Skocz do zawartości

Everybody's Golf Portable 2


Arkady

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się pograć trochę online, nawet w turneju. REWELACJA, choć dalej tragedia z liczbą graczy, graliśmy góra we czwórkę, rozgryzłem też z narodowościami, grałem jako anglik, bo jako język angielski wybrałem ustawienia kiedy włączałem grę. Jak ktoś ma amerykańską wersję, będzie grał jako yankes, japońską jako japończyk. Także online grają sami amerykanie, japończycy, anglicy, francuzi, hiszpanie i dwa inne kraje które można wybrać w PALowej wersji :D

 

Załączam fotke, którą zrobiłem po wygraniu turnieju :)

p208092008123727a0001on3.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Patrząc na ten temat,aż ciśnie się w usta takie pytanie: czy ktoś w ogóle,w realu zagrał w golfa?Osobiście spróbowałem i muszę powiedzieć,że golf mi się bardzo podoba,zacząłem normalnie grać,ale chciałbym znać wasze poglądy na ten temat. (?) ;)

Daj spokój w tym kraju nie da rady zagrać w real golf, nie za nasze zarobki, no chyba, że będziemy za każdym razem wynajmować sprzęt. Z dostępnością też jest fest, gdzieś w okolicy lubelszczyzny niby jest. Niby, bo nikt go nie widział, ale ktoś mi wmawiał, że jest, tylko gdzie? Ogólnie, za dużo tego bujania się z tym. Co najwyżej, można tutaj kupić sobie piłeczkę, ewentualnie mini golfa, dołek z pasem zieleni. Są na Allegro i kiedyś nawet porządnie myślałem o zakupie.

 

Wracając do Everybody Golf 2, ostatnio rozpykałem 4 turnieje online, wiekszość graczy to francuziki, zgineli tragicznie :) Fotki wygranych spotkań zachowam na zawsze :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Muszę się pochwalić!Przeszedłem prawie całą grę... została mi tylko jedna postać dodatkowa.Najlepszy wynik na 18:-11,a na 9:-9.Wszystkie postacie zdobyte na maks. loyality.

Aha,prawie miałem albatrossa piłka odbiła się od flagi i spadła 10 cm od dołka,a na 9 miałem 3 eagle... ^_^

P.S Napiszcie coś o swoich osiągnięciach lub dokonaniach,bo w tym temacie nic się nie dzieje. <_<

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

24 postacie łącznie do zdobycia w stroke play???? jak dotąd z migoczących prezencików zdobywałam tylko przedmioty,ale po zaliczeniu wszystkich meczyków znudziło mi się... qurka wodna, jeżeli to prawda to chyba czas wrzucić spowrotem tą grę na kartę :)

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza
24 postacie łącznie do zdobycia w stroke play???? jak dotąd z migoczących prezencików zdobywałam tylko przedmioty,ale po zaliczeniu wszystkich meczyków znudziło mi się... qurka wodna, jeżeli to prawda to chyba czas wrzucić spowrotem tą grę na kartę :)

trzeba dokładnie przeszukać dokładnie każdy dołek i trzeba mieć złoty medal w trybie challenge na danym polu ^_^

 

grzehoo:żeby tak mocno podkręcić piłkę,musisz poszukać postaci o dużym levelu spina(fioletowy kolor w statystykach) ;)

Odnośnik do komentarza

Superszczały som:

 

- Gdy naciśniesz kwadrat i trafisz najpierw na maxymalną siłę, potem na perfect impact (ognisty, mocny strzał).

- Różne kombinacje podkręcenia i trafienia w perfect impact, otóż: przy ustalaniu siły trzymaj tylko góra/dół/prawo/lewo, albo przy ustalaniu siły góra, potem dół przy trafianiu w perfect impact itp. Dodatkowo takie strzały jak trafiają w chorągiewkę to przy odbiciu wracają do niej albo wkręcają się po niej do dołka i inne bajery ;p. W loadingach wyczytałem, byś nie grał z karty byś wiedział :P.

Odnośnik do komentarza

Oł jea, wkręcam się totalnie w tę grę :D. W jedynce mam już prawie 3 pierwsze rangi całe zrobione (wszystkie przedmioty zdobyte), dwie postacie mają max loyality, jedna już prawie. W sumie mam 4 i jeszcze jedną do odblokowania, ale chyba wezmę się za dwójkę, toż to to samo, lecz z większą ilością wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

kurna mam glupi problem - nie moge odblokowac RIO

wszedzie jest napsiane zeby zrobic bugey w 5 dołku central i potem na 6 dołku pogadac z nim po potrząsnieciu drzewa, zrobilem tak juz 5 razy i nadal go nie odblokowalem ;/ trzaslem drzewem a on tylko gada "nie poznasz jak trudny jest golf puki nie zrobic bugey" i sie nei odblokowuje, raz nawet zrobilem bugey na wszystkich dołkach 1-5 i tez dupa.. (probowalem 2 postaciami) , ktos wie co trzeba zrobic?

z tego co czytalem w necie ludzie robili to co trzeba (to co ja) i za ktoryms razem w koncu sie udawalo;p no ale juz probowalem tyle razy i dupa wiec moze cos robie zle?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...