Skocz do zawartości

Resistance 2


dusza24

Rekomendowane odpowiedzi

 

a nie mówiłem-cichy hit końca roku-na neogafie 95% forumowiczów jest zachwycona tą grą-że bije Halo,że jest obszerna jak Orange Box,że to najlepszy fps tego roku,że misja w Chicago jest najlepszą misją w fps ever itp.

 

Już nie mogę się doczekać kiedy gierka trafi w moje ręce :)

 

Odnośnik do komentarza

ja też jeszcze nie mam-co więcej koleś dziś mi powiedział,że raczej na pewno dopiero w przyszłym tygodniu ją będą mieli.......

 

Ale z drugiej strony jeszcze nie ma na allegro aukcji gdzie Res2 jest u wystawcy w stanie fizycznym-każdy wystawia aukcję i ma nadzieje,że gra do niego przeleci z USA

Odnośnik do komentarza
czy ktos juz ma w ręku wersje amerykanska, ktora "sprzedaje" swiat-gier.com w warszawie ??

ja u nich zamowilem, wpisalem sie na liste, kupilem na allegro itd i jakos co dzien mi mowia od 3 dni ze nastepnego dnia bedzie?

czy tylko mnie tak zwodzą czy tez "jest nas wielu"?

Stary ten sklep i jeszcze wiele innych z wwa (nie chcę wymienić żeby nie być o nic posądzonym) leci najzwyczajniej w świecie w ch.uja. Na allegro powystawiają aukcje, że niby mają 30 sztuk, a jak dzwonisz to Ci mówią że będzie za 3 dni, za 3 dni mówią że jutro (piątek), jutro mówią że w poniedziałek i tak w kółko. (pipi) skoro aukcja jest Kup teraz "od ręki" to "o so chodzi jakby?", ja w takiej sytuacji zrobiłbym sobie z du.py tłocznie, żeby tylko mieć te gry na stanie. Nie pierwszy raz się z tym spotkałem ... wystarczy spojrzeć na ich komentarze (kilka poskreslanych ale co z tego po prostu przekonali ludzi żeby je zdjęli niższą ceną czy czymś takim), a ilu ludzi zwodzą codziennie za nos to nie zliczysz. Te pseudo sklepy mają klienta głęboko w d.upie, to i ja jako klient mam ich jeszcze głębej i załatwiam sobie gry z innych źródeł. Nie dołożę nawet grosza na wegetację tych pasożytów i Wam też radzę to może się nauczą. Mam 26 lat na karku, a on mi będzie (pipi)ił przez tel. faramazony, a kij Mu w oko - mówię to co ta aukcja robi na allegro za baner reklamowy?!

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
czy ktos juz ma w ręku wersje amerykanska, ktora "sprzedaje" swiat-gier.com w warszawie ??

ja u nich zamowilem, wpisalem sie na liste, kupilem na allegro itd i jakos co dzien mi mowia od 3 dni ze nastepnego dnia bedzie?

czy tylko mnie tak zwodzą czy tez "jest nas wielu"?

Stary ten sklep i jeszcze wiele innych z wwa (nie chcę wymienić żeby nie być o nic posądzonym) leci najzwyczajniej w świecie w ch.uja. Na allegro powystawiają aukcje, że niby mają 30 sztuk, a jak dzwonisz to Ci mówią że będzie za 3 dni, za 3 dni mówią że jutro (piątek), jutro mówią że w poniedziałek i tak w kółko. (pipi) skoro aukcja jest Kup teraz "od ręki" to "o so chodzi jakby?", ja w takiej sytuacji zrobiłbym sobie z du.py tłocznie, żeby tylko mieć te gry na stanie. Nie pierwszy raz się z tym spotkałem ... wystarczy spojrzeć na ich komentarze (kilka poskreslanych ale co z tego po prostu przekonali ludzi żeby je zdjęli niższą ceną czy czymś takim), a ilu ludzi zwodzą codziennie za nos to nie zliczysz. Te pseudo sklepy mają klienta głęboko w d.upie, to i ja jako klient mam ich jeszcze głębej i załatwiam sobie gry z innych źródeł. Nie dołożę nawet grosza na wegetację tych pasożytów i Wam też radzę to może się nauczą. Mam 26 lat na karku, a on mi będzie (pipi)ił przez tel. faramazony, a kij Mu w oko - mówię to co ta aukcja robi na allegro za baner reklamowy?!

NO widzisz , dlatego ja wystawiam aukcje jak juz mam gry fizycznie w domu. Res2 zostal do mnie wyslany w poniedzialek wiec spodziewam sie go jutro :D.

 

Resistance 2 Multi (bo graniu w bete) jest duzo slabsze niz Killzone 2 (po calym dniu grania w bete dzisiaj).

Odnośnik do komentarza

Na "Gametrailers" jest już najnowsza recenzja Resistance 2.

 

Najważniejsze fakty z recenzji:

 

Recenzent chwalił bardzo kampanię CO-OP. Opisuje ją jako "coś, czego nigdy nie widzieliśmy jeszcze w FPSach".

Gra wieloosobowa nie laguje zbyt często - nawet przy 60 graczach.

 

Kampania trwa około dziesięciu godzin. Przerywniki filmowe są piękne, dzięki użyciu nowszej techniki "Motion Capture".

 

Narzekał trochę na niewidzialne ściany - które jego zdaniem - skutecznie umożliwiały wiele posunięć taktycznych w walce przeciwko chimerom. Gra jest do tego liniowa.

Jeżeli natomiast załadujemy po śmierci "checkpoint", wszystkie bronie jakie posiadaliśmy przy zapisywaniu, mogą nam zniknąć.

 

Na koniec powiedział, że produkcja jest wysokiej jakości i wyraża nadzieję, że następny Resistance będzie rewolucją. ^_^

 

Ocena końcowa to

9.1

.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj szczęśliwy przybyłem do domu ze swoją kopią Resistance 2. Pograłem dwie godzinki w singla i zapragnąłem popykać lekko online. Niestety nie dane mi było. Gra zawiesza się za każdym razem kiedy mam dołączyć do gry. Mało tego, zawiesza konsole permanentnie. Po kilku próbach zacząłem kombinować. Kasowałem savy, instalacje, sprawdzałem połączenie, zmieniłem nawet avatar ;p . NIC. Spróbowałem odpalić online z innego konta, nie polskiego. Jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się , że gra chodzi wyśmienicie na US. No nic, pomyślałem, że być może serwery w europie będą za 3 tygodnie włączone czy coś w tym stylu. Ale dla pewności zmieniłem konto na Anglie. I co? Działa. Japan? Działa. Poland? Zawiesina.

 

Nie mam pojęcia co zrobić. 2 paczki wywalone a gry w sumie brak, bo online w tej grze to 90% zabawy. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł co to też się stało, lub jak to obejść , naprawić będę wdzięczny za pomoc. Przecież nie będę grał na niedomyślnym koncie bo to bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co to było, ale ewidentnie powstawał jakiś konflikt z czymś co miałem na dysku. W akcie desperacji skasowałem następujące rzeczy: Wipeout HD, EyeCreate, Stardust HD (calak), Mirror's Edge Demo, Siren, Novastrike, kilka filmików z PSN, dwa zdjęcia z Wipeouta, dodatkowo przywróciłem domyślny Theme (miałem jakiś FFXIII jakby co). Po tych zabiegach problem zniknął. Skakałem jak małe pekkari po sawannie :P Nie mniej jednak niepokojąca to sprawa. Walczyłem dwa dni, kombinowałem jak dzik, a tu się okazało, że coś legalnego, pobranego w dobrej wierze zakłócało pracę innego programu. I to tylko i wyłącznie na PL. Doprawdy dziwne! Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni przypadek, kiedy coś mi "nie teges", bo byłem cały zielony. No, także jakby ktoś miał podobny problem to delete i po kłopocie xD

 

@Sakiu przegrzebałem pół netu w poszukiwaniu podobnego problemu. Byłem sam.

 

P.S Jestem pod wrażeniem gry w 60 osób bez lagów. Ale musieli serwerek postawić ...

Odnośnik do komentarza

Ja już gram i powiem wam, że single ma swoje graficzne momenty (słynny screen z chmarą statków na niebie - w ruchu akcja wgniata w fotel). Są też oczywiście słabsze momenty ale da się je jakoś przełknąć... Zresztą co ja przeszedłem, dopiero kawałek kampanii więc jeszcze w pełni zdania nie wyrobiłem. Jedno jest pewne - ta gra ma najlepiej wykonaną wodę jaką do tej pory widziałem, Imo nawet Uncharted wymięka.

Edytowane przez Assphalt
Odnośnik do komentarza

zrobilem wczoraj kolejne misje... jestem teraz na statku obcych... ogolnie wrazenia jak najbardziej pozytywne. Od razu rzuca sie w oczy, ze Insomniac sugerowali i wzorowali sie duzo na Half-Life 2 i Halo... statek obcych stylistyka przypomina budowle forerunners. Misja w lesie tez absolutnie daje rade. Swietnie zrobiony las, (pipi) sekwoje... nie no single na plus i to duzy plus. Poziom trudnosci troche wzrosl, wiec nie jest juz tak prosto jak pokazywalem na filmiku. Ech, polecam gre

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem kampanie. Wydawała się dość łatwa chociaż grałem na najwyższym dostępnym poziomie (wyżej jest tylko superhuman). Gra jest bardzo intensywna, choć krótka (może to i lepiej) i nie nudzi tak jak Res 1. Graficznie jest bardzo dobrze, czasami naprawdę robi wrażenie (rzadko się to teraz zdarza). Teraz zabieram się za multi i co-op.

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie do osób posiadających już Resa2 w wersji NTSC - jakoś nikt nie pokusił się o obiektywną recenzję dlatego pytam:

 

1. Jak wygląda sytuacja z multi: czy macie lagi w pojedynkach 60 osobowych ?! Jeżeli tak to napiszcie jakie macie łącze (także jakiej firmy) Jeżeli nie macie ... to także napiszcie jakie macie łącze :P

2. Jakie opcje rozgrywki oferuje multi ?!

3. Czy gra ma wsparcie dla klanów (jak duże) ?!

4. Jak oceniacie tryb Co-op (multi) ?!

5. Czy gra odpowiada waszym gustom ?! Zawiedliście się na czymś - coś was pozytywnie zaskoczyło?!

 

Bardzo proszę od odpowiedź na te 5 banalnych pytań (w szczególności ważne jest dla mnie pyt. 1)

EDIT: literówka

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...