Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no co wy jęczycie jak ktoś gra tylko Ryu, jak za czasów 3S sami graliście tylko Kenami, ew. Dudleyami:P.

 

Okejos, trza sobie skombinować tą grę, bo SC4 się robi nudne (ekipa online się wykrusza powoli) a gra z randomowymi Kilikami i Mitsami nie 'daje rady'. Cameel odbierz wiadomosć na GG:).

 

W SF jestem noobem, no ale zobaczymy co z tego wyjdzie - ważne ze będę miał ludzi do VS offline (a to jest bardzo ważne).

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Nie no co wy jęczycie jak ktoś gra tylko Ryu, jak za czasów 3S sami graliście tylko Kenami, ew. Dudleyami:P.

 

13 -14 lat temu jak SF 2 trafił do mnie na automaty grałem tylko i wyłącznie Hondą, nie pamiętam, który to był SF2 napewno nie super turbo, a Honda był popularny bo robiąc jego łapki Honda posuwał się do przodu(znaczy jeździł tak jakby, a w super turbo już tak nie jeździ) i masakrował przeciwnika w rogu.

W przeciwieństwie do większości bywalców potrafiłem jeszcze zrobić lot na główkę.

(edit: był to SF2: Champion Edition)

 

 

Na moim lvlu rankingowym (około 3000tyś punktów bp jak miałem zanim straciłem) nie spotyka się Kenów i Ryu tak często, widać, że są popularni tylko wśród noobów, a na wysokim poziomie rywalizacji także i shotosami potrzeba skilla dlatego nooby grają Zangiefami który w tej grze jest jednak bardziej noob friendly niż shotosy i to są fakty. Oczywiście zdarzają się też czasami Zangiefy które potrafią grać tą postacią.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Kostiumy mają wychodzić w takiej kolejności:

 

• 2/17 – Brawler Pack DLC Pack will include alternate costumes for: Zangeif, E.Honda, Rufus, El Furete,Abel.

• 2/24 – Femme Fatale Pack will include alternate costumes for: Chun-Li, Cammy, Sakura, Rose, and C.Viper.

• 3/3/09 – Shoryuken Pack will include alternate costumes for: Ryu, Ken, Akuma, Gouken, and Dan.

• 3/10/09 – Shadowloo Pack will include alternate costumes for: Seth, M.Bison, Sagat, Balrog, and Vega.

• 3/17/09 – Classic Pack will include alternate costumes for: Guile, Dhalsim, Fei-Long, Blanka, and Gen.

 

Gen,Dyktator, wyglądają kozacko. Seth komicznie, Sagat w rajtuzach to kwestia gustu. Dan,Ryu, Honda, Akuma spoko. Bokser w szlafroku we flagę USA heh. Ken, Dhalsim, Zangief nijako.

Laseczki OK więcej odsłaniają.

Najgorsze, że musimy za to płacić mimo, że i tak mamy te kostium na dysku z grą.

 

 

 

SF4dan_NT_020609.jpg

abel_004-252009-3.jpg

guile_006-252009-37.jpg

mbison_007-252009-17.jpg

ehonda_002-252009-18.jpg

gen_004-252009-33.jpg

SF4vega_NT_020609.jpg

feilong_005-252009-5.jpg

seth_004-252009-8.jpg

blanka_005-252009-2.jpg

gen_005-252009-15.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

No nie widzę nic wartego mojej kasy w tym pasie i spodniach do kogo by wcześniej nie należały.

Fei Long też lipa i to w majtkach samych, i co mam się też zachwycać bo Bruce Lee tak chodził ubrany. Bieda i koniec.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Gen,Dyktator, wyglądają kozacko. Seth komicznie, Sagat w rajtuzach to kwestia gustu. Dan,Ryu, Honda, Akuma spoko. Bokser w szlafroku we flagę USA heh. Ken, Dhalsim, Zangief nijako.

Jak dla ciebie Zangief w stroju Haggara wygląda nijako...

No nie widzę nic wartego mojej kasy w tym pasie i spodniach do kogo by wcześniej nie należały.

Fei Long też lipa i to w majtkach samych, i co mam się też zachwycać bo Bruce Lee tak chodził ubrany. Bieda i koniec.

 

AAAAAA Mike Haggar ten gość z Final Fighta i z Saturday Night Slam Masters

(wikipedia ftw)

Rzeczywiście dla kogoś darzącego sentymentem final fighta słowo nijaki w przypadku tego kostiumu może brzmieć jak bluźnierstwo. Ja kiedyś tam w to grałem przy początkach emulacji w Polsce ale Postaci za huja nie pamiętam. Ostatnio nawet grałem w Final Fighta na Xboxie tego 3D i wikipedia podaje że Haggar tam również był ja niestety nie zwróciłem uwagi.

Odnośnik do komentarza
Gen,Dyktator, wyglądają kozacko. Seth komicznie, Sagat w rajtuzach to kwestia gustu. Dan,Ryu, Honda, Akuma spoko. Bokser w szlafroku we flagę USA heh. Ken, Dhalsim, Zangief nijako.

Jak dla ciebie Zangief w stroju Haggara wygląda nijako...

No nie widzę nic wartego mojej kasy w tym pasie i spodniach do kogo by wcześniej nie należały.

Fei Long też lipa i to w majtkach samych, i co mam się też zachwycać bo Bruce Lee tak chodził ubrany. Bieda i koniec.

 

AAAAAA Mike Haggar ten gość z Final Fighta i z Saturday Night Slam Masters

(wikipedia ftw)

Rzeczywiście dla kogoś darzącego sentymentem final fighta słowo nijaki w przypadku tego kostiumu może brzmieć jak bluźnierstwo. Ja kiedyś tam w to grałem przy początkach emulacji w Polsce ale Postaci za huja nie pamiętam. Ostatnio nawet grałem w Final Fighta na Xboxie tego 3D i wikipedia podaje że Haggar tam również był ja niestety nie zwróciłem uwagi.

 

Hehe Haggar to legenda odrazu skojarzyłem :)

 

Najlepsze stroje zdecydowanie Gen I Chun

 

mam nadzieje że z Ukyo sie dogadamy i podzielimy ładnie pakietami :D

 

jak w koncu dojdzie do mnie gra...

 

Odnośnik do komentarza

Crono spoko spoko dam ci rade ... CZYTAJ INSTRUKCJE marudziłem ze mi DLC w limitce nie dali a na ostatniej stronie zgadnij do czego był kod ?? xDDD

Mam już Laseczki Sakura wygląda bosko ... Teraz jeszcze tylko Dan w ochraniaczach +50 do Def i jestem zadowolony ;p poza tym to jeszcze muszę przyznać ze Ken mi się strasznie podoba Bison i Balrog to must have dla mnie wiec te packi sam kupie dla Dana Kena Bisona i Balroga i ci je udostępnię ... ty masz za zadanie udostępnić mi tylko ... Classic Packa ;p

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Niestety mało osób z Polski gra w SF IV. Pewnie wszystko przez ten "wykręcony poziom trudności". Co dziwne wielu ludzi ta gra przerasta i dali sobie pewnie spokój. Małe zainteresowanie nawet w tym temacie, a taki hype był. Trudno dobrze chociaż, że mi rywalizacja w tej grze dostarcza pozytywnych emocji.

Zajrzałem na forum polygamii do tematu Street Fighter IV i to co odczytałem w nim pozamiatało mną, w jakim kraju ja żyje.

Ludzkośc upadła nisko już nawet gry są zbyt wymagające najlepiej robić tylko debilne banalne single playerowe gry bez rywalizacji wtedy nikt nie będzie płakał że przegrał, tylko oglądał grafikę, liczył poligony, wygładzał krawędzie.

Niechce się nabijać z nikogo, raczej tego nie robię ale muszę wybrane przeze mnie cytaty z forum Polygamii wrzucić tutaj:

 

"Swoja droga wlasnie mialem przeboje z Honda na mediumie - dostalem w pape, lece na ziemie, ledwo uderzylem w nia, nie trzymam w dol, a ten chwyt. Lece w rog i tak juz do konca walki.

Zenada poprostu, Capcom potrafi zabrac przyjemnosc z kazdej gry jaka wyprodukuja. Maja swietne pomysly, laduja je w piekna grafike, dorzucaja calkiem sympatyczny gameplay, a potem na koniec to wszystko niszcza wykreconymi poziomami trudnosci. Az szkoda tych gier, bo to swietne marki i w sumie bardzo dobre tytuly. Kretyni, ide pograc w Ninja Gaiden'a, tam jak dostaje w ryj to przynajmniej wiem za co i ze to moj blad, a nie oszustwo. "

 

 

 

 

"Chun Li ma 2 ciosy na krzyż, słabo mi się zrobiło kiedy zobaczyłem Bizona i Balroga Uśmiech Tam to są zawijasy; w obrębie pola manewru gałki pojawiają sie literki "Z" i takie tam. Nie dla mnie."

 

 

 

"powiedzcie mi tylko jeszcze jedno: jak zrobic ultra combo? ktore paski musza byc pelne ? same ultra moze sie pojawic czy jeszcze musza sie te na dole doladowac ? bo super combosy to wale ale ultra jeszcze nigdy mi nie wyszlo ;/"

 

 

 

"Szczerze...Dziwne,mi wychodzi Ryu wszystko(no może w 90%),bo to najłatwiejsza postać.Doprawdy nie wiem skąd Twoje sceptyczne podejście?Gram sporo ze znajomymi online i zdecydowana większość bardzo sobie chwali xboxowego pada."

 

 

 

"Teraz mam pytanie bo chce przejsc Chun-Li arcade na easy i tam ma ultra combosa ktory ma tak lewo charge prawo inaczej <-~-> o co biega z tym charge bo nie moge nawet w treningu wykrecic ultra combosa Chun-Li"

 

 

 

"Też gram Chun-Li, nią najlepiej mi idzie. Szybka noga rulez Chichot Fakt faktem, że Spinning Bird Kick i Kikoken(kulki) są za długie do zrobienia, przesada z tym charge'owaniem. Mimo iż wszyscy piszą, że super/ultra Chun-Li jest najtrudniejszy, to najłatwiej mi wchodzi ze wszystkich postaci(stojąc, bo przy upadku jest najtrudniejszy).

Udało mi się po 1h przemęczyć Setha na medium i aczik wpadł. Po prostu ustawiłem 1 rundę na 30 sekund, po 100 próbach udało mi się go bardziej zbić niż on mnie i wygrałem"

 

 

 

Komenty pod recenzją na Gry Online

 

"Po co reanimować takiego trupa jak mordobicia? Te gry miały sens na automatach na monety.

Płacenie grubej kasy za grę, której istota to okładanie się po mordzie na malutkiej arenie to dla mnie przesada. Pamiętam czasy pierwszych Street Fighterów, Virtua Fighterów, Brutal Paws of Fury, Body Blows Galactic, Primal Rage, Mortal Combat itd. Grałem w Guilty Geary, Grałem w Soul Calibury i uważam to za wywalaie kasy w błoto. Sorry jeśli komuś się nie podoba ta opinia - nie zamierzam nikogo przekonywać.

 

Uważam, że tak prymitywna (co nie zanczy łatwa) produkcja nie powinna dostać tak wysokiej oceny. "

 

 

 

 

"Czy tylko ja mam wrażenie, że w SF4 jest mało ciosów?"

 

 

 

"Jak dla mnie zbyt nierealistyczne :/ I te głosy... ciągłe piski albo jakieś K.O nienaturalnym głosem."

 

 

 

"70% to max.

Jak dla mnie jedno wielkie nieporozumienie dać 96% za tak prostą i banalną gierkę bazującą na starym systemie gry.Typowy odgrzewany kotlet.

Fanboje prostych bijatyk będą wniebowzięci.Bardziej wymagajacy gracze raczej przejrzą na oczy czymże jest street fighter 4."

 

 

"ten cały seth jest totalnie zerżnięty z mokujina z tekkena. (nie z wyglądu oczywiście :) on też "kradł" techniki innych potaci."

 

"do tego taka grafika mi w bijatyce się nie podoba. owszem pasuje do prince of persia ale na boga nie do mordobicia. ode mnie wstępne 7+ - nie wiem co strzeliło recenzentowi do głowy..."

 

 

 

"w bijatyce grafika to podstawa"

 

 

 

 

"Trochę szkoda, że na PeCetową wersję Street Fighter IV trzeba będzie jeszcze czekać co najmniej 4-5 miesięcy. Ale z drugiej strony, jeżeli Capcom odpowiednio dobrze wykorzysta ten czas, to być może warto będzie czekać, wymyślenie chociażby sensownego sterowania na klawiaturze dla tego rodzaju gry, to pewnie nie lada problem dla twórców."

 

 

Niby śmieszne, a smutne.

Odnośnik do komentarza

Master Jin: Przytrzymujesz chwilę tył( ja odliczam sobie do 3 :P ), przód, tył, przód i już w zależności od tego, czy chcesz zrobić Super, czy Ultra punch, lub 3punch.

 

A co do Twojej wypowiedzi Gascan to nie ma się co dziwić, że tak mało osób gra w SF4 bo ta granie nie jest tak casual'owa jak większość dzisiejszych pozycji. Ja sam momentami mam ochotę przestać w nią grać, ale jest to spowodowane fatalnym padem do X360.

 

Ps. Krilluch ubiegłeś mnie :P

Edytowane przez szaden
Odnośnik do komentarza

dzięki nie omieszkam wyprobowac.online to od shoto i sagata(hi fireball) mnie chyba bardziej tylko spamujacy "wirek" zangiefowie denerwują.w przyszly weekend z checia pogram online bo na chwile obecna sie musze ogarnac(gre mam od wczoraj).

 

P.S:w SF przynajmniej sie trzeba nauczyc grac a nie mashowac buttony jak w tekkenie i SC.Tam to ultra hard to jakis banal.

Edytowane przez Master JIN
Odnośnik do komentarza

@Gascan

Ale komputer czasami rzeczywiście jest trochę nie do przeżycia. Szczególnie Seth, który nawet nie daje mi wstać, bo gdy tylko się podniosę to dostaje ten Zangiefowy rzut i znowu leże. Nawet nie wiem jak się z tego wyrwać, bo normalne klepanie rzutu jako wyrwanie jakoś nie chce mi zadziałać.

 

Wczoraj sobie pierwszy raz zagrałem online ja Akume'ą na Rose i Cammy. Pięknie zgarnąłem w paszcze i wróciłem do training mode ;] A już myślałem, że coś umiem bo radze sobie z kompem na mediumie hehe.

 

Odpaliłem sobie też normal triala dla Ryu. Zlinkowanie jump HP -> HK -> qcf, qcf + P to jest jakiś hardcore. Nie ma opcji żebym to wklepał. Zauważyłem, że żeby zlinkować cios trzeba go skończyć idealnie w momencie trafienia. O ile z c.mk+hadouken czy pochodnymi nie mam jakiś dużych problemów, tak ni chu chu nie wiem jak połączyć HK w supera. Jakieś porady dla noobka? ;]

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Gascan ja za jakies 2-3 tyg bede organizowal weekendowe granie u mnie. 2 juz ze szczecina sie pisalo, wpadlbys tez? TasTer moze? Ktos jeszcze? Dajcie znac

 

Jak masz sticka i akurat nic nie będę miał w weekend to spoko. Daj tylko znać z tydzień wcześniej dokładnie jaka data.

 

 

@Gascan

Ale komputer czasami rzeczywiście jest trochę nie do przeżycia. Szczególnie Seth, który nawet nie daje mi wstać, bo gdy tylko się podniosę to dostaje ten Zangiefowy rzut i znowu leże. Nawet nie wiem jak się z tego wyrwać, bo normalne klepanie rzutu jako wyrwanie jakoś nie chce mi zadziałać.

 

Mi nie chodzi o to, że trudny komputer, tylko że internet pełen jest (pipi)anych ignorantów. Potrafią się zarejestrować na forum to i wpisać w google street fighter 4 faq, street fighter 4 tutorial, street fighter 4 guide, też pewnie by potrafili.

Nie ma co narzekać i wyzywać ludzi, że tu pytają o konkretne rzeczy związane z grą, triale, linki, comba jak grać na niektóre postacie. Na polygami jest za to przesada.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...