Skocz do zawartości

Brutal Legend


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Nom, tak jak mówisz (choć jeszcze nie skończyłem :)

Z każdą kolejną misją jestem zszokowany, ile Schafer wtłoczył tu pomysłów związanych z metalową subkulturą. Jak zaczęły się bitwy RTS-owe, to też porobiłem w nogawy - Roadies, fani, merchandise, screaming wall, masakra po prostu... Nie wspominając o Eddie'm, jego języku, zwrotach czy ogólnym klimacie gry. Geniusz.

Odnośnik do komentarza

Gra jest genialna, niszczy samym designem. Od strony technicznej tez nie mozna jej nic zarzucic. Gralem dopiero kilka godzin, ale jaram sie strasznie. Humor jest wyborny, gameplay satysfakcjonujacy, no i soundtrack, w ktorym kazdy znajdzie cos dla siebie. Mam 2 pytania, jeden subquest polega na zabijaniu stworkow, zabilem wymagana ilosc 2 typow, nie moge znalezc 3 (mam "jezozwierze" i "jelenie") i w jaki sposob odkrywa sie nowe tracki?

Odnośnik do komentarza

podpakuj jednostki przed wejściem na most, po prostu broń zejścia i zbieraj fanów

potem wjazd całą bandą plus eddie w bryce i nawalanie piorunami

tym czołgiem musisz skasować dwie wieże jak najszybciej - posadź na nim eddiego a pozostali niech bronią czołgu

warto też za(pipi)ać hindenburgiem przynajmniej raz

no i solówka na morale

 

u mnie to poskutkowało

Odnośnik do komentarza

Ok, jestem juz przy ostatniej walce. Nie jestem w stanie podac zadnych wyraznych wad BR, no chyba ze ktos nie lubi muzyki metalowej... Naprawde mocna pozycja.

 

Dzieki bawol, po zajeciach sie zabralem i za pierwszym razem pyklo, w sumie latwa potyczka.

Odnośnik do komentarza

Gierka naprawde jest swietna . Nie slucham na codzien metalu ale niektore kawalki tak mi sie spodobaly ze postanowilem sobie je wypalic i sluchac w samochodzie :). Co mi sie nie podoba w grze to to ze jest tylko jeden slot na save, przykladowo chcialem zaczac gre na brutalu i ja przejsc (dla aczi) to nie moge bo musialbym nadpisac save z poprzedniej gry(na normalu gdzie po przejsciu jezdze i szukam nie odkrytych rzeczy,nadpisujac go wszystko poszlo by sie (pipi)ac) duzo jest tez glitchy cazy jak sie to tam nazywa , nie raz zdarzylo mi sie utknac w samochodzie gdzies na dobre , tak ze tylko load las checkpoint ratowal dupe. Co jak co ale gierka mnie ma ma choc jak pisalem we wstepie nie jestem fanem metalu to bawie sie przy niej swietnie, a humor w grze zawarty przyodziewa moja facjate w banana :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Szybkie pytanie - gdzie robię jakieś upgrejdy do samochodów? Mam kilka misji pobocznych, ale nie moge ich wykonać bo nie mam broni na samochodzie. Gdzie jest to motor coś? Odblokowuje upgrejdy, ale nic nie kumam gdzie je wykorzystać.

 

Już kumam chyba. Widzę na tej mapce motor forge i to powinno być to.

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...