Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zakupem dodatku wotlk i mam małe pytanie: na chwile obecne w opcjach accounta mam mozliwosc odpalenia 10 dniowego dema owego dodatku, Moge skorzystac z tego triala a chwile pozniej wpisac cd key dodatku i grac na tych 10 dniach ale ze zniesionym limitem na level? Bo normalnie na samym trialu dobijam do 99% 70 levela i do konca nie idzie dobic.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

wczoraj dobiłem hunter-a do lvl85, jako ze mój pierwszy lvl85 to muszę powiedzieć ze dopiero prawdziwe WoW się zaczyna własnie od lvl85

Każde MMO (poza jednym, w które grałem) zaczyna się na maxymalnym levelu. Raidy wymagają max levelu by wejśc, PvP też wymaga, by mieć max lvl do noszenia sprzętu etc. Toż to oczywista oczywistość.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zastanawiam się nad zakupem dodatku wotlk i mam małe pytanie: na chwile obecne w opcjach accounta mam mozliwosc odpalenia 10 dniowego dema owego dodatku, Moge skorzystac z tego triala a chwile pozniej wpisac cd key dodatku i grac na tych 10 dniach ale ze zniesionym limitem na level? Bo normalnie na samym trialu dobijam do 99% 70 levela i do konca nie idzie dobic.

Teraz jest tak że nie ma limitu dni tylko jest ograniczenie do 20 lvl. Większego nie wbijesz bo exp nie leci. I masz jeszcze ograniczenie do 10 szt, gold.

Odnośnik do komentarza

Teraz jest tak że nie ma limitu dni tylko jest ograniczenie do 20 lvl. Większego nie wbijesz bo exp nie leci. I masz jeszcze ograniczenie do 10 szt, gold.

Nie zrozumiałeś go. On ma WoW, ma ten lvl 70 or so i pyta sie czy może dostać trial WotLK a potem kupic pre-paid.. czy mu to da 70 dni gry czy 60. Ale to było tak dawno, zę jużpewnie to zrobił

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

nie no nie przecze. przez chwile az sie zastanawialem bo free cata i zmiana realma brzmi dobrze. ale 5 sek potem wybilem to sobie z glowy.

ogolnie to blizz i tak ciagle promowal nowych graczy dajac im jak najtaniej to na co inni pracowali (taki mount kiedys lvl 40 dla przykladu) a teraz poszli krok dalej i dadza postac az 5 lvl od maxa coby sie nowi nie przemeczyli. strach pomyslec co teraz bedzie... tylu sie przez 85 lvli nie nauczylo grac swoja klasa czy w ogolnie pojetym party a co dopiero przez 5 lvli...

Odnośnik do komentarza
Gość kad2

Sorry, ale tonacy brzytwy sie chowa...

Akt desperacji:

sor.jpg

GG, well played Blizzard.

 

2 klikniecia i dostalem wotlk i cata za darmo xd

troche szkoda tego level upu z 70 na 80 bo wolalem sobie sam wyexpic ale zawsze to 150zl w kieszeni

Odnośnik do komentarza

Na Shattered Hand mam horde i ally na maxach.

Na Haomarush mam horde na maxach

Rzuc info na prv ktory realm, imie postaci oraz jej realm.

 

A tak to do wyboru masz:

 

H: Burning Legion (PVP)

H: Kazzak (PVP)

A: Frostmane (PVP)

H: Haomarush (PVP)

A+H: Shattered Hand (PVP)

H: Genjuros (PVP)

 

Mozemy sprobowac z lvl1 nawet... mysle, ze zadziala :P

Odnośnik do komentarza

Hmm, myślałem, że zarówno RaF jak i SoR flagują całe Twoje konto, a nie jedną postać.....

 

 

 

 

Ja się ostatnio dowiedziałem, że moja gildia "zdecydowała" za mnie, że w WoW nie będę już nigdy grał. Przenieśli się na inny server wszyscy. Ja za nimi nie pójdę, bo musiał bym wydać co najmniej 400 zł na transfery postaci, potem 130 na MoP czyli ponad 500 zł żeby móc się zalogować do gry ze spokojnym sumieniem :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...