Skocz do zawartości

Everybody's Golf Portable 2


Arkady

Rekomendowane odpowiedzi

Gra rewelacyjna. Mnóstwo dodatków do odblokowania, 10 nowych postaci, 12 pól golfowych (6 z pierwszej części i 6 nowych) ten sam wspaniały jajcarski klimat. Polecam. szkoda że nie mam możliwości pogrania w multi :)

 

a to moje statsy z jedynki:

screen1vd0.th.png

 

screen3jm3.th.png

 

chetnie obejże wasze wyniki :)

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza

Jak się robi taki zrzut? :) Zapewne trzeba mieć custom firmware?

 

Satystyki niezłe, liczby rozegranych turniejów robi wrażenie, ja mam zaledwie 283, ale dlatego, że gram w Stroke Play :) Ile masz medali? Mi brakuje jedynie za Albatrossa, raz udało mi się go wykonać, ale w treningu, który się nie zalicza :/ Item level oczywiście mam wszystko '10', lojalność również na maxa u wszystkich.

 

Zrobiłem komórką więc dlatego nic nie widać :(

dsc00051rf1.th.jpg

 

To żółte to S, a zielone B, ogólna ocena A(czerwona) :)

Edytowane przez Arkady
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

imponujące wyniki. To była moja pierwsza gra na psp (i pierwszy E.golf z jakim miałam styczność). Pewnie dlatego tak go wymęczyłam :) Nad EG2 jeszcze pracuję. Na razie ranking Gold, 8 postaci i ok 100meczyków na koncie.

 

Zrzuty ekranu robi się dzięki pluginowi (trzeba mieć CFW ;/)

 

Medali mam mało niestety:

 

screen1eg8.th.png

 

Albatrosa udało mi się wbić dwa razy.

screen1yn9.th.png

 

p.s. w best 18H masz -21 czy -31? nie mogę się rozczytać :/

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Z tego co zauważyłem, jedynka od dwójki niewiele się różni, kilka mini-gierek nowych, kursów i itemków dodatkowych, oprócz tego to ta sama gra :).

 

Całość jest bardzo przyjemna, szczególnie, jak się pyka z UMD, ma to kupę smaczków. Na razie odkryłem dwa:

 

- jak przed strzałem naciśniemy kwadrat i trafimy najpierw na maxa z siłą potem idealnie z celnością, kij się zapali i zrobimy jakby fireball'a z piłeczki

- gdy przy ustalaniu siły trzymamy górę, zaś przy ustalaniu celności trzymamy dół oraz idealnie trafimy (nutka), to piłka dostanie niebieskiej smugi i po wylądowaniu cofnie się robiąc niebieskie iskry

 

Wyczytałem to w loadingach, z karty tak szybko się ładuje, że nie da rady przeczytać ;). Znacie jeszcze coś ciekawego? Ja laik jestem, dopiero sie tej gry uczę (jestem na poziomie podkręcania), jakieś porady, triki?

Odnośnik do komentarza
- gdy przy ustalaniu siły trzymamy górę, zaś przy ustalaniu celności trzymamy dół oraz idealnie trafimy (nutka), to piłka dostanie niebieskiej smugi i po wylądowaniu cofnie się robiąc niebieskie iskry

To jest Super backspin, oprócz tego jest jeszcze Super topspin(przy ustalaniu siły trzymasz dół, a przy uderzeniu góra), Super sidepsin left(lewo przy sile, prawo przy uderzeniu), Super sidepin right(prawo, następnie lewo), Super high trajectory(dół przy sile i ponownie dół przy uderzeniu) oraz Super low trajectory(dwa razy góra). Na pierwszy rzut oka Everybody Golf wydaje się grą dziecinnie prostą, niby wystarczy wcisnąć dwa przycisk i piłka leci, ale w rzeczewistości jest o wiele bardziej skomplikowana. Trzeba brać pod uwagę teren na którym leży piłka, wiatr oraz postać którą aktualnie gramy, jedna nie ma większych problemów w piaskownicy, druga natomiast spore.

 

Ta seria jest genialna, grałem w każdą cześć i na żadnej się nie zawiodłem, setki godzin spędzonych, a ja dalej gram jak wariat. Od następnej części oczekuje tylko, aby Clap Hanz dało dobrego edytora, a stworzonymi tak polami można byłoby się dzielić w sieci, żywotność wzrosłaby jeszcze bardziej, o ile to wogóle możliwe.

 

mgp2_0804c.jpg

Odnośnik do komentarza
- gdy przy ustalaniu siły trzymamy górę, zaś przy ustalaniu celności trzymamy dół oraz idealnie trafimy (nutka), to piłka dostanie niebieskiej smugi i po wylądowaniu cofnie się robiąc niebieskie iskry

To jest Super backspin, oprócz tego jest jeszcze Super topspin(przy ustalaniu siły trzymasz dół, a przy uderzeniu góra), Super sidepsin left(lewo przy sile, prawo przy uderzeniu), Super sidepin right(prawo, następnie lewo), Super high trajectory(dół przy sile i ponownie dół przy uderzeniu) oraz Super low trajectory(dwa razy góra). Na pierwszy rzut oka Everybody Golf wydaje się grą dziecinnie prostą, niby wystarczy wcisnąć dwa przycisk i piłka leci, ale w rzeczewistości jest o wiele bardziej skomplikowana. Trzeba brać pod uwagę teren na którym leży piłka, wiatr oraz postać którą aktualnie gramy, jedna nie ma większych problemów w piaskownicy, druga natomiast spore.

 

Ta seria jest genialna, grałem w każdą cześć i na żadnej się nie zawiodłem, setki godzin spędzonych, a ja dalej gram jak wariat. Od następnej części oczekuje tylko, aby Clap Hanz dało dobrego edytora, a stworzonymi tak polami można byłoby się dzielić w sieci, żywotność wzrosłaby jeszcze bardziej, o ile to wogóle możliwe.

 

mgp2_0804c.jpg

 

To prawda,ta gra wydaje się pozornie bardzo łatwa,ale już po dłuższym graniu ,na wyższych rangach,gra staje się coraz trudniejsza .Obecnie,żeby przejść jakiś turniej,muszę go 1,2 razy powtarzać,cociaż,muszę przyznać jestem całkiem dobry .Co do jakiś fajnych strzałów:mam już dwa hole on one,jeden ze 140 jardów,a drugi ze 130,oraz chip in eagle ze 159 yardów ,oraz chip in eagle z 80 jardów.A propo genialnych strazłow: o co chodzi z albatrossem?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie na tym polega genialność gry, zaczynasz pyk pyk jakie proste, uderzam tu, tutaj, o, birdie, ale jestem dobry. Potem czyta się te loading screeny i się człowiek uczy podkręcać piłeczkę, robić jakieś bajery, strzelać dalej, dokładniej celować, brać pod uwagę wiatr, pochylenie terenu, nagle się okazuje, że gra jest coraz trudniejsza, za to my coraz lepsi ;). Potem nowe postacie, itemy (świetna sprawa z customizacją, czasem z nieciekawej postaci można zrobić przyjemną)... na dodatek miła dla oka grafika, czytelna, szczegółowa, kolorowa.

Odnośnik do komentarza

Ostanio pograłem z 3 godzinki no i rzeczywiscie bardzo fajnie się gra ale wkurza mnie jedna rzecz, a mianowicie - dajmy na to wiatr wieje ze wschodu, celuje troche w prawo zeby wiatr zniosl pilke, a ta zamiast być spychana przez wiatr w druga strone idzie bez problemu pod wiatr, mam nadzieje ze jakos łopatologicznie to wytlumaczylem, jakies rady?

Odnośnik do komentarza

Myślałem,że w EG jest tylko 12 postaci,czyli te,które się zdobywa w challenge'u ,a tu się okazuje,że można zdobyć 24 postacie(niezłe,co?),żeby je(dodatkowe postacie)zdobyć,trzeba wejść w stroke play i zagrać partyjkę.Kiedy jesteście na polu, to wtedy trzeba szukać złotego,migoczącego światełka(żeby rozglądać się po polu,musicie wcisnąć start(raz) i :triangle: ,oraz :circle: ,żeby przybliżać i oddalać).I uwaga! Nie na każdym dołku jest postać(przynajmniej wg. mnie)i czasem się zdarzy,że znajdziecie dodatkowe ubranie(!).Pomyślnych łowów!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...