Skocz do zawartości

Halo 3


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam trzy pytania dotyczące Achievementów.

 

Czy Osiągnięcie Headshot Honcho (czyli zdobyć 10 headshotów ze snajperki) muszę wykonać podczas jednej gry? Czy mogę na przykład na jednej 6, na drugiej 4?

 

Gdzie (która misja) najłatwiej wykonać Used Car Salesman?

 

No i teraz achievy dotyczące meta-game. Jeśli chcę je wykonać grając co-op'a, to czy (zakładając, że gramy we dwójkę) nasza łączna liczba punktów musi wynosić 15k/50k? Czy może i ja i kolega musimy zdobyć tę odpowiednią liczbę punktów (i ja 15k i on 15k).

 

EDIT - Dobra, już większość kumam, jeszcze tylko pytanie o meta-game jest aktualne ;]

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy jak pozaliczam wszystkie misje, niekoniecznie pokolei na poziomie legendary, to dostanie osiagniecie za ukonczenie gry na legendary, czy musze pokolei przechodzic?

 

Czy czesc misji moze byc w single czesc w co-op czy jednak wszystkie musza byc w jednym trybie?

 

Czy co-op na jednej konsoli z graczem grajacym na tymczasowym profilu tez pozwala zaliczyc ten achievement?

tez jestem tego ciekaw

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Z mojej strony takie pytanie :

Zaciąłem się w jednej z ostatnich misji (moze to nawet jest ostatnia) tam gdzie jedziemy warthogiem po takich spadających na dół platformach. W pewnym momencie musimy skoczyć warthogiem na inną platformę, bo jest przepaść. I co dalej ? Przy skałach są bardzo wąskie krawędzie, nie da rady tam wjechać warthogiem, ale jak ide tam sam to później, żeby wejść na taką platformę wysoką muszę przejść przez pewien obszar gdzie te płyty spadają w dół. Idąc nie dam rady tak szybko tam przejść, żeby nie spaść w dół. Co robić ? W jaki sposób mogę dostać się tam Warthogiem, bo jestem prawie pewien, że w inny sposób nie można zakończyć tej misji jak po prostu dojechać na tą wysoką platformę pojazdem. Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Z mojej strony takie pytanie :

Zaciąłem się w jednej z ostatnich misji (moze to nawet jest ostatnia) tam gdzie jedziemy warthogiem po takich spadających na dół platformach. W pewnym momencie musimy skoczyć warthogiem na inną platformę, bo jest przepaść. I co dalej ? Przy skałach są bardzo wąskie krawędzie, nie da rady tam wjechać warthogiem, ale jak ide tam sam to później, żeby wejść na taką platformę wysoką muszę przejść przez pewien obszar gdzie te płyty spadają w dół. Idąc nie dam rady tak szybko tam przejść, żeby nie spaść w dół. Co robić ? W jaki sposób mogę dostać się tam Warthogiem, bo jestem prawie pewien, że w inny sposób nie można zakończyć tej misji jak po prostu dojechać na tą wysoką platformę pojazdem. Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.

Nie wysiadaj z Warthoga, musisz się już nim poruszać do końca misji. I na pewno jest sposób żeby się tam dostać, podążaj po prostu za tą strzałką.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...