Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma to jak ponarzekac znow na SF 4 ze to qpa itd itp.... 3 postacie w kółko sie oglada i wogole.... boze ludzie... 3rd strike jest taki za(pipi)isty ze az 2 postacie tam wystepuja i nie marudzicie ze walki sa nudne... powod ?? pewnie parry bo wiekszosc prosow polskich jak uslyszala ze w SF 4 nie ma parry to odrazu spisala gre na straty... naprawde szkoda mi was...

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Ja gram w SF IV, a po marudzić chyba mogę w internecie? Przecież nikt normalny nie zniechęci się przez to do tej gry. Nie podoba mi się kilka rzeczy w SF IV i tyle od tego jest ten temat na forum. Zamiast podjąć dyskusję najlepiej napisać że "szkoda mi was" i (pipi)

Odnośnik do komentarza

ja to w (pipi)e mam ;) gra jest zje.bana i tyle, juz ssf2t byl lepszym streetem, bardziej wymagajacym, w ktorym czas wlozony w gre sie bardziej wynagradzal. W sumie racja, ze widzi sie tylko 2 postacie w 3rd strike, ale istnieja jeszcze takie legendy jak K.O., RX, Kuroda czy Kokujin, nie wiem czy ktokolwiek o nich wie, bo wszyscy na naszej scenie sa zaslepieni Daigiem i Nukim (tak, wlasnie Ken i Chun Li) :/ "szkoda mi was" :D

Odnośnik do komentarza

SF4 SSIE i nawet B' czy inni podniecajacym sie ta gra z poczatku ludzie to zobaczyli. Daigo gra bo dostaje tam jakies szylingi od Capcomu za promocje. A z evo lepiej wypadlo nawet krytykowane SF2HDR. SF4 za malo ma mozliwosci systemowych zeby dobrze sie to ogladalo. Guilty Geara z tego nie zrobia. Duza porazka Segi to brak GG na nowe platformy. Mogli by wydac ta gre na PSStore i XBLA i opcja gry online i od razu wiecej ludzi by w to gralo i przynajmniej byloby co poogladac a nie takie kalajace dobre imie serii finaly w SyFa 4. SF3 dobrze sie trzyma bo przynajmniej choc nielegalnie mozna w to pograc na kompie i jest nawet fajny online.

Odnośnik do komentarza
SF4 SSIE i nawet B' czy inni podniecajacym sie ta gra z poczatku ludzie to zobaczyli. Daigo gra bo dostaje tam jakies szylingi od Capcomu za promocje. A z evo lepiej wypadlo nawet krytykowane SF2HDR. SF4 za malo ma mozliwosci systemowych zeby dobrze sie to ogladalo. Guilty Geara z tego nie zrobia. Duza porazka Segi to brak GG na nowe platformy. Mogli by wydac ta gre na PSStore i XBLA i opcja gry online i od razu wiecej ludzi by w to gralo i przynajmniej byloby co poogladac a nie takie kalajace dobre imie serii finaly w SyFa 4. SF3 dobrze sie trzyma bo przynajmniej choc nielegalnie mozna w to pograc na kompie i jest nawet fajny online.

 

ale pier******* haha, wspaniale GG wystarczylo poczytac komentarze w trakcie streama zeby zobaczyc jak ludizom to sie ogladalo w porowaniu z "Syf 4" :)

 

Odnośnik do komentarza

nom najlepsze były te komenty gdzie pisali ze jest wujowe "bo mozna wygrywac wciskajac D"

ogolnie co drugi post o gg był rownie madry

gra po prostu była zbyt szybka na stream co wybitnie pokazuje jak wolne sa SF tam wyciecie połowy klatek niespecjalnie wpływało na odczyt rozgrywki.

ale tekkenowcom nawroconym na kultowego SFIV to nie przeszkadza tylko dziwie sie ze na ten "D" nazekaja powinni sie cieszyc ze jest cos takiego jak cheap demage

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
ale pier******* haha, wspaniale GG wystarczylo poczytac komentarze w trakcie streama zeby zobaczyc jak ludizom to sie ogladalo w porowaniu z "Syf 4" :)

 

 

Komenty w trakcie streama pisane były przez takich SF IV-nerdów jak ja tylko do nich jeszcze nie dotarło, że IV nie jest wybitna.

Po tym całym Revolution muszę stwierdzić, że GG jest za(pipi)iste (air dashe to jest jednak MOC i AGRESJA!), wcześniej nie oglądałem żadnych walk z GG. Nawet ostatnio odpalam często Trening w GGAC ale samemu bez sensu w to grać, musi wyjść GGAC online na PSN wtedy na pewno przysiądę, jeżeli tak się nie stanie to ta gra umrze i w nią nie poownuje ;)

Odnośnik do komentarza
SF3 do mnie nie trafia z tymi wszystkimi Hugami i Nekromantami. Blaze Blue to już w ogóle jakiś japoński shit i nie da się tego oglądać, GG tak samo.

No chyba głupi jesteś. Staram sie nigdy nie oceniać ludzi patrząc na ich podejście do bijatyk, ale teraz to już przegięcie. I jeszcze pisze to osoba, która założyla w kąciku bijatyk temat o UFC. ku.rwa

 

Odnośnik do komentarza

on nie jest głupi tylko mu sie płytka zacieła z tekkenem w konsoli i w nic innego nie moze zagrac. zamiast go obrazac lepiej mu pomoc i podesłac jakis tutek o otwieraniu napedu

zagra w co innego to moze sie nawroci daj człekowi szanse

a wracaja do GG to napisze to jeszcze raz BB to tylko popłuczyna pierwszej wody po GG

to tak jakby ktos probował udowodnic ze HD remix jest lepszy od 3rd bo ma lepsza grafike w HD i tearz jets promoany a 3rd jest stary a to jest "nowe"

gra jets ok i bede w to grał i ma zamair kupic dla niej PS3 ale nie zmienia to faktu ze jest "gorsze" od GG i chocby uj na uju stawał to sie tego nie przeskoczy i ktos kto sugeruje ze jest na odwrot bez wzgledu na to czy jest recenzentem czy szarym graczem to po prostu sie kompromituje

 

BTW

Bo GG ma najfajniejszy rushdown i najbardziej rozbudowany system (obok CvS2 ale tam raczej na system składa się mnogość pcji w poszczególnych groove'ach) z 2d.
zapomniałes Vampire Savior dodac:P wiem nie lubisz zygzakow ale ta gra jest przynajmniej szybka (przynajmniej na turbo 3:))
Odnośnik do komentarza

oczywiscie ze nie ma ale obecnie jak cos ma HD "w członie" to sie musi sprzedac lepiej od zdrowej du.py

rzecz w tym ze ludzie leca na nowosc kompletnie nie zastanawiajac sie nad sama gra o jej genezie nie wspominajac i tym co tak naprawde oferuje. po prostu jest pełno opini ze gg to syf ale bb jest elo "najlepsze co widziałem".

-tos mało widział a tego cos zobaczył i tak nie zrozumiałes

 

inna anegdota fan SFIV wpadł po sprzet do mnie

-stary wiesz to jest SFIV! trzeba miec na czym grac!

- ...no SF4...

-stary ale to jets SFIV!

-...no SF4...

-ale jest to kultowy SF a to jego IV czesc!!

-...no SF4...

-wszyscy w to graja!!!

-...no SF4...

 

po 2 miesiacach sie dowiaduje ze sprzedał wsjo łacznie z konsola i magicznym sprzetem (a sporo tego było i dosyc niezły) do SFIV za jakies grosze

- ...no SF4...

Odnośnik do komentarza
SF3 do mnie nie trafia z tymi wszystkimi Hugami i Nekromantami. Blaze Blue to już w ogóle jakiś japoński shit i nie da się tego oglądać, GG tak samo.

No chyba głupi jesteś. Staram sie nigdy nie oceniać ludzi patrząc na ich podejście do bijatyk, ale teraz to już przegięcie. I jeszcze pisze to osoba, która założyla w kąciku bijatyk temat o UFC. ku.rwa

 

LOL mistrzu bez takich tekstów, ja cię nie obrażam, a na forum mam prawo wyrazić swoje zdanie czy to się komuś podoba czy nie. Podejrzewam, że jak ja zaczynałem grać w bijatyki to ty jeszcze nie wiedziałeś co to konsola, więc nie kozacz tak 8)

Odnośnik do komentarza

Mi sie nie podoba ten SF4 i tyle, nie podobal mi sie jeszcze przed premiera, nie podoba mi sie teraz bo brakuje mi jakiejs ciekawej postaci (choc C.Viper jest calkiem fajna, mowie to z czystym sumieniem). Ilez mozna grac tymi samymi postaciami? Powiem wam, ze final SF2HDR byl duzo ciekawszy, rushdown Boxera byl naprawde fajny dla oka. Niestety, walki Wonga Boxerem nie widzialem - moze gral fajnie, Abelem gral zachowawczo jak to on i nudno. A jak mowie, zobaczcie na czym wyplynal Daigo na sieci, z jakiego filmiku jest znany?

 

Czy w SF4 mozna by w ogole nagrac tak efektowna walke? Dla porownania wklejam linka do walki z SF2 Hyper Edition z Evo 2006 miedzy Afrolegend a Daigo. Polecam runde ktora zaczyna sie od 0:46 sekundy. W SF4 takiej rundy jeszcze po prostu nie widzialem, gra ta jest po prostu NUDNA i to moje prywatne zdanie, mozna sie z nim zgadzac lub nie.

 

 

Co do GG to jak sie nie wie, co sie oglada to ta gra to chaos. Jak sie troszke pogra to zupelnie inaczej sie to odbiera, to jest najfajniejsze 2D wedlug mnie i to tez moje zdanie. Jesli chodzi o Japonskie Po(pipi)ki to trzeba zaznaczyc ze WSZYSTKIE gry w ktore grano sa Japonskie bo oprocz Mortala to sie na swiecie inna bijatyka spoza Japonii nie uchowala na ktora ktos by dluzej patrzyl niz tydzien. Nie rozumiem wiec tego gadania...

 

A tak naprawde to rzadzi PES 2009 ;)

Odnośnik do komentarza
oczywiscie ze nie ma ale obecnie jak cos ma HD "w członie" to sie musi sprzedac lepiej od zdrowej du.py

rzecz w tym ze ludzie leca na nowosc kompletnie nie zastanawiajac sie nad sama gra o jej genezie nie wspominajac i tym co tak naprawde oferuje. po prostu jest pełno opini ze gg to syf ale bb jest elo "najlepsze co widziałem".

-tos mało widział a tego cos zobaczył i tak nie zrozumiałes

 

inna anegdota fan SFIV wpadł po sprzet do mnie

-stary wiesz to jest SFIV! trzeba miec na czym grac!

- ...no SF4...

-stary ale to jets SFIV!

-...no SF4...

-ale jest to kultowy SF a to jego IV czesc!!

-...no SF4...

-wszyscy w to graja!!!

-...no SF4...

 

po 2 miesiacach sie dowiaduje ze sprzedał wsjo łacznie z konsola i magicznym sprzetem (a sporo tego było i dosyc niezły) do SFIV za jakies grosze

- ...no SF4...

 

 

tak z ciekawosci kowal, bo wypowiadasz sie w tematyce bijatyk w sposob sugerujacy ze naprawde zjadles na nich zeby, jaka tytul jest wg ciebie dobry i naprawde wart uwagi?

sf4 syf, ssf2t syf, ssf2thdr syf, tekken syf, bb popluczyny? uwazasz, ze 3rd strike i gg to jedyne godne tytuly? czy moze stare kofy? bo najnowszy kof zapowiada sie mizernie, nawet na forach snk ludzie kreca nosami ze lepiej na XIII poczekac.. a moze arcana heart albo inny tytul pelen ekscentrycznych mangowych malolatek z duzymi mieczami w lapkach? :)

 

zeby nie bylo, forum jest od dyskusji i kazdy ma prawo do wlasnej opinii ale tutaj jest gorzej niz na forum ogolnym IGN. Kazdy tylko by wszystko krytykowal i obsmiewal innych jak to sie nei znaja, jaki to totalny syf wszystko itp?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...