Skocz do zawartości

Dark Void


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Czy ja znowu słyszę Nolana North'a czy po prostu mi się już z "Drake'm" wszystko kojarzy? (czkawką się wszystkim w końcu odbije)

Demo mnie odrzuciło - po kilku minutach nie ma ochoty się dalej grać. Coś ala Ironman.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Nie wydaje Ci się, Nolan North tu też podkłada głos :smile: .

 

Gra wybitna to to nie będzie, ale demko jest całkiem całkiem. Wprawdzie graficznie jest bez fajerwerków ( otoczenie mocno średnie ), ale nawet fajnie się lata i strzela.

Aha, no i muzyka mi się podoba - przywodzi na myśl soundtrack z Battlestar Galactica :thumbsup: .

Taki średniak na może siódemkę się zapowiada. Chociaż demo bardzo króciutkie.

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

Nie podobala mi sie w zapowiedziach, nie podoba mi sie i po demie.

Danke ale nie kupilbym tego nawet po ostrej przecenie - jedyny element ktory tu wyglada ciekawie (czyli latanie) zrealizowany interesujaco ale ...

Dobry Boze to juz lepiej kupic sobie jakiegos Warhawka z PSS a frajda tam o ile podobna/ciekawsza !

W ogole kpina jakie krotkie to demo, niemal przypomina mi sie Heavenly Sword.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Nie podobala mi sie w zapowiedziach, nie podoba mi sie i po demie.

Danke ale nie kupilbym tego nawet po ostrej przecenie - jedyny element ktory tu wyglada ciekawie (czyli latanie) zrealizowany interesujaco ale ...

Dobry Boze to juz lepiej kupic sobie jakiegos Warhawka z PSS a frajda tam o ile podobna/ciekawsza !

W ogole kpina jakie krotkie to demo, niemal przypomina mi sie Heavenly Sword.

Jak smiesz wywolywac Warhawka obok takiego crapu ?! Bluznierstwo ! :P

Warhawk jak dla mnie to czolowka gier na PS3 must have, zupelna przeciwwaga jest ta gra, ktora nalezy do najgorszych gier na ta platforme...

Swoja droga troche lipa, ze tak wyszlo z ta gra - pierwsze filmiki byly zachecajace, czekalem na wiecej info o tej grze. Coz - po zagraniu w demko nastal czas weryfikacji.

 

Wiecie jakie bylo moje pierwsze skojarzenie po odpaleniu demka? Wheelman: ten sam silnik, takie same crapy, tak samo beznadziejna grafika.

Cos patrze, ze ostatnio capcom schodzi na psy.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wiecie, ale ja słyszałem że gra została okrzyknięta crapem na długo przed premierą więc mnie osobiście nic w tej grze nie zdziwiło, a wręcz potwierdziło te doniesienia. Jetpack to jest jedyny pozytyw w tym czymś, bardzo słabowita ta gra rażąca przeciętnością i dość monotonna. Nie jestem w stanie pojąć o czym myślał developer robiąc tą szmirę.

Odnośnik do komentarza

HAHA Dark Void, ale się uśmiałem grając w to. Najgorsza gierka chyba w historii PS3. Takiego dna dawno nie widziałem. Według mnie ta gra nie ma wogóle plusów bo niby co latanie ? Nie wiem czy pamietacie taką gre z PSX Omega Boost. Tam dopiero było latanie. Pomijając już te latanie walki z bliska to jakis śmiech na sali Wszystko jest jakieś drętwe. Omijać szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie mozna powiedziec, ze jest to najgorsza gra na ps3. Jest dosyc ciekawa, fajnie sie przede wszystkim lata, ciekawe jest startowanie, trzeba ostroznie do tego podejsc bo za pierwszym razem bedac na platformie przy skrzyni niechcacy wcisnalem trojkat i od razu zginalem;) Gra tak jak kolega wspomnial moglaby wyjsc na xboxa 1 czy ps2, bardzo mi przypomina graficznie Halo 2. Jesli chodzi o inteligencje przeciwnikow to totalna porazka i zabiera caly fun z gry. Gra mysle zbierze oceny okolo 5/10. Co do Capcomu to sie dziwie, ze w ogole pozwolili na to aby takie teamy robily dark voida czy bionic commando. Cale szczescie podratuja sie lost planet 2 ktory na pewno bedzie mocna gra.

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie mozna powiedziec, ze jest to najgorsza gra na ps3. Jest dosyc ciekawa, fajnie sie przede wszystkim lata, ciekawe jest startowanie, trzeba ostroznie do tego podejsc bo za pierwszym razem bedac na platformie przy skrzyni niechcacy wcisnalem trojkat i od razu zginalem;) Gra tak jak kolega wspomnial moglaby wyjsc na xboxa 1 czy ps2, bardzo mi przypomina graficznie Halo 2. Jesli chodzi o inteligencje przeciwnikow to totalna porazka i zabiera caly fun z gry. Gra mysle zbierze oceny okolo 5/10. Co do Capcomu to sie dziwie, ze w ogole pozwolili na to aby takie teamy robily dark voida czy bionic commando. Cale szczescie podratuja sie lost planet 2 ktory na pewno bedzie mocna gra.

A tam, gralem w to smieszne demko Lost Planet 2 i uznalem ta gre za totalna klape. Grafika jest srednia, strzela sie do bani, design przeciwnikow to jakas porazka... ta gre uratuje tylko i wylacznie coop dla 4 graczy.

 

Co do Dark Void'a - nawet nie sciagalem demka. Od razu wiedzialem, ze bedzie kupa a nie gra :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...