Skocz do zawartości

H A L O 3 - wszystko co dotyczy gry Kampanii


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Grałem jak na razie 15 minut kampanii. Klimat się nie zmienił nic a nic od pierwszej części, w drugą grałem godzinę, więc nie wiem jak to było.

 

Graficznie jest dobrze. Nie jest idealnie, ale jest dobrze. Wypowiem się, jak zobaczę całokształt. Kupił mnie za to efekt tej tarczy złożonej z ośmiokątów, wygląda to PRZEGENIALNIE.

 

Ale co mnie rozwaliło... to dodatek w postaci teatru. Ja pierdzielę, moja 15 minutowa rozgrywka się nagrała i mam do niej dostęp, mogę sobie majtać kamerą jak tylko mi się podoba O_O. Już od dawna marzyła mi się taka opcja, dziwił mnie jej brak w grach. Teraz mogę każdy swój ruch na powtórce obejrzeć, każdego headshota zbadać z bliska, podziwiać wszystkie akcje pod różnymi kątami, no miodzio! Będę grać po 10 minut a potem to oglądać, to jest genialne! Powinno być w każdej grze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Grałem jak na razie 15 minut kampanii. Klimat się nie zmienił nic a nic od pierwszej części, w drugą grałem godzinę, więc nie wiem jak to było.

 

Graficznie jest dobrze. Nie jest idealnie, ale jest dobrze. Wypowiem się, jak zobaczę całokształt. Kupił mnie za to efekt tej tarczy złożonej z ośmiokątów, wygląda to PRZEGENIALNIE.

 

Ale co mnie rozwaliło... to dodatek w postaci teatru. Ja pierdzielę, moja 15 minutowa rozgrywka się nagrała i mam do niej dostęp, mogę sobie majtać kamerą jak tylko mi się podoba O_O. Już od dawna marzyła mi się taka opcja, dziwił mnie jej brak w grach. Teraz mogę każdy swój ruch na powtórce obejrzeć, każdego headshota zbadać z bliska, podziwiać wszystkie akcje pod różnymi kątami, no miodzio! Będę grać po 10 minut a potem to oglądać, to jest genialne! Powinno być w każdej grze.

 

Mozesz nawet robic wlasne zdjecia i filmy, pozniej uploadujac je na bungie.net :) Swietna opcja dla ludzi z zacieciem fotograficznym i rezyserskim. Juz nie potrzebujesz studia filmowego, nie potrzebujesz wielkiego budzetu, calego zaplecza w postaci personelu, kamer, wozkow, dzwigow, wozow strazackich i satelit...Teraz wylacznie za pomoca SWEGO PADA i WLASNEJ WYOBRAZNI mozesz stworzyc film...arcydzielo podziwiane przez miliony gracz ( i nie tylko) na calym swiecie (i nie tylko). Juz dzis...mozesz zostac slawnym rezyserem lub fotografem. Kto wie? Moze nawet zostaniesz laureatem oscara? Wszystko w Twoich rekach...do zobaczenia na bungie.net

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak , tylko skąd wziąc czas na to wszystko , sam próbowałem nakręcić swoje małe Halo Wars - wiesz dużo akcji , strzałów , eksplozji - tak że dzieje się sporo ... niestety problem zaczyna się z chwilą wejścia na rynek - miałem naprawdę duży galimatias i trochę mnie to podłamało ... jak narazie prace stoją więc w miejscu - nie jest aż tak różowo jak pisałeś...wiele osób zapewne podzieli moje zdanie. :confused:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Te rzeczy to takie gadżety które możesz wykorzystywać w walce np. niewidzialność, osłona, niszczyciel pancerza itd itp sporo tego jest.

 

Czaszki zbierasz by potem grać jakiś rozdział w singla z jakimiś trudnosciami np. 2x twardsi przeciwnicy albo brak checkpointów itd itp wtedy zbierasz punkty podczas rozgrywki, dzięki włączonym czaszkom jest mnożnik = więcej punktów. Achievementy są za to.

Odnośnik do komentarza

Te rzeczy to takie gadżety które możesz wykorzystywać w walce np. niewidzialność, osłona, niszczyciel pancerza itd itp sporo tego jest.

 

Czaszki zbierasz by potem grać jakiś rozdział w singla z jakimiś trudnosciami np. 2x twardsi przeciwnicy albo brak checkpointów itd itp wtedy zbierasz punkty podczas rozgrywki, dzięki włączonym czaszkom jest mnożnik = więcej punktów. Achievementy są za to.

 

ok - oblóókam dziś co i jak - jak się aktywuje te gadżety?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...