Skocz do zawartości

H A L O 3 - wszystko co dotyczy gry Kampanii


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Odliczanie dobieglo konca... Halo3 zagoscilo na polkach naszych sklepow, juz pierwsi szczesliwcy graja... inni jeszcze czekaja.

 

Zapraszam wszystkich do wypowiadania sie na temat gry Single Player oraz Co-Op. Jak wrazenia? Jak sie sprawadza? Jak sie podoba fabula? Czy cos czuliscie podczas wkladania krazka do napedu? itp.

UWAGA: SPOILEROWANIE BEZ UZYCIA Spoiler Warn, badz tagow spoilerowych (funkcja dostepna na forum do cenzurowania - trzeba podswietlic text, by go odczytac) skonczy sie warnem oraz skasowaniem posta!!!

Nie psujmy innym zabawy - duze warny lub spoiler tagi.

 

Ja niestety jeszcze bede musial poczekac na swoja kopie, ale na pewno nie omieszkam sie wypowiedziec jak tylko gra wpadnie w moje lapki.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wpadlem dzisiaj po kumpla, a ze mial pozyczonego XO to zobaczylem co tam z gier ma. Ofkoz ja zobaczylem tylko H3, to wybor byl oczywisty. Pogralem doslownie 10 minut, ale bardzo mi sie spodobalo, az sie czasy namietnej gry w H i H2 przypomnialy. To co zobaczylem (czyt. wielkie nic) spodobalo mi sie, znajomy, swietny design, jedna wymiana ognia i banan na pysku. Myslalem tylko ze grafika bedzie lepsza, ba moze i jest bo gralem w sd. Musze w koncu ta konsole skombinowac sobie...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam juz swoje Halo i dodam: Graficznie jest bardzo ladnie, nie rozumiem narzekan co po niektorych. Biorac pod uwage skale leveli, ilosc przeciwnikow i stylistyke. Legendary jest wyraznie trudniejsze, wydaje mi sie ze jest sporo wiecej oponentow niz w 1 i 2. Co-op online rzadzi na maxa. Godny kontynuator. Fabularnej rozkminki jeszcze nie tykalem, bo jade co opa wpierw i story zostawilem sobie na samotny przedzieranie sie przez Covenantow.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Słuchajcie uwaznie bo sie powtarzam...

 

"Gram juz w gierke od dluzszego czasu, mecze singla przy chwilowym braku lacza. Musze przyznac ze gra mnie zauroczyla szczegolnie kolorystyka. Produkt jako calos niepowala, w multi szczegolnie tryb dobierania graczy(czas) i tak w kolo od nowa co mape ,paranoja. Jednak jazda warthogiem z dobrym dzialkowym nadrabia wszystkie minusy, takiej radosci z prowadzenia fury nie mialem od micro machines. A podobno slyszalem ze w halo trzeba strzelac... Tak wiec po krotce stalem sie fanem gry Halo 3, wielkie mi halo mozna by rzec.

zpraszam na partyjke kazdego chetnego Nick: Perss86 (narazie brak lacza)(lol)

 

A teraz chcialym sie zapytac czy ktos spotkal sie z takim zjwiskiem jak znikajace czaszki ? Mianowicie nie moge znalesc czy raczej nie ma czaszki Catch. Oczywiste jest gdzie sie powinna znajdowac, cholernie niejasne jest tylko to czemu tam jej nie ma. Sprobowalem chyba wszystkiego od przechodzenia od poczatku do zmieniania poziomow i nic.

 

Czy znajdzie sie Ktos, kto zna lekarstwo na moja czaszke? "

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Kampania jest świetna, pierwsza misja i może jest nieco słaba taktęz następne po prostu są niesamowite. Ciągła akcja i strzelanie, właściwie nie ma chwili nudy, a walka z tym ogromnym mechanicznym krabem to jeden z najlepszych motywów w historii FPs, dawno mną tak nic nie pozamiatało.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja nie rozumiem ocb w tych czaszkach. Żeby dostać acha trzeba ją znalesć i wziąść w łapy ? Co sie wtedy stanie jak znajde czache np. na 1 lvlu? Effect: "Death carries a heavy price..." -- Instead of only losing 25 points when you die, you lose 75. You also restart from the beginning instead of any checkpoint. Tego "bonusa" dosatne dopiero w nast lvelu czy jak?Byłoby miło gdyby mi ktoś to wytłumaczył.

Edytowane przez Mango0700
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...