Skocz do zawartości

Gears of War


Szakal v_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Musze napisac ze ta gra ssie.Nie mam pojecia co ludzie w niej widza.Zaluje jak cholera ze wydalem prawie stowke na to.Rzadko sie zdarza aby gra mnie az tak nudzilaWbjegasz do pomieszczenia wszystkie wyjscia sie zamykaja i dopiero jak wszystkich rozwalisz mozesz isc dalej.(chociaz nie zawsze tak jest)Nuuuuuuda.Grafika tez wcale na mnie takiego wrazenia nie zrobila.Wrazenie zrobila na mnie dzungla z Far Cry'a chociaz to troche co innego.Multiplayer tez jakis nudny.Juz wole sobie wlaczyc Avp2 i tam pograc multi.Jedyny fajny element to zabawa z berserkerka.Ogolnie to gre raz przeszedlem(chociaz nie mialem ochoty ale w koncu wydalej 100 zeta....)i teraz lezy na polce i sie kurzy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Kurcze kupiłem oryginała pograłem z tydzień na Live i niz gruchy ni pietruchy taki błąd mi wywalił. Sporo osób miał ten problem, ale na piratach. Nie wiem co zrobić teraz Live update'owalem no kur'rwa wszystko żem zrobił

 

gowyi3.jpg

 

help ;[

 

 

edit. podobno pomaga format, ale nie chce tego robic.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Po prostu kocham Epic i Microshit. Nie dość, że za każdym razem, gdy chce pograć w tą grę, muszę zmieniać datę, to na dodatek nie mogę zalogować się w live (jeszcze tydzień temu nie miałem z tym żadnych problemów). Czy to jest wina gry i trzeba czekać na patcha czy kolejny złośliwy kawał panów z M i Epic ?

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

mam pytanie bo przeszedlem GOW na poziomie casual a teraz jade na insane jestem juz w polowie (kopalnia) i nie wiem jest to pierwszy tytul kiedy mnie wzielo zeby przejsc na najtrudniejszym poziomie i nie jest to takie trudne(wiadomo gine czesto ale brne lajtowo do przodu), a wiec pytam wymiataczy czy sie zgodza ze mna? jak kiedys gralem w halo na najtrudniejszym, to byla masakra w sumie nie do przejscia jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Mam problem, zakupiłem ostatnio Gears of War na PieCa (niestety nie posiadam x'a). Po pomyślen instalacji, ucieszony chcę odpalić gierkę a tu komunikat :

To run Gears of War with your current hardware setup, you must install the following software update or updates:

 

+ AMD Processor Driver for Windows XP and Windows Server 2003 version (x86 and x64 exe) 1.3.2.16

 

 

If you do not install this software, at some point the game will stop and your progress will be lost.

 

i drugi:

To run Gears of War with your current hardware setup, you must either install the AMD Processor Driver for Windows XP and Windows Server 2003 Version (x86 and x64 exe) 1.3.2.16 or get the latest driver for your brand of processor from the www.amd.com website. To install the update, click INSTALL.

 

If you do not install this driver or the latest driver from the website, at some point the game will stop and your progress will be lost.

Instalowałem już od cholery sterowników 1.3.2.16 ale po każdej instalacji, gra mi nie chodzi, z tego samego powodu, a system wyświetla że wciąż mam sterownik 1.3.2.0

Czy ktoś miał już taki problem, lub podobny i go rozwiązał?

Mój sprzęt:

Asus M2N4-SLI

Athlon 64X2 DualCore 4000+

1024 Mb RAM

GeFoorce 7600 GS

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...