? głównie chodzi mi o legalność, bo rozumiem, że jak dostanę SQ i SA to zmieniam maila.

chciałbym się załapać na tą promocję z d3 i innego sposobu nie ma... jak już wydawać kasę to nie dwa razy....

 

np coś takiego - http://allegro.pl/konto-world-of-warcraft-wow-85lvl-starcraft-ii-i1887450752.html gdzie za 200zł jest wow cata + sc2.

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza

Kupowanie konta... powodzenia w przyszlosci... naprawde.

Juz mialem paru znajomych frajerow... jeden mial konto i sobie zrobil r1 gladiatora tam... pewnego dnia POOF! Oryginalny wlasciciel go wydupczyl.

Ogolnie kupowanie konta to beznadzieja, zwalszcza juz z bnetem.

Takie konta mozna latwo zbanowac, sam nie lubie jak ktos sprzedaje swoje konto (w(pipi)ia mnie wrecz) ot tak (zwlaszcza jak zgarnie legende). Jak tylko zobacze, ze jakis frajer na allegro zlinkuje do postaci itp., ze da namierzyc - od razu pod(pipi)e.

 

Najlepiej po prostu kupic swieze konto i nie walic sie, nigdy w 100% sie nie zabezpieczysz przez "kopie" ID. Zawsze oryginalny wlasciciel ma i zna wszystko by odzyskac konto.

Odnośnik do komentarza

nie śledziłem wszystkiego co było na blizzconie apropo wow-a, ale czy serio aż tak chcą "uprościć" talenty??

 

tak to niby ma wyglądać - http://www.wowhead.com/mists-of-pandaria-talent-calculator

co 15lev jeden do wyboru czyli do 90 mamy 6 talentów (czy jak tam to się teraz nazywa). w sumie mamy 18, wcześniej na jedno drzewko było 20...

nie wiem jaki jest w tym sens i do czego to ma prowadzić.

 

z kupowania konta już się wyleczyłem:P

 

a co do tej akcji co wyżej to co tu dziwnego? kolesiostwo jest wszędzie, że akurat wyciekło i jest wielka afera.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
WoW Lost 800k Subscribers, down to 10.3M

Activision Blizzard latest earning call revealed that World of Warcraft lost another 800,000 subscribers last quarter, following the loss of 300k subscribers announced last quarter and 600k loss from the quarter before that. This brings us to 1.7 million subscribers lost in the last 3 quarters. Some things they made note of on the call:

 

Most of the subscriptions were lost in China.

There is normally an increase in subscriptions around December.

The decreased profit came from all of the games in development and no launches occurring.

There will be at least two major releases next year.

Tam bronia sie chinami niby..., ale prawda jest taka - DAJA DUPY PO CALOSCI Z CONTENTEM.

Wiec nic dziwnego, ze suby leca. Dupa tam, ze beda przynajmniej dwie wielkie premiery, skoro jedna jest "darmowym" dodatkiem za roczny cyrograf (bardzo duzo ludzi sie na bank rzucilo na to, dobrze ze maja jeszcze SCII expac jako 3ci produkt), wiec znowu wiekszosc kasy WoW dalej bedzie produkowal. No i jest naweprawde wyjatkowo duzo hejtingu na nowy expac (WOTLK czegos takiego nie mial, raczej ludzie sie podniecali ostro).

Prawda jest taka, ze nie wazne jaki wzrost bedzie w grudniu (bo wyjdzie nowy patch hello!), to i tak beda ostro stratni, 1.7mln nie odrobia. Wyjdzie TOR ludzie beda chcieli go wyprobowac, a pozniej mamy kolejne zarabiste przyszle MMO - Guild Wars 2, ktore nie jest podobne do 1ki z gameplayu.

Ja tam dzis jak anulowalem suba to napisalem im ladnie, ze: Brak contentu, czuje sie jakbym 2x placil za to co dostaje, jest nudno i malo ciekawie i bede rerollowac do innej gry :P.

 

Looking For Raid to bedzie dopiero mega fail lol.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...