Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GaScAn

Po co w tej grze jest - Cammy, Sakura, Dan, Fei Long, Gen, Rose, E. Honda,Fuerte, Vega? Nic nie można nimi ugrać - nie lepiej w nowej edycji wywalić ich i resztę, a zostawić tylko Sagata, Blanke, Ryu i Zangiefa? Różnorodność by była i tak - Thai Bokser z Tajlandii, Zwierzę z dżungli, Karateka i Rosyjski zapaśnik, wg mnie styka.

 

Odnośnik do komentarza
Po co w tej grze jest - Cammy, Sakura, Dan, Fei Long, Gen, Rose, E. Honda,Fuerte, Vega? Nic nie można nimi ugrać - nie lepiej w nowej edycji wywalić ich i resztę, a zostawić tylko Sagata, Blanke, Ryu i Zangiefa? Różnorodność by była i tak - Thai Bokser z Tajlandii, Zwierzę z dżungli, Karateka i Rosyjski zapaśnik, wg mnie styka.

Ja naprawdę nie mam pojęcia po (pipi)a ich wcisnęli skoro na automatach ich nie ma. Co do reszty to się nie bój, za 4-5 lat pojawi się taki stritfajterowycztery Kuroda, który zacznie wszystkich (pipi) low-tierami :lol: Co prawda jego hegemonia nie potrwa zbyt długo ale będzie przy tym trochę śmiechu :lol:

Odnośnik do komentarza

Drużyny, które zakwalifikowały się do SBO:

 

6/06 Denjin Arcade Intl. Combofiend (VI) & Alex Valle (RY) link

6/07 Hi-Tech Sega Shibuya B-8 Daigo (RY) & Nuki (CH) link

6/07 Kumagaya Magician B-2 Fudo (RY) & Itabashi Zangief (ZA)

6/07 Game SKY C-3 Momochi (AK) & Kindevu (RU)

6/14 Game Spot Halloween E-1 Noriyasu (AK) & Hisho Usagi (SG)

6/14 Taiwan Intl. Xiang Yu Ling (AK) & Gao Fu Bin (RU) link

6/21 Central Hiyoshi B-9 Akimo (EH) & Kirisuto (RU)

6/21 Hyper Messe F-1 Akame (RY) & Strike (KE)

6/21 ACT Katata Action D-1 Hard M Yasuda (CH) & Etro (SG)

7/05 Taito Takadanobaba B-5 Iyo (DH) & Shiro (AB)

7/05 Sega World Nagasawa D-5 Eita (AK) & Maeda Taison (BX)

7/11 Sindorim Techno Mart Intl. Laugh (RY) & Madana (ZA)

 

result_622_3845_champ_1_photo.JPG No (pipi) :lol: !

 

Info za(pipi)ałem z bloga nohoho

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
Jest bałagan bo PC projekt zrezygnował z wydania gier Capcomu (albo Capcom zrezygnował z nich) i nikt teraz nie jest ich dystrybutorem.

Wersje konsolowe to nie problem bo tam dystrybucja sprowadza sie do rozwiezienia kilku kartonow po kraju, a wersje pc trzeba przetlumaczyc, zrobic ksiazeczke, wytloczyc plyty itp.

 

ale dlaczego trzeba ?

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Bo pecetowiec przeważnie nie zna języka angielskiego i np będzie chciał pograć w SF IV, wejdzie niechcący w Practice/Training i napisze później, że komputer słabo gra i tylko jedna arena.

 

A tak przetłumaczą mu Training Mode na Tryb Ćwiczeń i będzie już wiedział.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
jeszcze do niedawna myślałem że ta gra jest fajna

 

Dzisiaj zagrałem secik z mashterem, stwierdzam, że ta gra to kupa nic nie wartego gó.wna, 3rd strike górą! :ninja:

 

Jako że nikt nic nie pisze na tym forum to ja przyspamuje znowu.

Wg mnie jest fajna ale nic ponad to. Kilka osób które znam zaczęły przygodę ze SF od IV, a teraz namiętnie grają w 3rd strike, niestety nikt nie chce w 2T.

Nie znam cię(tzn znam z ksywki i Uriena) ale wydaje mi się, że nie uważasz tej gry tak naprawdę za nic nie wartą kupę gó.wna, do 3rd strikea czy SSF2T nie ma co startować ale przyjemnie się gra. Szkoda, że nie jest 2D w HD no i postaci Q, Oro, Hugo, Twelve, ten elektryczny,Urien, yun yangi to ekipa nie do przebicia.

For fun można pograć bo turniejowo c(pipi) się to nawet ogląda - wkółko te same 3 postacie.

Co prawda SSF2T >Hyper Street Fighter II: The Anniversary Edition> SF2CE> SSF II - The New Challengers > SSF 2 The World Warrior>3RD Strike >SF3Second Impact>Street Fighter III: New Generation >Street Fighter Alpha 2>Street Fighter Alpha 3>Street Fighter Alpha >Street Fighter EX2 >Street Fighter EX>Street Fighter EX3> Street Fighter IV >Street Fighter - The Movie, ale to nadal Street fighter.

Odnośnik do komentarza

Hej...The Movie (wersja arcade) wcale nie była taka zła. A przynajmniej zabawnie się w to grało. Pamiętam jak kiedyś podpięliśmy przejściówki do PieCa żeby rozkręcić scenę i przy akompaniamencie dzikich wrzasków rozegraliśmy kilka fajtów. Widok trackującego superem Boxera czy kajdanki zakładane przez Żana Kloda albo Sawada chyba na zawsze pozostaną mi w pamięci :lol: Sam po zapoznaniu się z fuckiem na gamefaqs starałem się odblokować walkę pokonując "żywego" przeciwnika w 50 versusach i przechodząc następnie arcade, jednak nic to nie dało. Znowu mnie oszukali :lol:

 

O popularności SF4 stanowią głównie nowi gracze (skoro jest 1k wejść na Evo :D ), którzy przeważnie gdzieś tam od swoich ojców słyszeli jak to się fajnie grało za młodu w sf2 i teraz chcą sami poczuć ten feeling. Mnie osobiście ta gra rozczarowała. Próbowałem się nawet oszukiwać, że powrót starych postaci to fajny pomysł, czar jednak prysł kiedy okazało się, że system gry wcale nie jest taki atrakcyjny na jaki wyglądał, same walki jak też wspomniałeś nieciekawie się ogląda, jednak IMO nie wynika to z listy tierów a z ograniczonego systemu. Spoko, są cancele, fake'i i te niby "parry". Jednak w kwestii defensywy wygląda to niezwykle biednie. A może to ja jestem stary. Może Japończycy odkryli jakieś bugi na miarę roll cancela i trzymają to w tajemnicy przed SBO...Mam taką nadzieję :lol:

 

(pipi) tyle gnoju wylałem na SF3* za te parry**, to jednak jest to gra, do której wracaliśmy kiedy organizowaliśmy spary w sf4 :wub: Cholera, nawet w Alphach było to lepiej rozwiązane chociażby przez alpha countery :D Oczywiście A3 nie należy dawać za przykład ze względu na V-spam i to całe chore (pipi) w postaci Akumy, Sakury, Giefa czy Vegi odpalających CC na "reakcję" ;)

 

* pamiętam jak po raz pierwszy ściągnąłem w to francuskie walki turniejowe z thelemmings.net w 2002 roku. Musiałem czekać 2 lata żeby móc sobie w końcu zagrać w sf3 na normalnej konsoli

**w polskich realiach element czysto przypadkowy, dający jednak pole do niesamowitych mind-gamesów i boskich comebacków :lol:

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Spoko chłopaki, Street Fighter IV: 2nd Struggle będzie trochę lepszy.

A w Street Fighter IV: 3rd Assault to już w ogóle będzie można normalnie walki oglądać i nawet nie będzie się przy nich zasypiało.

 

**w polskich realiach element czysto przypadkowy, dający jednak pole do niesamowitych mind-gamesów i boskich comebacków

A ty nadal w szoku po swoim Urienowym prarry na criticalu na "raz-do-rocznym" zjeździe u Marka? : ]

 

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Nie no w 3rd striku ciągle tylko dwie postacie (ken i Chun Li) ale chociaż ma fajniejszą grafikę i animację.

 

Evo w SF IV pewnie wygra Daigo bo Mago chyba nie przyjechał/ przyjechał inny dobry Sagat i to z europy - Ryan Hart, i on to w sumie jedyny dobry gracz z naszego kontynentu, który może coś ugrać. Nie licząc oczywiście tych z Polski którzy są zajebiści ale nie dostali wizy.

 

(Co do Harta to widziałem jego walki jak gra Kenem w SF IV ale wyczytałem gdzieś, że na Evo ma grać Sagatem.)

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Nie no w 3rd striku ciągle tylko dwie postacie (ken i Chun Li) ale chociaż ma fajniejszą grafikę i animację.

 

Evo w SF IV pewnie wygra Daigo bo Mago chyba nie przyjechał/ przyjechał inny dobry Sagat i to z europy - Ryan Hart, i on to w sumie jedyny dobry gracz z naszego kontynentu, który może coś ugrać. Nie licząc oczywiście tych z Polski którzy są zajebiści ale nie dostali wizy.

 

(Co do Harta to widziałem jego walki jak gra Kenem w SF IV ale wyczytałem gdzieś, że na Evo ma grać Sagatem.)

 

 

o nie, nie bedzie elity z polskiej sceny 2d na evo? na sbo chyba tez ich nie bylo.. no nic, oczywistym jest ze nie graja w zbyt latwe i zle zbalansowane gry jak sf4 ;(

hart wygral turniej w anglii sagatem z tego co pamietam, wg mnie nie ma szans z graczami z ameryki typu justin, valle, combofiend, ross, haunts czy sabinem..

daigo bedzie, natomiast mago faktycznie nie no i nie bedzie mojego idola necrosis'a :<

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...