Skocz do zawartości

Resistance 2


dusza24

Rekomendowane odpowiedzi

A może po prostu mają to w (_)_) kto ile przesiedział, ja też mogłem dostać mimo że nie siedzę nad meczami codziennie :P.

Jasne ze mogles dostac, ale biorac pod uwage to czym jest beta, no to niestety ale nie wychwycisz tyle szczegolow, bledow ktore bylby w stanie wychwycic ktos kto gral dlugo.

 

Przeciez po 38 meczach jakie zagral Musiol (nie obrazajac nikogo) to on nawet nie wie gdzie bronie sie respawn-uja. A juz o zawieszkach plansz (w konkretnym misjcu) , glitchach czy innych aspektach ktorych przy tej ilosci meczow mogl nigdy nie spotkac.

 

Przyklad, Wiecie ze na Nottingham 32p kolo murku (niedaleko flagi ) respawnuje sie Bullseye ktorego nie widac? Mozesz tamtendy przejsc przypadkiem i nawet nie zobaczysz ze podniosles bron.

 

CZy wiecies ze idac murkiem w czesci planszy Rooftops jestes w stanie przejsc na plansze subway z ktorej mozesz wziac bronie ktore nadal tam leza? i szurac po calej planszy z samego larka?

 

Albo ze jak zle wskoczysz w brame na Grinsby tocieprzerzuca na Hangar? bierzesz snajpe i nie widac tekstur planszy wszystkich masz na muszce

 

To samo jest na Manchester 32p w jednym miejscu stojac pod murkiem i ustawiajac celownik znikaja tekstury i lataja po planszy same ludziki.

 

Albo gdyw wyskakujesz na powietrzu na Thames to wskakujac niefortunnie popelniasz samobojstwo

 

 

Jest bardzo duzo takich rzeczi i nie bede wszystkich wypisywalale to wychwytuja tylko ludzie ktorzy jakis tytul znaja bardzo dobrze.

 

 

Wiec sens bety czyli zlikwidowanie bledow, balansu broni czy innych rzeczy sa w stanie dostrzec doswiadczeni i duzo grajacy gracze

 

Ale sory czy odrzucasz osobe, ktora mocno szarpala w poprzednia czesc, a wybierasz kogos kto zagral raptem jeden dobry wieczor (38 meczow zajmuje jakies 3h gry)?

 

Masz raczej wieksza gwarancje sukcesu bety dajac ja temu pierwszemu

 

Przemawia przezemnie duzy zal i jak narazie jestem bardzo rozczarowany. Nie musialem dostac bety, ale zrozumialbym gdyby byly jakies kryteria a nie duzy lotek

 

Odnośnik do komentarza

Wyjadaczy do testowania maja swoich. Tacy ludzie jednak maja jedno obciazenie - wymagania pod uzytkownika hardowego i wlasne wyrobione rutynowe zachowania - na wyjscie gry i sprzedanie sie w duzej masie potrzebni sa casuale i gracze sredni, ktorych odczucia sa reprezentatywne dla probki i jako mieso armatnie dla swoich testerow a do tego udzialu w becie nie chca wykorzystac by zyskac przewage w przyszlej rozgrywce.

 

Poza tym beta ma okreslony cel i dobrze wiedza kogo wybieraja. Najwyrazniej nie potrzebowali killerow teraz. Obrazanie sie i porownywanie stat jest troche dziecinne chlopaki.

Odnośnik do komentarza
Wyjadaczy do testowania maja swoich. Tacy ludzie jednak maja jedno obciazenie - wymagania pod uzytkownika hardowego i wlasne wyrobione rutynowe zachowania - na wyjscie gry i sprzedanie sie w duzej masie potrzebni sa casuale i gracze sredni, ktorych odczucia sa reprezentatywne dla probki i jako mieso armatnie dla swoich testerow a do tego udzialu w becie nie chca wykorzystac by zyskac przewage w przyszlej rozgrywce.

 

Poza tym beta ma okreslony cel i dobrze wiedza kogo wybieraja. Najwyrazniej nie potrzebowali killerow teraz. Obrazanie sie i porownywanie stat jest troche dziecinne chlopaki.

Czy myslisz ze w Insomniac pracuja "wyjadacze" resa 1 i oni to dobrze przetestuja? :D

To ze ta gre testuja casuale moze oznaczac ze Insomniac chce zrobic gre bardziej pod n00bow niz dla wszystkich (jak pierwszy res) czemu jestem zdecydowanie przeciwny.

Odnośnik do komentarza
Wyjadaczy do testowania maja swoich. Tacy ludzie jednak maja jedno obciazenie - wymagania pod uzytkownika hardowego i wlasne wyrobione rutynowe zachowania - na wyjscie gry i sprzedanie sie w duzej masie potrzebni sa casuale i gracze sredni, ktorych odczucia sa reprezentatywne dla probki i jako mieso armatnie dla swoich testerow a do tego udzialu w becie nie chca wykorzystac by zyskac przewage w przyszlej rozgrywce.

 

Poza tym beta ma okreslony cel i dobrze wiedza kogo wybieraja. Najwyrazniej nie potrzebowali killerow teraz. Obrazanie sie i porownywanie stat jest troche dziecinne chlopaki.

po pierwsze nikt się nie obraża. po drugie kolesie z insomniac sa tak hujowymi graczami że szkoda mówić. po trzecie skąd czerpiesz wiedzę jaka jest strategia przyznawania prawa do bety??? po czwarte rfom testowali gracze z BsE a nie żadne n00by i nie rozumiem skąd nagła zmiana. przewaga na starcie??? dobrzy gracze obojętnie w jakie fps-y grali i tak będą mieli przewagę nad n00bami. więc argument delikatnie nie trafiony.

 

 

cały twój post to tylko przypuszczenia bez jakiegokolwiek powiazania z rzeczywistością. imo na jakiej podstawie oceniasz że coś jest dziecinne albo nie. jeśli postujesz tylko oby próbować kogoś obrazić to daruj sobie. spływa to po mnie.

twoich statów rzeczywiście nie ma co porównywać. właśnie sprawdziłem ratio k/d 0.67 . na drugi raz pograj troche a jak będziesz miał trochę doświadczenie w danym temacie to zapraszam do rozmowy ;)

Edytowane przez POSNANIAK
Odnośnik do komentarza
cały twój post to tylko przypuszczenia bez jakiegokolwiek powiazania z rzeczywistością. imo na jakiej podstawie oceniasz że coś jest dziecinne albo nie. jeśli postujesz tylko oby próbować kogoś obrazić to daruj sobie. spływa to po mnie.

twoich statów rzeczywiście nie ma co porównywać. właśnie sprawdziłem ratio k/d 0.67 . na drugi raz pograj troche a jak będziesz miał trochę doświadczenie w danym temacie to zapraszam do rozmowy ;)

 

Obawiam sie, ze w testowaniu softu i zarzadzaniu testowaniem mam wiecej doswiadczenia niz Ty w graniu w FPSy.

A w Res multi gralem raz jako kompletny noob i jestem dumny ze takie mialem osiagniecie. Ciekawe czy Ty tez w pierwszej grze FPS na padzie w zyciu (pierwszego dnia zaraz po zakupie PS3) miales taki wynik?

 

Jesli chodzi o testerow to co pozwala Ci sadzic jakich testerow ma insomniac? Skad wiesz jakie sa cele bety? Skad wiesz jaki jest rozklad umiejetnosci w calej populacji wybranych testerow? Skad wiesz czy niektorzy z nich nie maja NDA?

 

A przewage mozna zdobywac poprzez uwagi kierowane pod wlasne preferencje, ktorych sredni gracz zwykle jeszcze nie ma, a topowym graczom nie zalezy na przewadze nad noobami, lecz na przyklad takimi jak Ty (uwazasz sie za topowego prawda?)...

 

No i jak cos bierzesz tak bardzo do siebie to moze jest cos na rzeczy :P

 

 

Odnośnik do komentarza

R:FM 1 to też mój pierwszy FPS na multi, wciagnał mnie na trochę nie powiem, potem miałem chyba zbyt duzo gier ale efekt w postaci rąbania non stop w COD4 był następstwem właśnie kontaktu z fenomenalnym multi R:FM. To apropo starszych wypowiedzi... natomiast dołączam się do ostatnich wypowiedzi i uważam, że wyjadacze z 1 powinni mieć od razu dostęp do bety zagwarantowany. Tu głównie chodzi o wykorzystanie tej bety... wątpię żeby gracz który rozegrał 10 meczów w jedynkę katował teraz dwójkę jak głupi... w przeciwieństwie do wyjadaczy którzy siedzieli by nad tą betą dzień i noc. I założę się, że wyłapaliby kilkanascie jak nie kilkadziesiąt razy więcej błędów niż zwykli gracze, którzy rozegrają kilka spotkań i rzucą betę w kąt... to jest przecież tak oczywiste, że nie wiem jak Grzesiu możesz tego nie dostrzegać i doszukujesz się jakiś ukrytych "działań". Po prostu walnęli całkowicie losowo te bety mając w du.pie graczy którzy spędzili z ich tytułem najwięcej czasu.

 

PS: A jak sprawdzić czy dostało się do bety??

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
R:FM 1 to też mój pierwszy FPS na multi, wciagnał mnie na trochę nie powiem, potem miałem chyba zbyt duzo gier ale efekt w postaci rąbania non stop w COD4 był następstwem właśnie kontaktu z fenomenalnym multi R:FM. To apropo starszych wypowiedzi... natomiast dołączam się do ostatnich wypowiedzi i uważam, że wyjadacze z 1 powinni mieć od razu dostęp do bety zagwarantowany. Tu głównie chodzi o wykorzystanie tej bety... wątpię żeby gracz który rozegrał 10 meczów w jedynkę katował teraz dwójkę jak głupi... w przeciwieństwie do wyjadaczy którzy siedzieli by nad tą betą dzień i noc. I założę się, że wyłapaliby kilkanascie jak nie kilkadziesiąt razy więcej błędów niż zwykli gracze, którzy rozegrają kilka spotkań i rzucą betę w kąt... to jest przecież tak oczywiste, że nie wiem jak Grzesiu możesz tego nie dostrzegać i doszukujesz się jakiś ukrytych "działań". Po prostu walnęli całkowicie losowo te bety mając w du.pie graczy którzy spędzili z ich tytułem najwięcej czasu.

 

PS: A jak sprawdzić czy dostało się do bety??

 

nalezy wejsc na strone www.beta.myresistance.net i tam wpisac swoj login i haslo do psnetwork. Wyskoczy info czy jestes czy nie. Potem dostajesz kod na email i sciagasz bete

Odnośnik do komentarza

to i ja dodam swoje 3 grosze, według mnie nie ma różnicy czy gre będzie testował gość który poświęcił 1000godzin czy gracz który zaliczył 30 meczy. Dlaczego ? Bo przecież testuje się całkiem nowy produkt, nowe plansze, nowe bronie, nowi przeciwnicy i czasami gracz świezy wylapie szybcieć jakiegoś buga, niż stary wyjadacz który ściąga przeciwnika z polowy planszy granatem.

 

Co do samego R2 i filmiku to zdeka się zmartwiłem bo rozgrywka jest dosyć nudna, kolesie atakujący domek stoją na zewnątrz i wybijają przeciwnika jeden po drugim. Czasami jakiś kamikadze wpadł do środka i zrobił rozpierduche ale na tym się skończyło. Chimery też nie zachwycają, stoją tępo czekając aż wpadniesz do jakiegoś pomieszczenia i wtedy cię zaatkują. Z filmiku widać że chowanie się za tarczą to ich ulubiona taktyka, czasami wyskoczy gdzieś za rogu. Mam nadzieje że to poprawią i chimery zaczą atakować i że ci kolesie grali na easy.

Odnośnik do komentarza
cały twój post to tylko przypuszczenia bez jakiegokolwiek powiazania z rzeczywistością. imo na jakiej podstawie oceniasz że coś jest dziecinne albo nie. jeśli postujesz tylko oby próbować kogoś obrazić to daruj sobie. spływa to po mnie.

twoich statów rzeczywiście nie ma co porównywać. właśnie sprawdziłem ratio k/d 0.67 . na drugi raz pograj troche a jak będziesz miał trochę doświadczenie w danym temacie to zapraszam do rozmowy ;)

 

Obawiam sie, ze w testowaniu softu i zarzadzaniu testowaniem mam wiecej doswiadczenia niz Ty w graniu w FPSy.

A w Res multi gralem raz jako kompletny noob i jestem dumny ze takie mialem osiagniecie. Ciekawe czy Ty tez w pierwszej grze FPS na padzie w zyciu (pierwszego dnia zaraz po zakupie PS3) miales taki wynik?

 

Jesli chodzi o testerow to co pozwala Ci sadzic jakich testerow ma insomniac? Skad wiesz jakie sa cele bety? Skad wiesz jaki jest rozklad umiejetnosci w calej populacji wybranych testerow? Skad wiesz czy niektorzy z nich nie maja NDA?

 

A przewage mozna zdobywac poprzez uwagi kierowane pod wlasne preferencje, ktorych sredni gracz zwykle jeszcze nie ma, a topowym graczom nie zalezy na przewadze nad noobami, lecz na przyklad takimi jak Ty (uwazasz sie za topowego prawda?)...

 

No i jak cos bierzesz tak bardzo do siebie to moze jest cos na rzeczy :P

 

niestety zrozumiałeś średnio co 2 słowo które napisałem, czytaj ze zrozumieniem to wyłowisz że mam gdzieś co tam skrobiesz. na marginesie resistance 1 to tez była moja pierwsza strzelanka na padzie. więc jak widzisz można.

 

Odnośnik do komentarza
Po rzekomym głosowaniu wybrano okładkę na europejską wersję gry: http://threespeech.com/blog/2008/08/its-th...ce-2-cover-art/

 

no to pięknie :D akurat ta jak dla mnie była najlepsza z tej całej trójki ! już widzę jak ładnie prezentować się będzie na mojej półce :D

 

Jakim rzekomym :D sam na nią głosowałem ^_^ a nowa broń to masakra

Odnośnik do komentarza
GoW z tego i tak nie będzie, bo to zupełnie inne gry, ale motyw z krwią na ekranie jest niezły - fajniej by to wyglądało, jakbyśmy mieli po takiej walce obsmarowany ekran krwią - tego mi trochę w tej broni brakuje, że chlapie mazią na prawo i lewo, a na nas - rzeźnika - nic nie skapnie :).

 

To zostań ofiarą innego rzeźnika :D

 

Najlepszym rozwiązaniem dla R2, byłyby... Mody jak w UT3, wtedy każdy mógłby dostać co chce :]

BTW. Nie wiem czy ktoś nie pisał już o tym pomyśle z modami, bo nie patrzyłem na wcześniejsze strony, więc nie linczujcie :P

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...