Skocz do zawartości

Midnight Club: Los Angeles


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Redmitsu ma racje gdzie się podziały wyścigi nocą ,ale w trailerze był pokazany wyścig który odbywał się albo bardzo wcześnie rano , albo późnym wieczorem ,więc wydaje mi się ,że będzie noc(wszak nazwa zobowiązuje) . ładnie wykonane samochody i nieźle postacie , tylko wszystko wygląda tak jak Redmitsu wcześniej powiedział ubogo i sterylnie , nie wiem czy nowy midnight chce skończyć jak juiced ? Na razie się nie zakochałem

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Stara moja opinie moge sobie wsadzic miedzy bajki. Aktualnie MC:LA bardzo mi sie podoba i napewno kupie ta czesc, tak samo jak zrobilem to z 2 poprzednimi ;P

Pomimo tego ze samochody z gameplayu sprawiaja wrazenie jakbys jechal faktycznie w kartonowym pudelku jakos mi to nie przeszkadza.

W PE pisali cos o swietnym mutli. Nie moge sie doczekac <3

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czysty arcade, w stylu poprzednich MC. 90 kawałków na soundtracku, dość dobra lecz nie przebajerowana na siłę grafa na silniku z GTAIV, całkiem konkretne miacho i mnóstwo, dosłownie mnóstwo jeżdżenia, ścigania się, przeciskania się przez ruch uliczny nieraz liczący ponad 50 złom puszek na ekranie, no i za(pipi)isty online. Co najlepsze, nie ma powtórki z Burnout Paradise, gdzie nieraz nie wiadomo było gdzie jechać. System podpowiedzi w tej kwestii prowadzi, bo pamiętajmy, że śmigamy po całkowicie otwartym, freeroamingowym terenie.

Troszkę dziwię się, że w grę tak mało osób gra (widać choćby po zainteresowaniu na forum). Taki już los czysto hardcoreowych pozycji w świecie, gdzie papka dla casuali jest w cenie.

 

Potencjalnego klienta może odrzucić dość nadsterowne i wydawało by się że zbyt czułe sterowanie. Jazda motorami, ale i mocniejszymi furami nie ma nic wspólnego z prawdziwymi maszynami, ale kto grał w poprzednie części wie czego się spodziewać. W każdym razie oceny z rzędu 8/10 są w pełni zasłużone. To najlepszy racer końcówki tego roku (wątpię, żeby nowy NFS coś w tej materii zmienił)

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Jeszcze coś. Czytam sobie temat MCLA w dziale X360 i tam ludzie skarżą się na problemy streamingu gry z płyty. Motyw na PS3 jest jeszcze lepszy, że nic takiego nie ma miejsca. Może to sprawka instalki gry na twardzielu? Nie. Po włożeniu płyty do napędu na HDD tracimy miejsce zarezerwowane jedynie dla save i danych z Photo Mode, nic ponad to. Wszystko jest ściągane w locie z BR (jakiś cache pewnie też jest tworzony) i co niesamowite, sprawia się podobnie jakby gra siedziała w całości na HDD.

Po prostu hardcore. Rockstar opuźniło premierę GTAIV ze względu na problemy z programowaniem PS3, a teraz funduje streaming freeroamingowej gry z BR.

Odnośnik do komentarza

O online napisze później, na razie tyle odkryłem że gra obsługuje custom soundtracks bezpośrednio z XMB

 

edit: online wymaksowałem dziś na maksa hehe, lagów większych nie ma; gierka nawet przy większej zadymie śmiga konkretnie; podobnie jak w Burnout Paradise; co normalne w tym trybie dysponujemy własnym garażem z trybu single, więc warto troszkę powalczyć o lepsze fury, czy motory; z dośw. widzę, że 3/4 wygranych trafia do użytkowników jednośladów. Skubańce mają refleks.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Też kupiłem MC:LA i jestem zadowolony z zainwestowanej kasiory. O trybie multi niestety nic nie powiem bo na razie nie mam neta podciągniętego (średniowiecze) Gierka śmiga elegancko, nutki pasują szczególnie The Chemical Brothers: Midnight Madness :-) Jedyne co mnie irytuje to że nie można przejeżdżać ludzi (jak w MC3) :-((( hehe. W garażu dużo rzeczy, można se fure stuningować, grafika też daje radę - szczególnie ulice w czasie opadu deszczu albo przy zachodzie słońca. W pudełku z grą znajduje się mapa Los Angeles "growa" oraz dostępne gabloty tudzież rumaki wraz z podanymi parametrami. Jak ktoś ma jakieś pytania to walić. Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja tez wierzylem w ta gre (szczegolnie z powodu ze DUB EDITION - na PS2 byl za(pipi)isty) ale sie grubo przeliczylem. TA gra jest poprostu zalosna!!!!!! Wczesniej przeczytalem cos na temat modelu jazdy niczym kartonowe pudla-ba to nawet nie mozna nazwac modelem jazdy. Grafika troche lepsza niz na ps2. What to fuck is this. Gre otrzymalem poczta we wtorek a w srode juz ja sprzedalem. Sczerze odradzam. Mam nadzieje ze NFS nie zawiedzie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...