Skocz do zawartości

Wygraj Ligę Mistrzów


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy ktos oprocz mnie ma jeszcze motywacje by grac;]

 

Jedenastka na te kolejke:

 

Valdes

 

Puyol

Abidal

Milito

 

Gonzales

Ronaldo K

Pirlo

Gerrard

 

Kanoute

Rooney

Lopez

 

 

Defensywe najlatwiej bylo wybrac. Nawet jesli Celtic cos strzeli u siebie, to na rewanz obroncow i bramkarza juz szukac nie musze. Wypadki sie zdarzaja, ale postawienie na blok defensywny Barcy w tym dwumeczu to najwieksze prawdopodobienstwo trafienia kompletu 6 punktow per capita. Myslalem tez czy dac Terry'ego lub Alvesa, ale wtedy musialbym zmniejszyc ilosc pomocnikow, lub napastnikow a tego robic nie chce.

Na pomocy tradycyjnie Ronaldo i tradycyjnie jako kapitan. Gonzales z Porto dobrze punktuje, a dwumecz druzyny z Portugalii z Schalke, to kolejna walka teoretycznie duzo lepszej ekipy z ekipa duzo slabsza, wiec warto sprobowac.

Pirlo i Gerrard to troche eksperyment. Licze, ze w tej rundzie rutyna i symbole odegraja spora role, byc moze decydujaca. Bez tych postaci Liverpool i Milan graja duzo gorzej i to wlasnie oni musza "pociagnac do gory" reszte zawodnikow. No i rzuty wolne..obaj to swietnie potrafia.

Kanoute w ataku to rzecz oczywista. Lopez to efekt moich nadziei, co do w miare latwego dwumeczu dla Porto. Lisandro w lidze szaleje, czas chyba troche postrzelac w LM. Z kim jak nie z Schalke.

Rooney wygral ostatecznie walke o miejsce w druzynie z Messim. Do Barcy wraca Eto'o, jest i Henry. Potencjal strzelecki moze sie rozlozyc na niekorzysc Messiego, 10-0 nie wygraja;] Rooney stanowi wiekszy gwarant.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój team:

 

Valdes - Abidal, Puyol, Alex, Daniel Alves - Krystyna (K), Juninho, Alex - Raul, Totti, Drogba

 

W obronie wybór oczywisty. Barca mało traci, Celtic mało strzela. Abidal i Puyol to pewniaki do występu. Alex z Chelsea i Daniel Alves przejawiają zdolności asystowniczo-strzelające, mają też dość łatwych rywali.

Jeśli chodzi o pomoc, to oczywiście Ronaldo, jest też Juninho, bo wydaje mi się, że Lyon będzie bardzo liczyć na stałe fragmenty. Wreszcie Alex, czyli człowiek, który bierze udział w prawie każdym golu Fenerbahce.

Atak? Raul to najlepszy napastnik w historii LM. Nie ma Robinho, co przełoży się na więcej podań do kapitana Królewskich. Wybór Raul/Ruud jak zwykle trudny, może trzeba było wziąć Ruuda, a może obu. Totti, pod nieobecność Vucinica, musi coś strzelić, zwłaszcza, że połowa obrony Realu ma kontuzje. No i Drogba, który także jest niemalże synonimem siły ofensywnej swojego zespołu.

Odnośnik do komentarza

Milito z Barcy to chyba tez pewniak, mam taka nadzieje;] Na Tottiego juz nie mialem kasy, mam nadzieje, ze Lisandro da rade.

 

Na stronie gry swoje typy dal Tuzimek i sa komiczne, nie wiem po co biora ludzi, ktorzy nie wiedza na czym polega gra, by proponowali sklad. Raz, ze jest za drogi, a dwa, ze dal przezabawne combo Casillas-Totti...heloouuuuu te druzyny graja przeciw sobie debiluXD

 

On chyba mysli, ze tu sie punkty za ladna gre, albo caloksztalt kariery kasuje.

Odnośnik do komentarza

No niestety... ta kolejka to porażka, najgorzej z całej gry, tylko 28 pkt. (to i tak lepiej, niż Obso - 22 ;) ). Za 2 tyg., kiedy Milan rozjedzie Arsenal (oby :) ) powinno być lepiej.

 

Potem już będzie gorzej, bo zaczną odpadać drużyny, w których grają piłkarze, których mam w drużynie. Choć z drugiej strony mam wielu piłkarzy z drużyn, które raczej przejdą co najmniej do 1/4 (Milan - 4 graczy, Sevilla - 3, Lpool, Real, Chelsea - po 1), odpadnie raczej Crespo, ale on i tak rzadko grywał.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No ja w tej kolejce zakończyłem praktycznie udział. Dużo graczy Milanu, a taki Seedorf, czy Jankulovski nawet nie wyszli na boisko. Trzech graczy Sevilli, którzy też już się pożegnali z LM. Został mi jeden gracz Lpoolu, jeden Interu (więc siłą rzeczy... :) ) i Alex z Chelsea (który w tej kolecje też nie wystąpił). No cóż... chyba tego nie wygram XD

Odnośnik do komentarza

Powoli gra się robi głupia. Osiem zespołów tylko, czyli praktycznie 88 piłkarzy do wyboru. Na co najmniej połowę z nich nie ma sensu stawiać, bo nie ma sensu wierzyć, że błysną. Coraz bardziej będą się powtarzać nazwiska - pewnie w następnej kolejce składy zdominują goście z zespołu, który trafi na Schalke, a poza tym pole do popisu maleje. Drogba, Messi, Fabregas, Ronaldo... kto jeszcze? No nie wiem... Sam nie mam pojęcia, na kogo mógłbym teraz stawiać, kto by się nie powtarzał w każdym składzie i kto miałby szansę zapunktować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

I koniec:

 

1. obsolete 600

2. ogqozo 492

3. Musiol 429

 

 

Ogolnie gra duzo latwiejsza od wygraj lige. Wystarczylo raz swietnie trafic, by sie znalezc w czolowce. By skonczyc z nagroda wystarczylo to zrobic 2 raz, tyle, ze juz mi sie to nie udalo;] Najlepsza byla kolejka polfinalowa, gdy Ronaldo nie trafil karnego, a ja skonczylem za calosc z 1 pkt. W finale kapitan Drogba dostal czerwona kartke, wiec pewnie tez za duzo nie zdobylem, ale juz nie chce mi sie sprawdzac. Wobec tych slabszych wynikow troche zaskakujace, ze skonczylem az na 72 miejscu w PL, tak naprawde majac tylko jedna kapitalna kolejke i reszte lepszych i gorszych. W wygraj lige bylo znacznie trudniej, tam chyba bylem 900.

Odnośnik do komentarza

Ano. Wadą tej ligi jest obecność fazy pucharowej, gdzie trzeba co kolejkę zmieniać graczy. Dwa razy zapomniałem tego zrobić - gdybym nie zapomniał, byłbym gdzieś koło 400. miejsca, co byłoby stosunkowo dobrą pozycją. Ostatecznie mam miejsce koło 600., nie pamiętam dokładnie. I tak gra mi się bardziej podoba, niż Wygraj Ligę, bo nie siedzę za bardzo w lidze polskiej. Trochę rzeczy się różni, ale po tegorocznych doświadczeniach, powinienem w przyszłym sezonie walczyć o czołówkę.

 

A teraz zaczynam research przed Wygraj Euro;].

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
No widzialem to dzis, ale nie czaje gdzie tu sie cos zmienia. Wychdozi, ze to jedyna alternatywa wobec "pilkarzykow", gdzie trzeba teraz placic nawet za zmiane taktyki, czy laskawe dowiedzenie sie na ktorym sie jest miejscu;f

 

No tu kasy nie zdzierają, są 3 transfery dziennie, a po grupowej transferów 10. Poza tym wybiera się tylko podstawową jedenastkę i brak jest punktów za asysty. To tak po 5 min. przeglądania gierki.

 

Edit: Dobra. Ja już skład ustaliłem.

 

Założyłem też Ligę Prywatną:

Nazwa: Forum PSX Extreme

Pass: szatan

 

Jeszcze jeden edit: Jest jeszcze coś takiego: http://en.fantasy.euro2008.uefa.com/

Lepsze wykonanie graficzne (można ustalić własny strój piłkarski) i bardziej rozszerzona punktacja (asysty, karne, man of the match).

Odnośnik do komentarza

Jak będzie większe zainteresowanie tematem, to można przenieść wszystkie posty do nowego tematu, a do tego czasu oftopujemy tutaj ;)

 

W tym typerze na stronie UEFY jest ciężej, znaczy więcej szczęścia trzeba mieć. W fazie grupowej można dokonywać 4. transferów na całą kolejkę meczów (3 kolejki w fazie grupowej) + coś takiego jak dzika karta oraz można wziąć co najwyżej 2 graczy z jednej reprezentacji. Dla porównania w grze Onetowej można dokonywać 3. transferów dziennie oraz brak jest ograniczenia piłkarzy z jednej reprezentacji.

 

Ja tam biorę udział w obu, zobaczymy gdzie lepiej pójdzie ;)

Odnośnik do komentarza

Co za gó.wno ta gra na Onecie. Od 12 próbuję się wbić, żeby transfery porobić i ciągle serwer przeciążony. Wstyd.

 

Za to na uefa.com zrobiłem wczoraj transfery tak, żeby mi Chorwaci popunktowali i ch.uj... nie zauważyłem, że trzeba to potem zatwierdzić i obudziłem się z C.Ronaldo i Quaresmą w pomocy. Blah. A teraz musiałem postawić na więcej piłkarzy z grupy śmierci, w której nic nie jest pewne. Na razie z 13 punktami jestem gdzieś w okolicy 266000 miejsca XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...