Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz przyjdzie GKS i wam (pipi)nie taki wywód ze się nogami nakryjecie

 

Albrechtus kim ty jestes ??

 

ornit zgadzam się z tobą w 100% po rozegraniu 2k walk nie chce mi się grac następnej jak do niej siadam to tylko dlatego ze jest z kim grac pogram z 15 walk i wychodzę

Odnośnik do komentarza

Tak, to jest obiektywne stwierdzenie, bo ja nie faworyzuję tego systemu a jedynie stwierdzam ze jest moim zdaniem najuczciwszy i pozbawiony praktycznie randomu i przekłamań oraz zwracam Ci uwagę, ze gdybyś go poznał od podszewki na pewno byś nie napisał, że "nie jest glębszy i skillowy od tekkena" bo po prostu jest :) . Ale nie zaczynajmy kolejnej wojenki 'TKvVF' :) .

 

 

E tam z VFem to GKS i tak mi przyzna racje;].

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza

Co za różnica kim jestem? co to zmieni? mógłbym byc na dobrą sprawe nawet Daigo czy innym Mago.

A kim ty jestes ze wyrazasz swoja opinie? no kim? jakie to za toba stoja sukcesy ze masz prawo podwazac moja obiektywna opinie??

 

W SF3S można nonstop grac po sieci na pc, gracze sa prawie cały czas, czemu nie gracie? jest za free nawet lol.

 

ktoś napisał, że sf4 jest malo widowiskowy i h*jowo sie ogląda walki, lol? To jaki jest w takim razie VF? heh

 

 

ukyo - weź rozegraj 2k walk w dowolną grę na przestrzeni miesiąca (około) dodaj do tego zabawe w practice, troche odkrywania dupereli i powiedz, że ci sie nie przejadła? nawet odrobine?

 

rzadko tutaj wyrazam swoje opinie i za kazdym razem jak to zrobie przypominam sobie czemu tak sie dzieje, zbyt wysokie progi jak dla mnie, zbyt wielu utytulowanych ekspertow chyba, brakuje mi troszke pespektywy, którą nabywa się latami praktyki i wyjazdów na liczące się turnieje, działania w ramach międzynarodowej "sceny" tiaa.... kim ja w ogole jestem na tym elitarnym "forum". zmywam się.

 

peace

Odnośnik do komentarza

Jak komuś się nie podoba gra z tego czy innego powodu to można raz o tym napisać i dać sobie spokój - po co psuć sobie wzrok ślęcząc na forum, skoro można wyjść na spacer? Wszak pogoda teraz jest naprawdę przyjemna do spacerów.

 

Kiedyś nie rozumiałem, co może być ciekawego w grze w darty. Obejrzałem jeden turniej i bardzo spodobały mi się owe rozgrywki. Tak samo z jakimś piosenkarzem - z początku nie podobały mi się jego piosenki i denerwowało mnie, jak leciały w radiu, z czasem jednak polubiłem jego piosenki.

Nie zmienia to jednak faktu, że w tak zwanym międzyczasie nie pytałem ludzi o to, co jest ciekawego w dartach czy w tych piosenkach (lub ich wykonaniach) i nie próbowałem obalać ich teorii, by poprawić sobie e-ego. Ot, akceptowałem to, że komuś może się podobać to, co mi niekoniecznie odpowiada.

 

Niestety w Polsce ludzie grający w bijatyki w większości mają właśnie taką mentalność, że zamiast pójść zrobić coś pożytecznego wolą naskakiwać na siebie na forach. A potem narzekają na to, że grają słabo, bo nie mają czasu trenować kilka godzin dziennie jak Koreańczycy (najczęstsza wymówka osób grających w Tekkena).

 

 

Podsumowując: Jak sam nie grasz, to chociaż pozwól grać innym.

Ludzie wchodzący do tego tematu niekoniecznie chcą czytać same narzekania :cierpienie: Ale nie dziwię się tym, którzy chcą znaleźć coś pożytecznego na tym forum i dają sobie spokój z bijatykami patrząc na podejście co po niektórych e-wymiataczy.

 

 

 

Z mojej strony tyle. Bawcie się dalej, skoro to takie fajne.

Odnośnik do komentarza

no ba normalne ze ci przyznam racje z VF :D

 

a co do sf4 ... gra ledwo wyszla u nas a juz jakie sapy xD a nikt sie na dobre nie nauczyl w to grac nawet ( ja tez )

 

na wszystko jest sposob, na mashowanie reversali srk w srodku combo i rzuty zenka tez ;)

 

gra jest mega miodna i kosztuje czesto duzo nerwow ( za duzo ) :D ale co tam , ja gram dalej ;)

 

dla nie mogacych ogarnac czemu przegrywaja bo cos tam costam polecam

 

http://gootecks.com/strategy/understanding...ou-lost-part-i/

 

wogole zauwazylem ze coraz mniej osob gra , dzis kaczilla z jakimis dziwnymi textami do mnie startowal

ugryzl 2 walki jak bisona wzialem, ale jak zmienilem na ryu to mu sie chyba szybko grac odechcialo :lol:

Odnośnik do komentarza
ktoś napisał, że sf4 jest malo widowiskowy i h*jowo sie ogląda walki, lol? To jaki jest w takim razie VF? heh

Oj, albrechtus. Wpychasz komuś na chama słowa które raczej tutaj nie padły. Nie było mowy o braku widowiskowości (bo na ekranie jest tyle rozbłysków ze co wrazliwsi maja chyba co drugą runde atak padaczki), a o tym jak wygląda sam gemeplay.

Odnośnik do komentarza
ktoś napisał, że sf4 jest malo widowiskowy i h*jowo sie ogląda walki, lol? To jaki jest w takim razie VF? heh

Oj, albrechtus. Wpychasz komuś na chama słowa które raczej tutaj nie padły. Nie było mowy o braku widowiskowości (bo na ekranie jest tyle rozbłysków ze co wrazliwsi maja chyba co drugą runde atak padaczki), a o tym jak wygląda sam gemeplay.

 

 

no piszac widowiskowy mialem na mysli wlasnie gameplay, przeceiz nie oprawe audiowizualna, to nie pokaz laserow na placu defilad lol

pusc komus kto nie gral w zadna gre filmik z VF i Sf i zapytaj ktory ciekawszy. Oczywiscie sa tez ogolnopojete kwestie gustow (ja lubie ogladac snookera ale moja panna nie),

ale generlanie uwazam, ze sf jest bardziej widowiskowy i czytelniejszy niz bardzo "surowy" i pseudorealistyczny VF... ale nie wiem, pewno sie nie znam.

Odnośnik do komentarza

No, powoli dochodzimy do kompromisu widzę bo ja przecież od początku piszę, ze niedzielny Jaś Kowalski polubi SF4 - przecież jest kolorowy, są wybuchy a do tego nie musi ślęczeć nad opisem systemu :) .

 

Jeżeli chodzi o spektakularność gameplayu na wysokim poziomie to ja nie wiem jak w ogóle można myśleć o postawieniu SF w tej samej kolejce co VF. VF jest ultra szybkie, nie można turtlować za dużo bo system na to nie pozwala podczas dy w SF nadal mamy sepienie pol ekranu od przeciwnika :D .

Odnośnik do komentarza
http://www.gametrailers.com/player/47398.html

 

Zwycięzca mógł być tylko jeden :D

Nom, w rankingu układanym przez niedzielnego Jasia Kowalskiego który przy Tekkenie puszcza urywek z VFa, a przy KoFie z Garou. Jasio zasłużył na cukierka :) .

 

Mashter, no raczej, ale mają mocnego konkurenta w postaci PESa;].

To, że dali Garou z Kofem to fail. Druga rzecz pokazali jakąś wersje Kofa shackowaną gdzie tło było z Garou a postacie i paski z KOF'a, zna ktoś nazwę tej wersji? (Ja to widzę pierwszy raz może to jakiś nowszy kof??) Zresztą i tak pewnie nikt z Gametrailers nie grał w kofa.

Wie ktoś co na PC emuluje dobrze Killer Instinct(w mame to działa?)? Ja mam na Xboxie to na Emu ale jest to jakiś emu N64 przystosowany tylko do emulacji obu Killer Instinctów z Arcade i wiesza się w nim ten filmik co leci jak nikt nie gra, a wiem że sprawna wersja nie istnieje na X'a.

Odnośnik do komentarza

heh hack? oni mugena dali:P

 

a K! działa w mame ale trzeba miec proca mocnego (>3,0), acha to CHD (obraz dysku twardego) wiec musisz szukac strony ktora ma CHD do mame bo w zipach jest tylko bios.

BTW ta gra ma koszmarna i sztuczna animacje naprawde mozna sie zrzygac po 5 minutach. najlepsza rzecz w tej seri to intra:P

Edytowane przez kowal
Odnośnik do komentarza
http://www.gametrailers.com/player/47398.html

 

Zwycięzca mógł być tylko jeden :D

Nom, w rankingu układanym przez niedzielnego Jasia Kowalskiego który przy Tekkenie puszcza urywek z VFa, a przy KoFie z Garou. Jasio zasłużył na cukierka :) .

 

Mashter, no raczej, ale mają mocnego konkurenta w postaci PESa;].

 

Nie no PES, to jest już w ogóle inna kategoria, to bardziej grill w psychiatryku :)

 

A co do rankingu, to tyle rankingów ile osób je układających. Ale jedno się na pewno zgadza najwięcej kasy zarobił SF.

 

A wracając do SF4, to smutne w tej grze jest to, że manual i refleks nie ma żadnego znaczenia. Podoba mi się że trzeba w tej grze nawet pomyśleć, jest w niej strategia, bardzo ważne jest ogranie i wiedza, ale mi akurat bardzo nie pasuje że manualnie gra jest najmniej wymagającą bijatyką w jaką w życiu grałem.

 

Odnośnik do komentarza

O ja jaki flame war xD.

 

W sumie Di napisał bardzo mądrego posta:).

 

SF jest bardzo fajną gierką, dla niektórych może być i nawet najlepszą, mają do tego prawo, mają prawo nie trawić innych systemów.

 

I nie ma czegoś takiego jak najlepszy system, nie biorą one udziału w teleturnieju, nie biegną na 100m by wyłonić, który jest najlepszy. Wszystko jest kwestią gustu i preferencji gracza.

 

I to zdanie powyżej mimo iż subiektywne, jest bardziej obiektywne jak zdania typu "xx jest najlepszy bo moim zdaniem... ...wiem co mi się podoba:P".

 

Odnośnik do komentarza
albrechtus: VF ma akurat najlepszy, najuczciwszy i najbardziej spójny system jaki istnieje dla potrzeb bijatyki. Jeżeli twierdzisz inaczej to nie masz zielonego pojęcia o tej grze :) .

 

Dokładnie.

 

A co do SF4 to mało co,a się nie porzygałem jak n-ty raz z rzędu zobaczyłem jakiś naskok z nogą i prąd Blanką przeplatany kołowrotkiem-walka dosłownie 3 ciosy na krzyż (mowa o fightach chyba Kejima z Mańkiem).Chciałem oglądnąć całość-nie dałem rady.

 

To pewnie i tak fajna gra,a ja się nie znam.

 

Odnośnik do komentarza

Wy to macie jednak problemy ludzie. Jak rzygacie takimi walkami to ich nie oglądajcie. Proste. Najlepiej jest się wypowiedzieć na temat gry i graczy pisząc pierdoły na forum. Ja chętnie zobaczę wasze walki. Naprawdę zaczynacie mnie irytować takimi głupimi tekstami. Nie podoba się gra to nie musisz w nią grać a nie ciągle siedzisz na forum i jedziesz po grze. Rozumiem że każdy ma swoje zdanie na ten temat ale ile można wałkować to samo? po raz N-TY gadacie że gra (pipi)owa że się nie da tego oglądać itd itp. Jeżeli macie tylko zrzędzić to weźcie na wstrzymanie już. Niektórzy wypowiadali się już wcześniej o grze że (pipi)owa że to z(pipi)ane tamto z(pipi)ane itd itp i ciągłe powtarzanie tego samego to już raczej choroba bardziej niż opinia.

Odnośnik do komentarza

@Gascan

 

Na poziomie pro walki też wyglądają ubogo z powodu biednego command listu dla postaci(większość bitek 2d)ale w porównaniu do polskich wiadomo,że bardziej cieszą oko więc nie wiem po co każesz mi pisać recenzję tej gry.SF4 jest fajną grą także spokojnie nie podniecaj się.

 

@Kejim

 

Twoja sprawa,że masz biedny styl gry.Jeszcze w sf4 to rozumiem bo to ograniczona gierka ale w vf??! Nie mam pytań.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie chciałbym się wpierniczać, ale słowa skuteczny i biedny jakoś bardzo dziwnie do siebie nie pasują.

 

Nie bójmy się nazwać tego po imieniu: KEJIM JEST PO PROSTU KAPIARZEM :D

 

A finał gramy w niedziele, nie chcę się denerwować przed weekendem :P

 

P.S. VF to też biedna bijatyka. Dlaczego? Bo każda bijatyka jest tak naprawdę biedna, zrozumcie to wreszcie, a to czy jest mniej biedna niż inna, nie ma to większego znaczenia.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...