Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie wrócić do jednej ze starszych wypowiedzi.

 

co za niespodzianka, w top 8 nie ma ani jednego sagata za to ryu dominuje hmmmm!

chyba sagat jest tak OP, ze nikt nie chce nim na evo grac haha :)

 

z innych zlych wiadomosci bison jak zwykle w sf4 niewiele ugral :<

Podobna sytuacja miała miejsce na turniejach Soul Calibura 4 na Evolution czy US Nationals (wczoraj) - dwie najlepsze osoby grające Hilde nie stanęły na podium (Ceirnianowi wczoraj udało się zająć 4. miejsce), a postać ta jest bezapelacyjnie bardzo silna (jeden mały błąd przeciwnika i gwarant za 40% + RO z połowy areny). Powinno się więc w tym przypadku raczej patrzeć na same postaci, a nie osoby nimi grające. Gdyby Sagat nie był mocny, to wśród 50 najlepszych Japończyków (z największą ilością BP) nie byłoby 19 Sagatów :). Wszak to Japonia.

Nawet w Tekkenie DR, gdzie za jedne z najlepszych (jeśli nie najlepsze) postaci uznawani są Devil Jin i Heihachi, operatorzy których rzadko kiedy wygrywają turnieje.

 

Nie znam się na SF4, ale nie przypominam sobie, żebym widział mocnego Sagata na Evo. Może dlatego, że ludzie myślą, że ta postać gra sama ;)

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
teraz "elyta" gra pewno tylko w super smash bros, bo tylko ten tytul pozwala im w pelni rozwinac skrzydla :D

 

Akurat gram teraz w ten tytuł na Wii i jest 100x ciekawszy i bardziej grywalny niż SF IV. Większa różnorodność postaci i aren, rozgrywka i strategia różni się w zależności od areny, multi dla 4 graczy, ciekawy i prosty system. Nie wiem jak można przytoczyć tę grę na bekę z kogoś, świadczy to tylko o ignorancji.

Odnośnik do komentarza

z czego record?

z murzynow z gamestopu? moze z kolesi rzucajacych stikami? albo szarpiacych innych jak przegrywaja? a moze z nacpanych komentatorow gadajacych o ku.tasach?

gratuluje rekordu

facet ci co przyjchali z jap w oszałamiajacej liczbie dostali kase ze nawet burgerom wstyd sie przyznac ile własciwie dali

Odnośnik do komentarza
facet ci co przyjchali z jap w oszałamiajacej liczbie dostali kase ze nawet burgerom wstyd sie przyznac ile własciwie dali

Przecież tam na dobrą sprawę z Japonii to tylko Daigo przyleciał. Dan, nawet nie wiedziałem, że gra w SF4 pewnie przyszedł na dziwki w Las Vegas. Nie liczę Kuni bo on tylko jedną postacią w ST gra ani Isseia (bo siedzi podobno w NY i obniża poziom w 3s).

Odnośnik do komentarza
z czego record?

z murzynow z gamestopu? moze z kolesi rzucajacych stikami? albo szarpiacych innych jak przegrywaja? a moze z nacpanych komentatorow gadajacych o ku.tasach?

gratuluje rekordu

facet ci co przyjchali z jap w oszałamiajacej liczbie dostali kase ze nawet burgerom wstyd sie przyznac ile własciwie dali

 

 

rekord z ilosci osob ktore przyjechaly i chcialy wziac udzial w tej imprezie, nie rozumiem co krytukujesz? ze na wszystkie osoby ktore sie na evo przewinely czesc byla nacpana czy h** wie co?

co to ma do rzeczy? porownaj to do "oficjalnych polskich mistrzostw street fighter". ja pie*dole, to profesjonalna impreza z wysokimi nagrodami (ponad 22 tysie za pierwsze meijsce), streamem live oraz zapleczem Namco i Capcom.

Zamiast (pipi)*c glupoty kowal to pokaz mi lepiej zorganizowana impreze poswiecona temu gatunkowi gier? ja rozumiem, ze masz mega wysokie mniemanie na temat wlasnej osoby i swoich opinii ale moze nie ma co pzresadzac? wez sie ogarnij, bo robisz z siebie ***** Wszyscy kozacy na tym forum tylko sie pusza i krytykuja a ich poziom gry w tą biedną i nedzna gre jest zenujacy jak ich wlasne komentarze.

mialem neiprzyjemnosc obejrzec filmiki z tego "polskiego turnieju SF" gdzie pokazala sie "elita polskiej sceny". heh, bylo mi naprawde zal i wstyd. i to jeszczce w kontrascie do wypowiedzi na forum jak to grillowy jest to tyul, i jak prostacko sie w to gra, jak latwo.. czulem sie zazenowany...

 

nic tylko krytyka wszystkiego i wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
mialem neiprzyjemnosc obejrzec filmiki z tego "polskiego turnieju SF" gdzie pokazala sie "elita polskiej sceny". heh, bylo mi naprawde zal i wstyd. i to jeszczce w kontrascie do wypowiedzi na forum jak to grillowy jest to tyul, i jak prostacko sie w to gra, jak latwo.. czulem sie zazenowany...

 

nic tylko krytyka wszystkiego i wszystkich.

LOL. O jaki turniej chodzi? Trzeba było przyjechać i wygrać.

Odnośnik do komentarza
Pozwolę sobie wrócić do jednej ze starszych wypowiedzi.

 

co za niespodzianka, w top 8 nie ma ani jednego sagata za to ryu dominuje hmmmm!

chyba sagat jest tak OP, ze nikt nie chce nim na evo grac haha :)

 

z innych zlych wiadomosci bison jak zwykle w sf4 niewiele ugral :<

Podobna sytuacja miała miejsce na turniejach Soul Calibura 4 na Evolution czy US Nationals (wczoraj) - dwie najlepsze osoby grające Hilde nie stanęły na podium (Ceirnianowi wczoraj udało się zająć 4. miejsce), a postać ta jest bezapelacyjnie bardzo silna (jeden mały błąd przeciwnika i gwarant za 40% + RO z połowy areny). Powinno się więc w tym przypadku raczej patrzeć na same postaci, a nie osoby nimi grające. Gdyby Sagat nie był mocny, to wśród 50 najlepszych Japończyków (z największą ilością BP) nie byłoby 19 Sagatów :). Wszak to Japonia.

Nawet w Tekkenie DR, gdzie za jedne z najlepszych (jeśli nie najlepsze) postaci uznawani są Devil Jin i Heihachi, operatorzy których rzadko kiedy wygrywają turnieje.

 

Nie znam się na SF4, ale nie przypominam sobie, żebym widział mocnego Sagata na Evo. Może dlatego, że ludzie myślą, że ta postać gra sama ;)

 

 

sytuacja w niczym nie byla podobna, w turnieju sf na evo w top 16 byl 1 sagat a w sc hildi bylo w top 16 znacznie wiecej, ba nawet byla w finale.

pozatym gdzie porownywac taniosc hildi a gdzie sagat? sagatem trzeba naprawede umiec grac i nie ma RO. sagat jest ciezka do opanowania postacia na wysokim poziomie hildi nie.

a co do tego ze nikt dobry nie gral sagatem nie jest do konca prawda, gral Ryan Hart, Floe, SoMuchDamage, Scrubydan itp. wszyscy top amerykanscy (ryan uk) gracze.

 

 

pozatym trzeba chyba Di zdawac sobie sprawe ze jest OGROMNA roznica miedzy postacia overpowered a postacią TOP TIER.

overpowered = broken vide JIN w Tekken 4 tak? widzimy roznice chyba miedzy Jinem z Tekken 4, akumą w SSF2T a dajmy na to top tierem Sagatem w sf4 albo Devil Jinem w T5DR??

jest roznica czy nie ma? Sagata mozna pokonac co na kazdym kroku widac, swiadectwem tego sa turnieje oraz ich wyniki. W japonii masz w.h.uj dobrych sagatow a jednak mistrzostwa kraju wygral Dhalsim, jednak Daigo swoim ryu radzi sobie super dobrze, to samo momochi akumą. nie widze zeby sagat byl broken czy nawet overpowered. Jest w czolowce i tyle, w kazdej grze nawet w VF masz zawodnikow najlepszych - dosyc naturalne chyba? Kazdy na tym forum tasuje sie 3rd strike a tam jak balans wygladal? odpowiedz sobie moze na to pytanie sam bo z pewnoscia znasz 3rd strikea na wylot i grasz od 10 lat nie?

 

mialem neiprzyjemnosc obejrzec filmiki z tego "polskiego turnieju SF" gdzie pokazala sie "elita polskiej sceny". heh, bylo mi naprawde zal i wstyd. i to jeszczce w kontrascie do wypowiedzi na forum jak to grillowy jest to tyul, i jak prostacko sie w to gra, jak latwo.. czulem sie zazenowany...

 

nic tylko krytyka wszystkiego i wszystkich.

LOL. O jaki turniej chodzi? Trzeba było przyjechać i wygrać.

 

 

nie wiem, byl watek an forum z linkami, nie pamietam bo nie chce pamietac bo nie warto, szkoda byloby mi czasu i pieniedzy na podroz zeby na cos takiego przyjechac, konkurencja byla na poziomie G3 buahaha. przypadkowe supery a srk fadc ultra dla osoby ktora wygrala ryu bylo zbyt ciezkie manualnei chyba bo ani razu nie wyszlo lol, nie mowiac juz o tym ze jedyna kombinacja ktora gracz opanowal to c.lp, c.lp, c.mk haduken LOL, prawdziwy hard ale widac starczylo na polskim turnieju.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

No i dobra niech postaci w SF IV nawet i są super zbalansowane? Ale co poza tym?

 

nie wiem, byl watek an forum z linkami, nie pamietam bo nie chce pamietac bo nie warto, szkoda byloby mi czasu i pieniedzy na podroz zeby na cos takiego przyjechac, konkurencja byla na poziomie G3 buahaha. przypadkowe supery a srk fadc ultra dla osoby ktora wygrala ryu bylo zbyt ciezkie manualnei chyba bo ani razu nie wyszlo lol, nie mowiac juz o tym ze jedyna kombinacja ktora gracz opanowal to c.lp, c.lp, c.mk haduken LOL, prawdziwy hard ale widac starczylo na polskim turnieju.

 

Ten turniej był tydzień po wyjściu SF IV i grali na nim chłopaki ze sceny Halo bo i na turnieju w Halo się odbył jako bonus.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
No i dobra niech postaci w SF IV nawet i są super zbalansowane? Ale co poza tym?

 

nie wiem, byl watek an forum z linkami, nie pamietam bo nie chce pamietac bo nie warto, szkoda byloby mi czasu i pieniedzy na podroz zeby na cos takiego przyjechac, konkurencja byla na poziomie G3 buahaha. przypadkowe supery a srk fadc ultra dla osoby ktora wygrala ryu bylo zbyt ciezkie manualnei chyba bo ani razu nie wyszlo lol, nie mowiac juz o tym ze jedyna kombinacja ktora gracz opanowal to c.lp, c.lp, c.mk haduken LOL, prawdziwy hard ale widac starczylo na polskim turnieju.

 

Ten turniej był tydzień po wyjściu SF IV i grali na nim chłopaki ze sceny Halo bo i na turnieju w Halo się odbył jako bonus.

 

 

watek o balansie byl skierowany do Di, i nie ma nic do niczego poza tym.

forum jest od wymiany pogladow itp wiec w odpowiedzi na wpisy niektorych forumowiczow postanowilem wyrazic swoja wlasna opinie.

 

rownie dobrze moge napisac:

 

"No i dobra sf4 ci sie nei podoba bo jest zbyt prosty dla ciebie, ale co poza tym?"

 

to jest topic poswiecony tej grze a jak poczytasz komentarze z ostatnich XX stron to kazdy tylko po niej jezdzi, po co?

jak sie nie podoba nie grajcie, ale po co sie nabijac? w czym jest sf4 gorszy od innych bijatyk? pare razy o to zapytalem was tutaj w tym watku i moze ze dwie faktyczne wady w stosunku do innych tutulow ktos wymienil. Zbyt prostackie revrsale - zgadzam sie w 100%.

 

dochodzi tutaj do tak kurjozalnych sytuacji ze np. kowal juz gotwy jest wypowiadac sie w imieniu japonskich garczy, potem krytykuje EVO (buahahahah) bo mu nie pasowalo ze ktos rozwalil sticka itp, wiec nie ma sie czym jarac. W bijatykach wg mnie chodzi o silne community ale tutaj na forum wyglada to gorzej niz na boardach HALO, XX stron jezdzenia po sf4 bez zadnych konkretnych argumentow. no ale jak nic, wina lezy w tym ze jako normalny gracz (nie pro jak wiekszosc tutaj) pewnie nie doroslem do dyskusji i nie rozumiem zbytnio o co chodzi w tym wszystkim.

 

a propos super smash bros, bo ktos tutaj sie obruszyl jak sobie zazartowalem ze elita pewnie w to pogrywa to przypomniala mi sie smieszna dyskusja na SRK jak czesc graczy sie obruszyla ze na evo nie bedzie smash bros, przeciesz to taka za(pipi)ista nawalanka skillowa, smash bros, dragonball i naruto MUSZA sie pojawic na tak powaznej imprezie beat'em up!!!1!1

Odnośnik do komentarza

Osobiscie nie mam nic, zupelnie NIC do SF IV - nawet wyglad niektorych postaci mi sie podoba (C.Viper, Sakura), ale jak pomysle co te 10 lat temu wydalo Capcom ... SF3.. (z innej beczki - "wspaniale" RE5 <_<) Zaczynam sie powaznie zastanawiac czy nie jada czasem na kwasie w tej firmie ...

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Wiadomo, że z bijatykami to jest tak, że albo się jakaś komuś podoba i gra albo nie i tyle, dyskusja nad tym która jest lepsza dla kogo i dlaczego jest bez sensu. Bez sensu ale śmieszna w sumie.

Dla mnie dobra bijatyka to taka w którą gram i chce mi się grać. To jest niby oczywiste ale wolę przypomnieć.

 

W przypadku SF IV jak widać nie ma o czym ani z kim dyskutować na poważnie w tym kraju dlatego w temacie jest chaos, a nie dyskusja o matchupach, tierach, strategiach.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nemo - jestes niekonsekwentny;). Zarzucasz, ze SFIV wypadlo slabo, bo jest ograniczone systemowo, jednoczesnie stwierdzajac, ze SF2HD wypadlo lepiej (ktore systemowo jest jeszcze biedniejsze).

 

A najbardziej mnie zastanawia pisanie w kolko tego samego spamu. Praktycznie od poczatku, nie wiem 1-2 lata przed premiera SF IV WSZYSCY wiedzieli, ze bedzie to powrot do korzeni, taki SF2 w technikaliach nowej generacji (grafa, muza, animacja). I wszyscy wiedzieli o tym dobrze, jarali sie, nie mogli sie doczekac. A teraz jakies bzdety , ze "syf". kur/wa schizofrenia? Nie czaje tego kompletnie. To przed premiera powinien byc od razu lamet, ze bedzie syf! Niektorzy pisza, jakies rozczarowania, bajery - LOL, bylo podane jak na tacy, napisane jak krowie na drodze, jak bedzie wygladala ta gra. Wiec "czym" mozna tutaj bylo sie rozczarowac? No czym? Czego sie ktos spodziewal, jakiegos innego systemu walki, zyl zludzeniami czy sam nie wie juz jakie ma zdanie? Skoro wszystko bylo wiadome grube miesiace przed premiera, co dokladnie bedzie reprezentowac SF IV (po premierze wyszlo i tak, ze jest tego troche wiecej - fajne akcje z cancelami, focusami itd). W przyszlosci wyjda zapewne (moglbym na to postawic kase) kolejne gry na tym silniku (byc moze tez nowy, 3S next generation).

 

@albrechtus - jedna uwaga - ten turniej polski w sfiv byl nie wiem 2-3 dni po premierze gry, gdzie Scoop nie wiedzial nawet po co jest FA itd czy cos takiego : ). i osoby w nim grajace (a takze w kolejnych) to nie te osoby z postow w tym topicu ; ). Jak Polacy pograli, to ostatnie gry najlepszych sa naprawde na kozackim poziomie, Manieq wsadza takie akcje, ze :).

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza
Nemo - jestes niekonsekwentny;). Zarzucasz, ze SFIV wypadlo slabo, bo jest ograniczone systemowo, jednoczesnie stwierdzajac, ze SF2HD wypadlo lepiej (ktore systemowo jest jeszcze biedniejsze).

 

A najbardziej mnie zastanawia pisanie w kolko tego samego spamu. Praktycznie od poczatku, nie wiem 1-2 lata przed premiera SF IV WSZYSCY wiedzieli, ze bedzie to powrot do korzeni, taki SF2 w technikaliach nowej generacji (grafa, muza, animacja). I wszyscy wiedzieli o tym dobrze, jarali sie, nie mogli sie doczekac. A teraz jakies bzdety , ze "syf". (pipi)a schizofrenia? Nie czaje tego kompletnie. To przed premiera powinien byc od razu lamet, ze bedzie syf! Niektorzy pisza, jakies rozczarowania, bajery - LOL, bylo podane jak na tacy, napisane jak krowie na drodze, jak bedzie wygladala ta gra. Wiec "czym" mozna tutaj bylo sie rozczarowac? No czym? Czego sie ktos spodziewal, jakiegos innego systemu walki, zyl zludzeniami czy sam nie wie juz jakie ma zdanie? Skoro wszystko bylo wiadome grube miesiace przed premiera, co dokladnie bedzie reprezentowac SF IV (po premierze wyszlo i tak, ze jest tego troche wiecej - fajne akcje z cancelami, focusami itd). W przyszlosci wyjda zapewne (moglbym na to postawic kase) kolejne gry na tym silniku (byc moze tez nowy, 3S next generation).

 

@albrechtus - jedna uwaga - ten turniej polski w sfiv byl nie wiem 2-3 dni po premierze gry, gdzie Scoop nie wiedzial nawet po co jest FA itd czy cos takiego : ). i osoby w nim grajace (a takze w kolejnych) to nie te osoby z postow w tym topicu ; ). Jak Polacy pograli, to ostatnie gry najlepszych sa naprawde na kozackim poziomie, Manieq wsadza takie akcje, ze :).

 

 

chcialbym aby dyskusja w tym topicu wrocila na wlasciwy tor, moze niech kazdy naysayer zaproponuje jakie zmiany powinno Capcom wprowadzic w SFIV: Dash.

oraz mzoe troszke o matchupach.

 

zmiany: (100% subiektywnie!)

 

- mozliwosc wylaczenia skrotow klawiszowych, albo ich wy*ebanie w calosci z gry. nienawidze jak zamiast danego ciosu po bufferze wywala mi np teleporta bisonem zamiast ultra!

- zmniejszenie okienka na reversale o polowe, na oko to jest gdzies z 10 klatek w tym momencie, przegiecie.

- lobby w custom game, jak w HDR albo blazblue.

- zwiekszenie obrazen do poziomu zblizonego SSF2T albo HDR, szybsza gra lepiej balansuje roznice miedzy tierami, i nei ma rzezbienai w kupie przez 70 sec zeby cos ugrac jak ktos turtluje.

- bison na poczatku walki delikatnie opada na arene i zrzuca kapotke 8)

- dac mozliwosc combowanie ultry kazdej postaci w roosterze, to mocno zbalansuje roznice miedzy nimi.

- dodatkowe postacie, ja chcialbym/wolalbym zupelnei nowe, ale jestem otwarty na importy z innych gier (rolento! alex!).

- lepsze plansze oraz lepsza muzyka plz! ost z oryginalu sf2 bylo znacznie lepsze.

- mozliwosc wyboru ultry, tak zeby kazda postac miala conajmniej 2 do wyboru przed gra.

- wiece customizacji, podmiana tekstur w pc to pokaz tego co mozna osiagnac!

- usprawnione online, mniej lagow, usprawnione szukanie graczy.

- c.hp u bisona duzo szybsze (5 klatek startup) z wiekszym hitboxem.

- szybszy i bezpieczniejszy na bloku psycho crusher (jak w sf2).

- ociupinke szybszy teleport bizona, recovery wlasciwie.

- wieksza sterownosc devils reverse, aby mozna bylo crossupowac tym.

 

propozycje?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Nemo - jestes niekonsekwentny;). Zarzucasz, ze SFIV wypadlo slabo, bo jest ograniczone systemowo, jednoczesnie stwierdzajac, ze SF2HD wypadlo lepiej (ktore systemowo jest jeszcze biedniejsze).

 

A najbardziej mnie zastanawia pisanie w kolko tego samego spamu. Praktycznie od poczatku, nie wiem 1-2 lata przed premiera SF IV WSZYSCY wiedzieli, ze bedzie to powrot do korzeni, taki SF2 w technikaliach nowej generacji (grafa, muza, animacja). I wszyscy wiedzieli o tym dobrze, jarali sie, nie mogli sie doczekac. A teraz jakies bzdety , ze "syf". (pipi)a schizofrenia? Nie czaje tego kompletnie. To przed premiera powinien byc od razu lamet, ze bedzie syf! Niektorzy pisza, jakies rozczarowania, bajery - LOL, bylo podane jak na tacy, napisane jak krowie na drodze, jak bedzie wygladala ta gra. Wiec "czym" mozna tutaj bylo sie rozczarowac? No czym? Czego sie ktos spodziewal, jakiegos innego systemu walki, zyl zludzeniami czy sam nie wie juz jakie ma zdanie? Skoro wszystko bylo wiadome grube miesiace przed premiera, co dokladnie bedzie reprezentowac SF IV (po premierze wyszlo i tak, ze jest tego troche wiecej - fajne akcje z cancelami, focusami itd). W przyszlosci wyjda zapewne (moglbym na to postawic kase) kolejne gry na tym silniku (byc moze tez nowy, 3S next generation).

 

@albrechtus - jedna uwaga - ten turniej polski w sfiv byl nie wiem 2-3 dni po premierze gry, gdzie Scoop nie wiedzial nawet po co jest FA itd czy cos takiego : ). i osoby w nim grajace (a takze w kolejnych) to nie te osoby z postow w tym topicu ; ). Jak Polacy pograli, to ostatnie gry najlepszych sa naprawde na kozackim poziomie, Manieq wsadza takie akcje, ze :).

 

Lepiej bym tego nie ujął.

Od początku producenci gry nie kryli się z tym, iż nie chcą zrobić gry podobnej do SF3. Nie znaczy to, iż teraz wszystkim gra ma się podobać i nie można jej krytykować. Znam mnóstwo osób które grały w SF2 a którzy zawiedli się na SF3, bo dla nich bardziej niż parry liczyły się ciekawe postaci i nikt nie chciał grać Oro, Necro czy nawet Alexem.

Osobiście znam sporo osób, którym SF4 bardzo się podoba, choć lubili też 3s. Wypowiem się za siebie, dla mnie jako dla kogoś, kto dzięki Street Fighter 2 na automatach w 1990 w ogóle zaczął grać w bijatyki, w czasach kiedy nikt nie wiedział, jak robi się hadouken a internet i faqi były co najwyżej mokrym snem, ta gra to nie mniej i nie więcej jak spełnienie marzeń.

Jasne, brakuje mi lobby na paru graczy, brakuje większej ilości aren a al Temple, więcej ultra do wyboru chociaż jak w 3s, a najlepiej w trakcie walki do wykonania parę, skiny co tydzień nowe i litości za darmo...

 

Chciałbym muzyczki z lobby (te remixy) w trakcie walki. podobnie jak przy rivals match.

 

EDIT> widzę że większość propozycji przed chwilą padła :D

Edytowane przez Manior
Odnośnik do komentarza
rekord z...

lepiej jakby te 22k wydali na automat coby choc poł i finały nie odbywały sie przed TV na stołkach dla grabatych, tak to ja sobie moge grac w domu albo na zlocie u cieslaka a nie na "profesjonalnej" imprezie to co robia jest wrecz obciachowe

na SBO o ile wiem nie ma kasy do wygrania za to o ile mi wiadomo pokrywaja koszt zjazdu osobom co sie na nie zakwalifikowały i sa pod stałym parasolem organizatorow zryc ci dadza nikt cie nie szturchnie nikt nie robi scen, organizator czowa na kazdym kroku, wydaja tak naprawde wiecej ale pakuja kase w to co powinni.

 

w sumie skoro ci trzeba takie oczywistosci tłumaczyc to ja nie wiem bo to po prostu nie ma sensu, moze dołacz do sylvana i jego parcia na evo

 

nie mowie ze wsjo co JAP jest OK a co USA bee

ale fakt faktem ze jak ktos ma ambicje powinien brac przykład z ich zasad bo sa po prostu przemyslane, sprawiedliwe i w pełni "profesjonalne". nie widziałem aby ktos z drabinki faworytow startował w polowie choc by wygrał poprzednie SBO. nawet mistrz stary musi sie zakwalifikowac co roku. nie mozesz zmienic postaci, nie ma opoznien bo komus cos wyskoczyło, idiotow za komenatatorow. zestawiajac to z tougeki dostajesz zlot z nagroda 22k:) pewnych rzeczy nie da sie kupic

 

w bijatykach wg mnie chodzi o silne community
powinienes sie stanach urodzic

 

a po tych "zmianach" to ty chcesz SFV albo IV zrobionej przez japonczykow i o to sie sprawa rozbija od poczatku

Edytowane przez kowal
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą ciekawe co ludzie na forum zrobią z KOFXII, które podobno jest uproszczone, kolorowe i wooolne jak cholera. Jeszcze nie grałem, ale kumpel absolutny wyjadacz od Kof94 na NeoGeo pojechał dziś tą grę bez namaczania. A miałem nadzieję, że oceny z famitsu to prima aprilis.

Edytowane przez Manior
Odnośnik do komentarza
rekord z...

lepiej jakby te 22k wydali na automat coby choc poł i finały nie odbywały sie przed TV na stołkach dla grabatych, tak to ja sobie moge grac w domu albo na zlocie u cieslaka a nie na "profesjonalnej" imprezie to co robia jest wrecz obciachowe

na SBO o ile wiem nie ma kasy do wygrania za to o ile mi wiadomo pokrywaja koszt zjazdu osobom co sie na nie zakwalifikowały i sa pod stałym parasolem organizatorow zryc ci dadza nikt cie nie szturchnie nikt nie robi scen, organizator czowa na kazdym kroku, wydaja tak naprawde wiecej ale pakuja kase w to co powinni.

 

w sumie skoro ci trzeba takie oczywistosci tłumaczyc to ja nie wiem bo to po prostu nie ma sensu, moze dołacz do sylvana i jego parcia na evo

 

nie mowie ze wsjo co JAP jest OK a co USA bee

ale fakt faktem ze jak ktos ma ambicje powinien brac przykład z ich zasad bo sa po prostu przemyslane, sprawiedliwe i w pełni "profesjonalne". nie widziałem aby ktos z drabinki faworytow startował w polowie choc by wygrał poprzednie SBO. nawet mistrz stary musi sie zakwalifikowac co roku. nie mozesz zmienic postaci, nie ma opoznien bo komus cos wyskoczyło, idiotow za komenatatorow. zestawiajac to z tougeki dostajesz zlot z nagroda 22k:) pewnych rzeczy nie da sie kupic

 

w bijatykach wg mnie chodzi o silne community
powinienes sie stanach urodzic

 

a po tych "zmianach" to ty chcesz SFV albo IV zrobionej przez japonczykow i o to sie sprawa rozbija od poczatku

 

 

a gdzie ja napisalem ze SBO to syf? uwazam ze to swietnie organizowany turniej, natomiast nie przeszkadza mi to docenic EVO i go nie bashowac, ze syf itp.

wez badz taki madry i zorganizuj cos chociazby na miare EVO co? w koncu evo tworza ludzie z SRK, zwykli gracze, bez sponsorow, bez karmienia obiadkami przez patronow.

na forum praktycznie kazdy jeden jest pro i jest gotowy krytykowac wszystko i wszystkich. EVO z roku na rok sie rozwija i ma sie dobrze, frekwencja to pokazuje. a ze kultura gry i wszystkiego innego na dobra sprawe jest inna w jpn niz w usa to chyba rzecz w miare naturalna? czy moze trzeba to ci tluamczyc na forum doslownie? co to w ogole bylo? odkrycie roku?

 

to ze daigo nie musial przechodzic eliminacji itp wynika z faktu ze zostal zaprszony na evo, to wydawalo mi sie do dzisiaj, chyba nie jest zbyt skomplikowane do pojecia? bylo jasne od poczatku...

 

a zaproponowane przeze mnei zmiany wcale nie sa tak kosmiczne, wystarczy zobaczyc jak ewoluowal SF3 do third strike'a ..

 

 

Odnośnik do komentarza

seth neistety nie byl popisem wyobrazni, z reszta tego typu bossowie pzrewijali sie w roznych seriach, poszli na latwizne. mogliby chociaz wykastrowanego setha nei dawac jako postaci playable.

 

sf4 to powrot do korzeni w pewnym sensie, wiec dla mnie bosem powinien zostac moj ukochany bison :)

wtedy pewno nie skroili by go z kapotki, ktora dumnie przed walka zrzucal, no i moze bylby silniejszy bo teraz to nim cos ugrac nie jest latwo :<

Odnośnik do komentarza
seth neistety nie byl popisem wyobrazni, z reszta tego typu bossowie pzrewijali sie w roznych seriach, poszli na latwizne. mogliby chociaz wykastrowanego setha nei dawac jako postaci playable.

 

sf4 to powrot do korzeni w pewnym sensie, wiec dla mnie bosem powinien zostac moj ukochany bison :)

wtedy pewno nie skroili by go z kapotki, ktora dumnie przed walka zrzucal, no i moze bylby silniejszy bo teraz to nim cos ugrac nie jest latwo :<

 

Pograj z Ukyo zmienisz zdanie...;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...