Skocz do zawartości

Midnight Club: Los Angeles


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj uciekajac przed policja dorwal mi sie jakis glitch, bo policja byla ode mnie w odleglosci polowy miasta i dalej mnie widziala pomimo tego ze samochod policji stal w jednym miejscu i sie nie ruszal ;o

No nic wylaczylem gre i wlaczylem ponownie. Zdziwilem sie troszke kiedy po wlaczeniu gry pojawil sie loading i gra automatycznie wyszla mi do xmb =o wchodze w save'a a tam 0% kariery. Nom, super.

Odnośnik do komentarza

Ukonczylem cala linie fabularna, zostaly mi tylko pucharki, online i inne duperelki. Gierka zacna, sciga sie naprawde fachowo, czuc ten szalony feeling ; )

Wyscigi czasem proste, czasem tak trudne ze wyrywalem sobie wlosy z glowy ale ogolnie na plus ; )

 

Co do grafiki. Po wlaczeniu burnouta zdzwilem sie. Pamietacie jak w Gran Turismo 1 na psx'a byl taki tryb w arcade jakby z lepsza grafa ale mogles tylko sam jechac? Tam byly ostrzejsze textury, wszyskto sie swiecilo jak psu jajca tyle ze brakowalo elementow otoczenia no i ofkoz innych przeciwnikow.

 

Taka wlasnie jest roznica miedzy MC a Burnoutem. MC jest bogaty w detale, miasto zyje chociaz bije czasem po oczach aliasing a i textury sa rozmyte. Zadziwia mnie to ze los angeles wieczorem jest okropne, wszystko jest matowe itp, jednak kiedy pojawia sie sloneczko miasto nabiera nowych efekty i wszystko elegancko wyglada. Deszcz ogolnie rzadko pada a szkoda bo jest fenomenalny a szczegolnie kaluze i wszystkie w nim odbicia, ktore razem tworza genialny efekt.

 

Polecam no ;d

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po sciagnieciu dodatkowej czesci mapy + platnej wersji dodatku mam pewien problem.

 

Otoz wszystko mam, mape, samochody, nowa muzyke jednak Karol do mnie nie dzwoni by zawiadomic mnie o South Central Mechanicu. Kupilem jednego z nowych lowriderow czekam czekam i nic. Poprzednio mialem ukonczone 100% gry, aktualnie zmienilo mi na 84%

 

Chelp!

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

O ja je.bie! Wreszcie ukończyłem trofea do tego stwora! Znaczy wszystkie oprócz 5 tys mil. Kto to widział, żeby po zrobieniu wszystkiego co się da zrobić brakowało mi jeszcze przejechać 800, osiemset, OSIEMSET mil?! Pogrzało tych z R*? Anyway, biorąc pod uwagę fakt, że gra ma milion lat to rozwala mnie to, że jest otwarty świat, widok z kokpitu, on-line, zmienna pogoda z deszczem włącznie, edytor tras, tryb robienia zdjęć, można też odpimpować brykę no i ścigamy się zabawkami na licencji w tym nawet motorami. Kiedyś musiał być szał :)

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...