Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

GKS już niedługo wejdę na xboxlive więc lepiej bądź przygotowany :)

 

 

Ukyo zanim powalczymy to jeszcze trochę czasu minie, póki co ciągle czekam na moja kolekcjonerkę PS3 która idzie z UK i pewnie będzie jeszcze szła z tydzień...

 

Uliczni wojownicy wysyłajcie invity, moje tagi w profilu :)

dzis powinienem dostac sticka :) czyli pewnie bede gral pare dni jak kaleka :) ale czekam na inv do gry

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Zangief ma priorytetową łapkę na pół ekranu która omija strzały i uderza, do tego skacze bardzo wysoko jak na takiego mięsistego skur.wiela. Także Kassandra wciągaj grę i dawaj online bo twój sowiecki miś mocno kara.

 

Chłopaki jak tylko moja konsola wróci z serwisu to wsiąkam w SF4. Na razie nie pozostaje mi nic innego jak czytać wasze posty i się ślinić :)

Kurde jak ja wam zazdroszcze.

Odnośnik do komentarza

No Gief jest cholerny :) zawsze jak go widze i mam przeciwko niemu grac to mnie aż rzuca na boki. :) ( nie mówiąc już o samej walce w której Gief rzuca mną po arenie :P poprostu uwielbiam piledrivera grr..... :P )

Cieżko jest tego buldożera ubic :P

Co myślicie o Rufusie ? Ktoś nim próbował grać ??

Co do false kicka to tam chyba trzeba stać daleko od przeciwnika i bardzo szybko nacisnąć dwa razy HK. Na trialu mi to może ze dwa razy wyszło. Tego raczej się nie używa, przynajmniej ja tak myślę :)

Edytowane przez manieq
Odnośnik do komentarza

@krilluch

 

Siema, dopiero wrocilem z domu. Nie wiem czy moge w tym tygodniu bo mam tu zlecenie w pracy i nie wiem czy sie oporam w godzinach, jak nie, to bede musial trzepac w domu cos wiec moze sie nie udac :/ Sprobuje na Live'a wejsc jak bede mial chwile i nie dostalem bana jakiegos ;)

Odnośnik do komentarza

Ja już dostałem swojego sticka i powiem wam jedno MASAKRA.Jak juz skonczycie sie podniecac dotykaniem tego cacka i zaczniecie grac nie bedziecie chcieli odejsc od konsoli majac jeszcze sf4(niedlugo bede mial).Ja cisne od 9 juz bo o tej wyrwal mnie z wyra pan z paczka :lol: Peesowi gracze niedługo nadejdzie największy syf w sf jaki mozna sobie woybrazic tygrys z wami 8) Ornit jak bede mial gre to znajdz jakos dostep do wersji na ps3

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Challenge na hard to masakra da radę zrobić ale dla chargowanych postaci to hardkor. Trzeba po focusie buforować charga co dla początkującego gracza na padzie to pewnie jest niewykonalne. Na szczęście niewiele z akcji w challenge boksera jest mi potrzebne w grze online patrzyłem na filmy PRO graczy i są prostsze komba po focusie niż te w challenge na szczęście. Za punkt honoru należy sobie postawić zrobienie challengy hard postaciami którymi się gra.

 

Nie sądziłem że tak dopracują tę grę w wersji dla konsol. Pozytywnie mnie zaskoczyli. Kupa rzeczy do zrobinie, odblokowania i nie są to proste rzeczy.

aha i jeszcze jedo nie róbcie challengy hard wszystkimi postaciami bo rozj.ebiecie se nowe sticki

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
czy ktos moglby mi wytlumaczyc jak zrobic super combo u vegi. wiem ze najpierw robimy charge a potem ni groma nie wiem co to ma byc za ruch.

tylko nie piszcie mi info w stylu lp lp lk, bo ja nawet nie wiem co to znaczy.

sorki ale pierwszy raz w zyciu gram w nawalanke 2D

Jeśli nie potrafisz tego wykonać, daruj sobie Vegę bo twoja przygoda z 2d może się skończyć tak szybko jak się zaczęła :lol:

Ja już dostałem swojego sticka i powiem wam jedno MASAKRA.Jak juz skonczycie sie podniecac dotykaniem tego cacka i zaczniecie grac nie bedziecie chcieli odejsc od konsoli majac jeszcze sf4(niedlugo bede mial).Ja cisne od 9 juz bo o tej wyrwal mnie z wyra pan z paczka :lol: Peesowi gracze niedługo nadejdzie największy syf w sf jaki mozna sobie woybrazic tygrys z wami 8) Ornit jak bede mial gre to znajdz jakos dostep do wersji na ps3

Ahhh, mi się naprawdę nie chce w to grać :lol: Zaraz jadę do empika, jak będzie poniżej dwóch stów to sobie kupię.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...