Skocz do zawartości

Gears of War


Szakal v_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Siema! Pewnego dnia znudziło mnie granie w multi na standardowych mapach i ściągnąłem sobie mody stworzone przez gracz itp...

Ściągnąłem sobie fajny mod , zrobiłem z plikami to co pisało w instrukcji włączyłem go i przy włączeniu kiedy załadował mi się ekran misji, wyskakuje mi taki komunikat screen ----------->http://img535.imageshack.us/f/beztytuuauc.png/

 

 

Ps Ten komunikat wyskakuje też przy niektórych innych poprawnie zainstalowanych modach :[

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Znajdzie sie ktos chetny do przejscia co-opa na Insane i zrobienia przy okazji achievementa For the Fallen - Recover all of the COG tags (on any difficulty) ? Wazne, zeby taka osoba miala odblokowany ten poziom trudnosci, ja niestety stracilem save'a przy formacie dysku. Jak cos to wyslac do mnie wiadomosc na XBL lub friend requesta :)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Kupilem sobie dzisiaj GoWa na PC. Zainstalowalem gre i od razu po kliknieciu play wyskakuje error. Zeby go naprawic, trzeba zmienic date w Windowsie na 2008 rok. Ok, data zmieniona, odpalam gre. Loguje sie na swoje konto i czekam, az GfWL pobierze moje xboxowe konto. Tak sie niestety nie stalo i wyskoczyl blad, ktory mowi, ze zalogowanie do uslugi Live bylo niemozliwe i abym sprawdzil swoje polaczenie z internetem. Internet dziala, na XL nie mam problemow z logowaniem na ten sam profil. Mial ktos tak?

Odnośnik do komentarza

Kupilem sobie dzisiaj GoWa na PC. Zainstalowalem gre i od razu po kliknieciu play wyskakuje error. Zeby go naprawic, trzeba zmienic date w Windowsie na 2008 rok. Ok, data zmieniona, odpalam gre. Loguje sie na swoje konto i czekam, az GfWL pobierze moje xboxowe konto. Tak sie niestety nie stalo i wyskoczyl blad, ktory mowi, ze zalogowanie do uslugi Live bylo niemozliwe i abym sprawdzil swoje polaczenie z internetem. Internet dziala, na XL nie mam problemow z logowaniem na ten sam profil. Mial ktos tak?

Zainstaluj jeszcze raz ten ich programik od live. Ja tak miałem przy Gothm City Impostors gdy odpaliłem jeszcze raz ten instalator co daje Ci dostęp do market i pobierania stuffu od nich to gra mi działała.

Odnośnik do komentarza

Gre kupilem w empiku, wiec raczej niefejkowa wersja.

 

Usunalem ta wersje Live'a, ktora zainstalowala sie wraz z GoWem i sciagnalem ta, ktora polecil Dante, jednak nadal jest: 'Zalogowanie profilu do usługi live było nie możliwe. Mogły wystąpić problemy z siecią lub usługa identyfikatora Windowsa Live ID jest niedostępna', mimo tego, ze do marketu loguje sie bez problemu.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Grają ludzie w multi?

Grałem ostatni raz w tą pozycje kilka lat temu namiętnie na X360 i do dzisiaj uważam to multi za najlepsze w historii.  Teraz mam lapka który mógłby pociągnac tą grę i aż mnie rączki świeżbią, żeby sobie ją sprawic.

Jest tu jakiś kod pozwalający grac w multi? Trzeba miec opłacone Golda?

Odnośnik do komentarza

Troche ludzi powinno grac w player meczach (glownie mecza King of the Hill i Execution), nie spodziewaj sie jednak masy osob. O rankingowych meczach zapomnij, chyba, ze znajdziesz ekipe co boostuje acze. ;)

Zeby grac w multi nie trzeba miec golda, na szczescie MS wycofal ten wymog w grach na PC. Musisz miec za to klucz (moze byc uzywany) by grac po sieci.

Edytowane przez kubicz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...