Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem wczoraj i się zakochałem..

Feeling ten sam jak za dobrych starych SF...

technika Focus uważam za dobry strzał w 10ke przy pomocy niej może sporo zrobić...ładne combo wytrzaskać..

Oraz fakt że czasem wydaje się być irytujące to gdy już walisz super potężne combo..przeciwnik może walnąć Tobie przeżuta oraz jeszcze nie mam pojęcia dokładnie jak działają powerki ponieważ zazwyczaj było kto pierwszy zacznie ten wygrywa a tutaj ja zaczynam pół sekundy przed kolesiem i on mnie tłucze:P

Graficznie wszystko wygląda jak malowane, muzyka powala, po za tą która gra we tle w głównym menu..

Naprawdę świetne uczucie gdy robisz standardowe combo np: mp, hk, special, focus, ultra combo..:)..

A grając na sieci rozegrałem 40meczy gdzie zdarzyło mi się jedynie trafić tylko na 3 zlagowane a to jeszcze tak dało się dobrze rozegrać:)

Capcom jeszcze na dodatek wypuścił patch w dniu premiery, widać że dbają o graczy..

 

Plusy:

-klima, muza, wykonania comba, bardzo dobry kod sieciowy, old school feeling, możliwość włączenia opcji live gdzie każdy gracz poprzez sieć może Ciebie wyzwać na pojedynek kiedy ty grasz sobie w arcade..Oraz wstawki anime które uważam dla siebie jako sam plus...

 

Minusy:

-Brak dodatku edycji postaci coś na miarę SC4, muza w menu głównym..emm....nic więcej?bo i tak resztę na siłę wyciągam:)

Odnośnik do komentarza
Całkiem fajny ten SF4. Pogram trochę poza domem i może skupię się na zakup.

 

Ornit, Cambion, Patrol -> dzięki za granie

 

Pozdrów Patrola, miałem okazji z nim grać dawno temu i to nie raz :)

 

Poziom graczy online to jakieś nieporozumienie ... na PSN win ratio mam ponad 92 % z 150 walk ...

 

Poczekaj jeszcze parę dni to powalczysz z porządnym Ryu ;)

 

 

gdziesta sie pochowali :)

12.5 godziny dzis w SF4 gralem xD pora spac :)

ale najwazniejsze

FOCUS->dash->przod+HP->shoryu->focus cancel->dash->shinku hadouken posadzone :D na padzie od x360 xD :nerd:

 

GKS linki w tej grze są niesamowite, jest co masterować i walki nie będą takie przewidywalne i jednowymiarowe jak w SSFIITHD ^_^

Odnośnik do komentarza

W sklepie PE za 169zł, nie wiem o co Wam chodzi z ceną...

Do mnie dzisiaj dotarła gierka, prezentuje się cudownie, znowu mam odciski na kciuku xD. Póki co nie wiem co napisać, gra się po prostu znakomicie, na pewno kolejne kilka lat mam z głowy, jeśli chodzi o bijatyki.

SFIV hip hip hura!

Odnośnik do komentarza

http://shop.ebay.pl/items/_W0QQ_nkwZnamcoQ...fromZR40QQ_mdoZ

 

najbardzije popularny, moze nie najlepszy, ale na prawde dobry. sam na nim gram na turniejach i jest diobrze;]

 

 

mozna ew. customa walnąc, ludzi od tego szukajcie w kaciku bijatyk, ale zazwyczaj w customie cena to minimum 350zł....

 

ogółem uczenie sie grac na sticku jest cięzkie. nie sądze, aby komus, kto traktuje ta gre lajtowo chciało się siedziec godzinami;]

 

tyle ode mnie;p

 

a sf4 kupie, na pewno kupie....

w końcu zaczne grac "równo" w stosunku do innych graczy z europy, z 3rd strikiem było ciężko.

Odnośnik do komentarza

Czy ktos moze mi pomoc z challenge mode guile'a

 

Jak zrobic jump HK ,HP , Sonic Boom

 

Nie moge zakonczyc nigdy Sonic Boomem probowalem i z lp i mp i hp i nic jak to zrobic .... o co chodzi z tym cancel.... ?

 

Wiekszosc czasu gralem w Marvele a tam nie mialem takich problemow

 

Z gory thx

 

Jak ktos chetny popykac zapraszam

 

GT : NiniBuba

Edytowane przez NiniBuba
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Wlazłem na rankingowe mecze żeby zrobić achivmenta za 10 wygranych pod rząd. Oczywiście poszedłem jak przecinak 10-0 :twisted2:

 

I dostałem taką wiadomość:

zdjcie036.jpg

 

Takie wiadomości to dla mnie straszna motywacja hehe

Xbox Live Rox :thumbsup:

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Gascan tez tak mam na PSN ostatnio zlockowalem jakiegos Ryu fireballami Akumy tak ze nie wyszedl z rogu przez 3 rundy ... PM ktore dostalem to ...

 

"You are fuckin lame mate doing 3 moves over and over again you suck becose players like you this game sucks"

 

Moja odpowiedz ...

 

"Go back to Tekken"

 

Niestety poki co ... poziom ssie moj rekord to 25 walk bez przegranej ... Danem xD

Odnośnik do komentarza

169 to była cena dla preorderów, a teraz standardowe 199 złotych. Gra za(pipi)ista mówiąc wprost, dawno nie grałem w SF żadnego, a ten wywołuje banana na mojej twarzy, absolutny miodzio. Dla mnie Tekkeny, Soul Calibury to były samograje, gdzie mashując można było odstawiać akcje z kosmosu. Moje testy z kuzynem masherem pokazały, że masherką to on sobie może w kukłę walić xD Ta gra daje mi naprawdę dużą satysfakcję i nie potrzeba mi innych bijatyk : P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...