Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem, bundle packi były zwykle na bazie Premiumów, a nie Core/Arcade.

 

No więc najwyższa pora to zmienić. Czysty marketing. Najtańszy i zarazem najmniej awaryjny model konsoli + plus najbardziej wyczekiwana gra od czasów San Andreas. To byłby najlepszy ruch microsoftu, który wyniki sprzedaży X0 wywaliłby na orbitę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...zarazem najmniej awaryjny model konsoli ...

wszystkie nowe konsole niezaleznie od wersji (premium, arcade, elite, itp.) sa tak samo awaryjne bo to samo siedzi w srodku, wiec nie jest to najmniej awaryjny model, a taki jak inne...

 

Wampis: Arcade to mloda konsola, na starcie i tak zrobili z tego swoistego packa bo dali zestaw gier ARCADE (takiego czegos nie dawali w zadnej wczesniejszej wersji).

Oczywiscie najczesciej robili packi z premium, ale moze zrobia i w premium i w arcade, skoro plotki sa tez o tej obnizce na arcade, bo czystej obnizki sadze ze nie bedzie, tym bardziej ze MS ma problemy z zaspokojeniem rynku w USA :)...

Odnośnik do komentarza

ULTIMA to nie MS :D

my raczej dyskutujemy tu o oficjalnych bundle a nie jakis akcji ze sprzedaza konsoli z doczepianymi grami (czyli np. bedzie dodatkowo to opakowane w jakis motyw z GTA na opakowaniu od konsoli, lub naklejka jak to bylo z FM2 i VP, chociaz ta naklejke to dostawali oddzielnie i mozna ja bylo nakleic doslownie na wszystkim, czyt. nawet na wersji HALO :) )

akurat te gry co wymieniles to MS chyba od tak dawal przy zakupie premiumow, widac sprzedaly im sie same premiumy, gry zostaly to wladowali do arcade...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Ok, ok, w sumie to o to mi chodzilo, ze jak MS nic nie zrobi, to zawsze mozna liczyc na rozne akcje z obnizkami(lub packami) w pojedynczych sklepach.

Co do oficjalnych bundle packow to jest calkiem mozliwe, ze zostanie takowy wydany. W jednym z wywiadow (moze to byl ten dla PE, chociaz nie wiem, bo jeszcze nie czytalem najnowszego numeru) Kuba Mirski powiedzial, ze mozemy w najblizszym czasie spodziewac sie niespodzianki, ktora ma dodatkowo popchnac sprzedac xO, wiec wizja packa z GTA IV jest jak najbardziej na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Ok, ok, w sumie to o to mi chodzilo, ze jak MS nic nie zrobi, to zawsze mozna liczyc na rozne akcje z obnizkami(lub packami) w pojedynczych sklepach.

jesli MS nic nie zrobi to dalej bedzie to co jest czyli Forza2 i VP bo sklepy to daja co dostaja od MS za free.

oczywiscie mozna liczyc na sprzedaz w MM ponizej kosztow jak to zrobili jakis czas temu, ale takie rzeczy to sa najczesciej albo na swieta albo na koniec roku fiskalnego, nie teraz...

co bedziemy sie martwic, to MS ma o NAS (jako klientow) zabiegac wiec to w ich interesie te bundle packi...

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Doszedl mi dzis ARCADE i juz pierwsze, i to nie małe fucki leca do M$.

Chcialem sobie puscic obraz po HDMI a dzwiek wyjsciem AV (glosniki komputerowe 2.1).

I co?

Nie da sie bo wlozony kabel AV zaslania wyjscie HDMI! No ja.sny ch.uj!

Co ja mam zrobic? Pierwsze co mi przyszlo do glowy do rozciac ta obudowe kabla, HDMI powinno sie wtedy zmiescic.

A moze te przejsciowki co byly dolaczane do ELITE?

Pomozcie bo nie chce grac z dzwiekiem z pierdziawek wbudowanych w TV!

Odnośnik do komentarza
Gość konstant
jesli podlaczasz sie pod TV to podlacz glosniki do wyjscia sluchawkowego telewizora. w koncu hdmi przekazuje tez dzwiek.

chyba, ze to monitor bez glosnikow. wtedy pozostaje Ci tylko to co pisal Victorino.

 

yep, tak bedzie najprosciej. dzieki. i sorry, ze nie chcialo sie sie szukac :/ .

Odnośnik do komentarza

Posprawdzałem różne fora i muszę powiedzieć że M$ naprawde popracował nad tą nową wersją Xkloca. 175 wattówki naprawde są mniej awaryjne. Nawet nasz temat o zgonach dawno był updatowany. Ja sam kupiłem ps3( w której padł laser, jeszcze dwa tygodnie czekania na nową, heh) ale teraz zastanawiam sie nad dokupieniem ARKEJDA.

 

Juchy: Miałeś juz styczność z jakimś padnietym 175 wattowcem?

Odnośnik do komentarza

osobiscie nie widzialem naocznie i nic do mnie nie przyszlo na serwis

 

ale na gadulcu mialem osobe ktora twierdzila za ma do naprawy 65nm miala 3 ROD i kod bledu 0110 czyli cos z pamiecia RAM, ale na tym rozmowa sie uciela, nie dostalem tego do naprawy wiec nie wiem ile w tym prawdy (czyli czy to rzeczywiscie byla 65nm)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Brak kabla Component, Headsetu i z tego co dobrze pamietam 1 miesiac złotego Liva. Na plus Arcade przemawia za to karta pamieci 256mb (wartosc na allegro w licytacjach 70-80zl, czasem nawet i wiecej).

Ja kupilem na razie Arcade bo do gry w singlu na razie wystarczy karta 256mb, jezeli w przyszlosci bedzie inaczej to sie dokupi dysk za 2 stówy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...