Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Niemozliwe. Kaktuar bedzie grac po sieci w sf4 : ) Wybacz, ze nie odpisalem Ci ostatnio na smsa, ale bylem za granica i wczoraj dopiero wrocilem. Jak wroce do wawy to wysle Ci zaproszenie.

Ja tylko chcę dobić do 500 walk i zebrać wszystkie ikony, potem "sie zobaczy". Ale czekam na zaproszenie*, z większością ludzi (nawet na 3 kreskach) gra mi się bardzo dobrze, ale może ja już taki (pipi)owy jestem, że nie wyczuwam lagów :lol:

 

*dawaj Yang! W SFHD muszę też achievy nabić, zagramy 200 walk, mkaaaay :lol: ?

Odnośnik do komentarza

@Nadril -> wielkie dzięki za w(pipi) stary :lol: , świetnie grasz, mam nadzieję, że jeszcze zagramy. Muszę się oduczyć grania na pałę (przez ten live przyzwyczaiłem się, że najczęściej wystarczy "taktyka na Goro"). Ze mnie taki noob w tą grę, że nawet nie wiedziałem, że nie jestem przyzwyczajony do grania z kimś kto korzysta ciągle z focusów :lol:

 

Jeśli ktoś jeszcze byłby chętny to zapraszam.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
@Nadril -> wielkie dzięki za w(pipi) stary :lol: , świetnie grasz, mam nadzieję, że jeszcze zagramy. Muszę się oduczyć grania na pałę (przez ten live przyzwyczaiłem się, że najczęściej wystarczy "taktyka na Goro"). Ze mnie taki noob w tą grę, że nawet nie wiedziałem, że nie jestem przyzwyczajony do grania z kimś kto korzysta ciągle z focusów :lol:

 

Jeśli ktoś jeszcze byłby chętny to zapraszam.

 

Spoko ziom. ;) Również dzięki. Jak mówiłem tak jest - Danem najczęściej wygrywam :lol: Miałem z tobą prawdziwego mindfucka i schematami jaki cios zrobisz, i czy po nim mogę zrobić focusa bo mnie podetniesz cr. hk :D Ja chętnie jeszcze zagram, bo albo spotykam kogoś słabego albo ultraboga co dostaję wpier.dol co rundę, a z Tobą różnie bywa :D

Jak widzisz krucho u mnie z combami, ale na padzie to ja wiele nie zdziałam :mellow: Ale to mi się podoba w SF(moja 1 bijatyka), że nawet bez supercombosów mogę wygrać :D

Cheers

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...