Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ktoś się orientuje czy Dead Space na ps store jest w wersji polskiej?

z tego co się orientuję, wszystkie europejskie wersje posiadają wersję pl; np ja kupiłem taką, która na okładce nie miała ani słowa o wersjach językowych innych niż eng, a posiada kilka lokacji, w tym polską; to samo potwierdził mi właściciel sklepu, w którym się zaopatruję w gry; mówił, że nie spotkał wersji bez pl;

pytanie po co tam kupować, skoro nawet taniej kupisz używkę w dobrym stanie; a płyta to jednak płyta... fetyszysta przemówił ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Istnieje jakiś sposób, żeby z polskiego konta na PSN zaopatrzyć się w I dodatek do Red Faction Guerrilla (ten co go niby teraz do 4 euro przecenili), a jeśli nie to czy próbował ktoś ten dodatek zdobywać na własną rękę z innych źródeł (słyszałem, że na kontach holenderskich czy słowackich można go spokojnie nabyć) i czy są jakieś problemy z kompatybilnością. Dodam, że posiadam wersję RFG kupioną przez PSS.

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem Rayne, tej recenzji nie oglądałem, ale sam od siebie mogę stwierdzić, że fajnie wygląda i się rusza to fakt, ale bardzo, ale to bardzo przeszkadza delay jaki jest na ruchach Rayne, po ciosach jest moment, w którym nie można się ruszyć, a wtedy dostaje się wszystko na klatę, tak jak wchodzi :)

 

Drugim wielkim minusem jest jakiś tam back flip zamiast np double jumpa.... What were they thinking!? trzeba go robić odpalając pół kółka w drugą stronę, a jak się zwali timing to nie wchodzi....

 

No i do łatwych gra nie należy :) troszkę przez sterowanie, ale też troszkę z samej siebie.

Odnośnik do komentarza

Renegade Ops jest świetny, po ograniu dema od razu kupiłem fulla. Ajććć sam miód do tego graficznie gra wygląda ślicznie (silnik z Just Cause 2 podobno?)

 

Natomiast From Dust na który czekałem zawiódł mnie trochę. Miałem kupić fulla ale odpuszczam, na pewno nie za tą cenę (nawet po zniżce). Uboga i strasznie uproszczona wersja Populousa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też się zawiodłem na From Dust a bardzo mocno czekałem. Mizerna grafika wszystkiego poza wodą i krajobrazem, no i gra jest irytująca przez licznik czasu i naszych podopiecznych, którzy potrafią znaleźć abstrakcyjną drogę do celu, albo nagle spaść z urwiska do wody i się zabić. Ktoś może potwieredzić, czy w pełnej wersji gra wynagradza gameplayem te irytacje?

Odnośnik do komentarza

Renegade Ops jest świetny, po ograniu dema od razu kupiłem fulla. Ajććć sam miód do tego graficznie gra wygląda ślicznie (silnik z Just Cause 2 podobno?)

Ograłem wczoraj demo RO i jedyne co mogę napisać to że gierka jest świetna pod każdym względem, zaczynając od grafiki, przez system destrukcji, a na gameplay'u kończąc. W sobotę kupuję pełna wersje.

Odnośnik do komentarza

Dobra... dobiłem jakimś cudem do 8 poziomu w Bloodrayne i troszkę zmienię swoje zdanie... jak ktoś nie lubi się wku@##! i w ogóle to nie sobie daruję tę grę :) Takie wały później odchodzą z wieloma/nastoma przeciwnikami na raz, że sterowanie nie daje rady i można czasem padem o ścianę zapodać :D

 

Cóż skoro już kupiłem i zaszedłem do 8/15 lvlu to pewnie przejdę... ale jestem troszkę zawiedziony :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...