Skocz do zawartości

Resistance 2


dusza24

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.myresistance.net/smf/index.php?topic=78835.0

 

Zbior filmikow(gameplayow,trailerow,walkthrough) i screenshotow z R2

Enjoy!

 

Niektóre filmiki przekozackie-ostro poprawili oprawę-lepsze cieniowanie,tekstury,woda,plastyczniejsze postacie,mgła itp

 

Dla mnie must have szczególnie,że na grach Imsomniaków nigdy się nie zawiodłem-to zawsze gwarancja płynnej ,świetnej rozgrywki.Do tego co-op i multi -MIÓD

 

Odnośnik do komentarza

Premiera w USA jest 4 listopada a w Europie dopiero 28 listopada. Ktos mi powie dlaczego? Znowu trzeba importowac?

 

Zaprawdę powiadam wam dnia 11 listopada w Swieto Narodu polskiego zacznie sie Rzeźnia obcokrajowców w Multi. Zapraszam wszystkich do krucjaty przeciwko zjednoczonym silom zdesperowanych amerykańskich chłopców. Niech ich krzyk w Hs-ty doda wam motywacji i wigoru. Aby na Resistancee 2 panowali niepodzielnie Europejczycy a w Szczególności POLACY :D

Odnośnik do komentarza

Ja uważam ,że to może być cichy hit końca roku.

 

Każdy ostrzy sobie ząbki na luty 2009 i Killzone 2,w tym roku wychodzi również Far Cry 2,Bioshock i CoD5 i wszyscy zapomnieli o grze Imsomniaków. A prawda jest taka,że ta firma złej gry jeszcze nigdy nie zrobiła.Baa to jeden z najlepszych wewnętrznych oddziałów Sony.Jedynka Resistance to pierwsze podejście tej ekipy do fps i można powiedzieć,że było udane.Miało sporo błędów i wad ale idę o zakład,że Imsomniac o tym wie i pewnie je usunęło w dwójce.Res2 to w zasadzie 3 gry w jednej-single player,osobna kampania do cooperacji i rozbudowany multiplayer.Do tego będzie lepiej,bardziej epicko i w genialnej oprawie A/V(jestem pod wrażeniem tego silnika graficznego-Res1 była ładny,Ratchet dodawał świetne tekstury i HDR,a dwójka Res już obsługuje do tego realtimowe cieniowanie i większą ilość obiektów na ekranie).

 

Szkoda tylko,ze z niezrozumiałych względów Europa dostanie tą grę 3tyg po USA czyli pod koniec listopada :(.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
No juz tak to z nami europejczykami jest... ja czekam na pre-ordera w psx estreme, mam bliziutko ( jakies 5 min na rowerku). Nie kupie z USA bo juz mialem Unreala 3 i sie spalilem na poczatku nie mogac pograc ze swoimi. Wole pewniaka..:) .... niedlugo zmowie 4 gierki jeszcze zeby przygotowac sie na RES2.:)

 

Wnioskuje,że mieszkaniec Katowic :P Ja do redakcji mam ok 30minut dwoma tramwajami-z Chorzowa jestem :)

 

Resistance 1 był w multi regionalizowany?mało w multi w niego grałem więc nie pamiętam.Ja się waham czy zamówić z USA,jednak 3 tyg obsuwy to sporo.Tym bardziej,że na 100% jedynym jej powodem jest przygotowanie wersji językowych dla Europy

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
premiera 28 listopada, kasa odłożona :)

http://www.ps3site.pl/sony-i-ich-najblizsze-premiery/

 

3tyg obsuwy tylko dlatego ,że pewnie robią z 8 wersji językowych.Czuję się pokrzywdzony bo i tak 99% ludzi w Polsce kupi wersje angielską ,która prócz pudełka nie będzie się różnić niczym od amerykańskiej.Ale to nie pierwszy przypadek,że cała Europa cierpi z powodu prac nad wersjami dla Niemiec,Włoch,Francji itp.

Odnośnik do komentarza
premiera 28 listopada, kasa odłożona :)

http://www.ps3site.pl/sony-i-ich-najblizsze-premiery/

 

3tyg obsuwy tylko dlatego ,że pewnie robią z 8 wersji językowych.Czuję się pokrzywdzony bo i tak 99% ludzi w Polsce kupi wersje angielską ,która prócz pudełka nie będzie się różnić niczym od amerykańskiej.Ale to nie pierwszy przypadek,że cała Europa cierpi z powodu prac nad wersjami dla Niemiec,Włoch,Francji itp.

Przepraszam, a od kiedy cała Europa to nie są NIEMCY, Francja, Włochy, Hiszpania i Wielka Brytania? Co, może ta marginalna Polska się liczy? Daj spokój. Polska tak się liczy, że jej nawet w Life with PS nie ma.

 

Trzeba dopracować wersje językowe, dla krajów gdzie się gry sprzedają. Jakieś marginalne kraje się nie liczą, musisz to zrozumieć. Zresztą, Polska w świecie gier to taki zacofany kraj, gdzie nawet nie potrafią spolszczyć wszystkich gier (tak jakby tłumaczy nie było - jedna wielka beczka śmiechu).

 

Skończcie patrzeć na Polskę, jak na jakiś znaczący kraj, bo tu się może sprzedać zaledwie sprzedać kilka tysięcy egzemplarzy, więc ten kraj się nie liczy.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...