Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Dino Crisis 2 :woot: Ha, nareszcie się doczekałem. Jedynke u nas mogli by też udostępnić.

 

Jedynka jest tylko dobra. Fajny był tylko patent ze strzykawkami, no i trudno zapomnieć T-Rexa rozpieprzającego szybę w budynku. :) Nie podobało mi się za to ciągłe bieganie po laboratoriach. Nieliniowość jak w RE3 to też był plus.

 

Za to DC2 to rewelacyjna gra ze śmiganiem głównie po dżungli, ale nie tylko, która w jakimś stopniu na pewno było inspiracją do RE4. Również nastawiona na szybką akcję, do tego z motywującym patentem w postaci zbierania punktów za jedno długie combo w unicestwianiu dinozaurów + bonus za przejście danej sekcji bez ugryzienia. Niedawno to ogrywałem i gra trzyma się naprawdę dobrze. Z perspektywy czasu, to średnia na poziomie 86 na metacritic wydaje się być i tak zbyt niska.

Odnośnik do komentarza

W jedynkę grałem po japońsku i niestety nie skończyłem, za to dwójka to jedna z najlepszych gier na PSX'a jeżeli nie najlepsza.

 

No ja ją również stawiam jako jedną z najlepszych gier na PSX'a, szkoda tylko, że jest taka krótka, ale gameplay ma bardzo różnorodny (celowniczki, zejście pod wodę, jazda czołgiem). ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Znaczy co,kazdy dostanie darmowy PS Plus na miesiac?Jesli tak to troche to glupie,bo przeciez nawet jak sciagniesz jakas gre za darmo,to i tak ona przestanie dzialac po uplywie tegoz miesiaca.

Czyli krótko mówiąc - nie ma nic za darmo ;) Dlatego jeśli mamy dostać jakieś darmowe gry to powinny być one poza usługą PS Plus.

Ja raczej nigdy nie opłacę abonamentu, nie dlatego że nie mam na to pieniędzy, ale dlatego że 1. -nie interesuje mnie wypożyczanie gier 2. -denerwuje mnie sposób działania tej usługi. Abonenci tak naprawdę nie mają prawie żadnych korzyści w stosunku do okresu gdy usługi jeszcze nie było. Za to ci którzy teraz nie płacą, mają sztucznie opóźniany dostęp do nowości w sklepie itp. Teraz już nawet jak chcesz szybko wydać pieniądze to musisz najpierw za to zapłacić i jak widać ludzie łykają takie rozwiązania.

Edytowane przez xylaz
  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Znaczy co,kazdy dostanie darmowy PS Plus na miesiac?Jesli tak to troche to glupie,bo przeciez nawet jak sciagniesz jakas gre za darmo,to i tak ona przestanie dzialac po uplywie tegoz miesiaca.

 

to dotyczy takze wipeout hd, ratcheta i pozostałych z całej piątki z której mozemy wybrac dwie?

 

Nie , gry które wybierzemy z tej piątki będą już nasze na stałe .

Odnośnik do komentarza

Jakieś wrażenia z UnderSiege? Sony powinno dostać kopa za brak demek. M$ wymusił dema do każdej gry Arcade.

Nic nadzwyczajnego niestety... jestem w połowie kampanii, ale to chyba wystarczy do wystawienia wstępnej opinii. Czas rozgrywki raczej bardzo krótki - 4 rozdziały, każdy po około 5 misji, misje to 5 do 20 minut, malutkie mapy... Jednostek mało, 3 podstawowe ludzkie i w każdym rozdziale dochodzą po 2 innej rasy. Zbierają doświadczenie w walce i mogą awansować do 5 stopnia (można to przyspieszyć złotem) jednak poprawie ulega głównie ilość HP. Ogólnie nie rozumiem tych statystyk jednostki - np. łucznik ma 2x wyższy wskaźnik walki wręcz od zwykłego żołnierza, a na polu bitwy jest bezużyteczny w zwarciu. Misje polegają na obronie danej pozycji lub dojściu do określonego miejsca. AI wroga nie istnieje. Można spotkać 2 rodzaje przeciwników - pierwsi stoją i czekają aż wejdzie się w ich pole widzenia - wtedy atakują, a drudzy podążają w kierunku drużyny już od czasu swoich narodzin gdzieś w kącie mapy. Gdy opanuje się interfejs obsługi to można spokojnie grać bez strat na poziomie normal (save tylko między misjami). Historia pokazana w przerywnikach kampanii albo była pisana przez dziecko, albo ktoś tworzył ją z myślą o dzieciach - poziom zbliżony do cartoon network, ale to już chyba taki standard bo pamiętam, że w Vandal Hearts Flames of Judgment było podobnie. Jest jeszcze edytor w którym można stworzyć własny poziom. Możliwe, że da się zrobić coś ciekawego bo są wyzwalacze i sporo opcji, ale nie mam zamiaru tego sprawdzać, bo nie widzę sensu. 50 zł za takie gry to skandal, zwłaszcza że najciekawsze pozycje sklepiku są o połowę tańsze. Za 30 zł można spróbować ze względu na małą ilość dostępnych rtsów. Multi nie sprawdzałem, ale domyślam się, że głowy nie urywa.

Edytowane przez xylaz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...