Skocz do zawartości

Resistance 2


dusza24

Rekomendowane odpowiedzi

Co-op to miazga! Granie z dobrze zorganizowaną drużyna to będzie coś! Wydaje mi się jednak, że bossowie mają ciutke za dużo HP. Drugim problemem bossów jest to, że są totalnie bezmyślni (potrafią się zablokować albo stać i nie robić zupełnie nic). Dobrze, że Insomniac już pracuje nad patchem by naprawić ten problem.

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Mam bete.

 

Grafa tak sobie ale zwalam to na wine bety. Kolory takie jakies dziwne chociaz po pewnym czasie idzie sie przyzwyczaic. Wszystko wydaje mi sie jakies taki hmmm"pomaranczowe" chyba ze to wina mojego tv w co watpie.

 

 

Najwazniejsza czesc czyli rozgrywka.

 

Gdy wlaczylem bete odrazu rzucilem sie oczywiscie na ranked. Pierwszy mecz oczywiscie przegralem :) trzeba bylo wybierac bronie przedkazdym respownem, jakies pr sie pojawily na co nie bardzo bylem przygotowany. Moge powiedziec po dniu grania ze bety nie dostali jednak dobrzy gracze a najbardziej obrotni. Obecnie mam Ratio 4.0 :D

 

Masa ribonow o ktorych nie chce mi sie piisac jest do zdobycia, medali podobnych co w 1 czesci.

Klasy postaci jako takie sa tylko w trybie co-op. natomiast w online nadal odnawia sie zycie itd. Szkoda natomiastze nie ma respownu broni na planszy. Jest tylko amunicja i to co podniesiesz po zmarlych. Niestety nie ma juz mozliwosci trzymania pod kurtka 10 broni i zmieniania. WTF? albo moze ja nie umiem. Chodze zawsze z karabinem i tylko czasami zmieniam na snajpe po respownie (musisz z nia ganiac puki nie podniesiesz broni po kims WTF nawet nie mozna sie obronic jak ktos do ciebie idzie bo twoja druga bron to magnum.

 

 

Natomiast co-op mimo ze fajny to do mnie ogolnie nie trafia, Sa 3 klasy postaci (wina bety? ) w kazdej zdobywamy oddzilne doswiadczenie i lvl co zaowocuje pewnie jeszcze czyms do odkrycia. Nawet niesle to wychodzi.

 

Pytac to odpowiem bo nie mam czasu wymyslac

Odnośnik do komentarza

i ja także mam możliwość testowania bety

 

grafika-bardzo ładna ale bez rewelacji,świetne tekstury często sąsiadują z mocno średnimi,mapka w lesie świetnie wykonana oraz port w SF(flota chimer w oddali niszczy),co najważniejsze gra cały czas chodzi ultra płynnie nawet przy największej sieczce,a uwierzcie mi ,że nie ma w multi tak intensywnej gry na tej generacji(w coopie na ekranie istny argmagedon)

 

dzwięk-dobry i na poziomie,cieszą miłe dodatki jak ogłuszenie itp

 

rozgrywka-multi w graniu bardzo podobny do tego z res1,mapki są spore więc nie ma obawy ,że w 60 osób będzie ścisk,klasy postaci itp.Ale największą zalęta tej gry będzie CO-OP ONLINE-masakra towarzysząca temu na ekranie jest nie do opsiania,przechodzenie tej misji(losowe scenariusze) jest przesiąknięte funem,do tego co pewnien czas trafiamy na bossów,3 klasy postaci,wszyscy uzależnieni od siebie i setki Chimer wokoło-moc (obowiązkowo do fulla trzeba bedzie mieć headset by jeszcze bardziej oddać klimat pola walki).

 

Do mnie po sprawdzeniu bety ta gra to istny must hve.Kupię choćby dla samego co-opu ,a przecież psx extreme oceniło single player na 8+.....

Odnośnik do komentarza
Mam bete.

 

Grafa tak sobie ale zwalam to na wine bety. Kolory takie jakies dziwne chociaz po pewnym czasie idzie sie przyzwyczaic. Wszystko wydaje mi sie jakies taki hmmm"pomaranczowe" chyba ze to wina mojego tv w co watpie.

 

 

Najwazniejsza czesc czyli rozgrywka.

 

Gdy wlaczylem bete odrazu rzucilem sie oczywiscie na ranked. Pierwszy mecz oczywiscie przegralem :) trzeba bylo wybierac bronie przedkazdym respownem, jakies pr sie pojawily na co nie bardzo bylem przygotowany. Moge powiedziec po dniu grania ze bety nie dostali jednak dobrzy gracze a najbardziej obrotni. Obecnie mam Ratio 4.0 :D

 

Masa ribonow o ktorych nie chce mi sie piisac jest do zdobycia, medali podobnych co w 1 czesci.

Klasy postaci jako takie sa tylko w trybie co-op. natomiast w online nadal odnawia sie zycie itd. Szkoda natomiastze nie ma respownu broni na planszy. Jest tylko amunicja i to co podniesiesz po zmarlych. Niestety nie ma juz mozliwosci trzymania pod kurtka 10 broni i zmieniania. WTF? albo moze ja nie umiem. Chodze zawsze z karabinem i tylko czasami zmieniam na snajpe po respownie (musisz z nia ganiac puki nie podniesiesz broni po kims WTF nawet nie mozna sie obronic jak ktos do ciebie idzie bo twoja druga bron to magnum.

 

 

Natomiast co-op mimo ze fajny to do mnie ogolnie nie trafia, Sa 3 klasy postaci (wina bety? ) w kazdej zdobywamy oddzilne doswiadczenie i lvl co zaowocuje pewnie jeszcze czyms do odkrycia. Nawet niesle to wychodzi.

 

Pytac to odpowiem bo nie mam czasu wymyslac

wełniak juz nie mogę tego czytać . czy tylko ja nie mam bety??? :huh: ratio 4.0 powiadasz ??? może lagujesz albo n00bom się konsole zawieszają jak z nimi grasz czy co. juz sie nie mogę doczekać pełnej wersji :D

Odnośnik do komentarza

IMO grafa jest średnia. Jasne, jest lepiej niż w R1. Ale ani to nie powala graficznie, ani kolorystyka nie jest jakaś fenomenalna, ani animacja postaci.

 

Z broni BRka rox, zwyklym karabinem nawet nie ma sensu grac. Sam feeling odosnie multi jest oka.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, moze na EU tez, ale najlepiej zrobic konto US i rowniez na nie appli zlozyc (takie konto i tak i tak sie przyda), ja zlozylem na dwa konta: EU i US. Co do aktywacji gry, to nie probowalem na EU, tylko odrazu na US, bo czytalem na ktoryms forum, ze ta beta to jest na US, i nawet jak dostaniesz kod na EU to musisz aktywowac na US. Jeden koles probowal aktywowac na EU, nie dalo sie, potem sprobowal jescze raz i mu sie pokazalo, ze kod juz zostal uzyty i nie moza go uzyc drugi raz, wiec ja wolalem nie ryzykowac i aktywoalem na US.

Odnośnik do komentarza

Pograłam wczoraj w końcu w betę, wcześniej podczas ściągania tych 2.2GB zaliczając kilka checkpointów w jedynce i:

 

Grafika jest poprawiona znacznie, nie jest już tak sterylnie jak w jedynce.

W końcu jest trochę więcej krwi o świetnym wyglądzie.

Feeling broni jest lepszy, jak zwykle Insomniac podniosło poprzeczkę w tej kwestii.

Pojedynki po sieci MEGA, chyba nawet Warhawk nie ma takiej intensywności wojny,

spory wpływ na to ma bardzo szybki respawn bardzo blisko zaognionego obszaru.

 

Ogolnie nie spodziewałam się, aż takiego postępu po przeczytaniu opinii niektórych ludzi (których większość chyba słabo znała jedyneczkę). Na pewno kupię dwójeczkę.

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza

do mnie co-op multi to najlepsza rozgrywka online w jaką dane mi dano grać na tej generacji w fps.Totalna rozpierducha,setki Chimer,co chwile wyskakuje jakiś boss,a ja i 7 kumpli w samym środku tego g@wna.Wydawać by się mogło,że zero taktyki jest w tym trybie ale to nie prawda-trzeba działać mega zespołowo-lekarze leczą resztę,żołnierze rzucają amunicję itp,kompan pomaga tobie szybciej się zrespawnować itp.Zwykły multi też fajny ale wogle CoD4.

 

A jak sobie pimyślę,że w singlu dane nam będzie się potykać z olbrzymi mega bossami to już całkiem odpływam.Od paru miesięcy podkreślam,że to może być cichy hit końca roku i najlepszy fps tego okresu.

 

ps.brawo za serwery-zero lagów i problemów a to beta-niech sobie wspomnę cyrki z becie LBP czy MGO

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Pograłam wczoraj w końcu w betę, wcześniej podczas ściągania tych 2.2GB zaliczając kilka checkpointów w jedynce i:

 

Grafika jest poprawiona znacznie, nie jest już tak sterylnie jak w jedynce.

W końcu jest trochę więcej krwi o świetnym wyglądzie.

Feeling broni jest lepszy, jak zwykle Insomniac podniosło poprzeczkę w tej kwestii.

Pojedynki po sieci MEGA, chyba nawet Warhawk nie ma takiej intensywności wojny,

spory wpływ na to ma bardzo szybki respawn bardzo blisko zaognionego obszaru.

 

Ogolnie nie spodziewałam się, aż takiego postępu po przeczytaniu opinii niektórych ludzi (których większość chyba słabo znała jedyneczkę). Na pewno kupię dwójeczkę.

 

Nie zgodze sie z toba.

 

Wedlug mnie (a gralem sporo w jedynke) to oni to popsuli. Poszli w strone COD a nie potrzebny mi kolejny jego klon. Bronie owszem fajne ale juz sama idea ze masz jedna bron jest dla mnie posrana na maxa. W 1 bylo tak ze uzywales broni wtedy gdy akrat ona byla Ci potrzebna. Doby gracz ginacy malo mogl miec wieksze pole do popisu. A tu dobry gracz jest premiowany TYLKO jesli uzyje PR (szybciej nazbiera pkt na jego uzycie) Czyli np snajper mogl sie sam wybronic w razie gdy ktos do niego przyszedl. A teraz mam snajperke i magnum i jak mam zabic z tego (pipi) kogos kto przyleci do mnie z karabinem?

Wystepowanie swego rodzaju PR jeszcze ujdzie na sucho.

 

Grafa owszem lepsza, ale zrobili to ze tak powiem na skroty. Bo plynny online uzyskali dzieki tak jakby zmniejszeniu postaci. Tz ludki i chimery biegajace po polu walki sa zwyczajnie mniejsze niz w RES1. Owszem wszystko jest mniejsze a co za tym idzie mogli dac wiecej i troche wieksze plansze ale IMO dla mnie jest to zle

 

Najwieksze ale jakie mam do multi jest to ze gra ZWOLNILA i to znacznie. Mam ustawione sensitive na max i nie ma mozliwosci zabic goscia ktory zacznie ci strzelac w plecy, poprostu nie zdazysz sie odwrocic. To jest kolejny krok w strone mniej zaawansowanych gracz ktorzy na res1 mimo ze zaczeli strzelac w plecy dostawali po glowie i czesc.

 

Bardzo liczylem na ta gre bo spedzilem mnostwo czasu z RES1 ale po tym co obserwuje w becie rozgrywke online (samo czucie gry, fun) oceniam na 7/10.

 

Cooperative owszem fajne ale po pewnym czasie nudne. Bierzesz medyka i masz naprawde male szanse zginac. ladujesz w jak najwieksza liczbe chimer i jak robisz to zglowa to sie nawet ruszac nie musisz a cie nie zabija. Bez sensu stanie i trzymanie przycisku tylko po to ab y po 30 sekundach costam umarlo.

 

W mojej opini Online w RES1 to 9+/10 natomiast po becie Online w RES 2 to tylko 7/10

 

Dzis zrobilem na becie swoje pierwsze 25-0 na DM :D co nalezy uznac za sukces :P

 

Podsumowując jesli nie poprawia pewnych rzeczy w pelnej wersji (przyspieszenie gry) to napewno nie bede gral w ta gre tak dlugo jak w RES1.

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...