Skocz do zawartości

Gears of War


Szakal v_1

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zakupiłem GOW.Chciałem zobaczyć jak to w online wygląda,zrobiłem konto xbox live by móc się połączyć,zrobiłem aktualizacje.I jak pobiera mi profil gracza by już się połączyć online to wywala mi coś takiego:

 

Nie można się połączyć z uslugą LIVE.

 

Kod błędu: 0x8015190a

 

Wogóle to pisze że w moim regionie nie jest dostepna usluga LIVE.Ktoś już miał taki problem.Prosze o pomoc.Z góry dziękuje.

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Ping przeszukałem fora inne i właśnie zmieniłem na Irlandie pochodzenie.Oczywiście działa,ale ten multiplayer zniechęca.Nie mam Xboxa360(tylko PS3)Xboxa będe miał na wakacje i wtedy porównam gearsa na PC a na X.Podobniez GOW na PC stracił swoj klimat w MP.To prawda???

Edytowane przez Szakal v_1
Odnośnik do komentarza

Nie stracil, poprostu jezeli chodzi o MP, to jest strasznie nie dopracowany oraz ubogi. Wiele gier na pc, ma podobna grafike i multi jest bardziej wciagajace ( Crysis/UT3 ). Na x'a jest tylko gow i halo3, jezeli chodzi o multi, no i jeszcze cod2/cod3/cod4, wiec jest bardzo maly wybor. Natomiast na pc, jak to na pc, takich gierek jest od groma, no i nie trzeba kupowac Windows Live, aby pograc, tylko sa darmowe(mowie o rozgrywce online).

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

W trzecim akcie bylem na Gowie.Włączam gre zadowolony że pogram sobie a tutaj nie ma savów ;/ Płace za orginalną gre 120zl,a tutaj nie dosyć że padają savy to moim kumplom jeszcze wywala do windy.Chamstwo.Jutro wyśle jedno pisemko do odpowiedniego człowieka.Nie zamierzam znów rozpoczynać Gowa skoro znów savy mogą się usunąc ,to przecież sensu nie ma;/(Myślalem że komputer rozj.ebe jak to zobaczylem)

Odnośnik do komentarza

Mi wcielo save'y w drugim akcie. Przesrane ;] Odpuscilem gre. Gracie na najnowszych sterownikach? Ja mam 8600m GS sterowniki 169 i nie wiem czy ten problem dalej wystepuje. Boje sie grac, bo nie chce mi sie czasu tracic. Doszedlem do pierwszego checkpointa w 1 akcie, wylaczylem komputer, wlaczylem i save'y byly, ale pewnosci miec nie mozna.

Odnośnik do komentarza

Gra jest świetna! Niestety i mnie dopadły znikające savy! Mam oczywiście oryginalną grę a tu takie kwiatki! Ponadto multiplayer w porównaniu to takiego CoD4 jest słabiuteńki ale singiel pierwsza klasa! Co ciekawe na moim nie za specjalnym kompie (podkręcony 7600GS) gra działa bardzo dobrze, lepiej od dema UT3! :( Miłego grania!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie nabijaj postów, następnym razem edytuj swój poprzedni i dopisz to co chcesz. Co do samego konta, nie wiem normalnie go raczej nie założysz, wiele osób użyło po prostu swojego konta z Xbox live, może spróbuj się zarejestrować na inny region z poziomu głównego menu tej strony.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Lol ja się zwyczajnie zarejestrowałem (nie poprzez gre, założyłem konto na Ameryke) i działa jak należy. Fakt scena na PC nie istnieje praktycznie, ale nie znaczy to że nie ma rzadnych serwerów, niemniej szkoda mi tej gry (Kane&Lynch-a także), f*** Games For Windows ;) !.

Odnośnik do komentarza
Lol ja się zwyczajnie zarejestrowałem (nie poprzez gre, założyłem konto na Ameryke) i działa jak należy. Fakt scena na PC nie istnieje praktycznie, ale nie znaczy to że nie ma rzadnych serwerów, niemniej szkoda mi tej gry (Kane&Lynch-a także), f*** Games For Windows :) !.

Jak się zarejestrowałes?Gdzie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.