Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem pełną wersję From Dust i muszę powiedzieć, że gra jak dla mnie jest genialna. Bardzo klimatyczna. W trialu pokazany był właściwie sam "początek początku"... W pełnej wersji jest masa nowych żywiołów, roślin, mocy, których nie pokazano w demie.

Jeszcze sporo przede mną, ale już mogę śmiało stwierdzić, że From Dust jest świetne. Ciężko tę grę nazwać strategią, tu raczej chodzi o przetrwanie, aniżeli ekspansję cywilizacyjną... Polecam.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie niedawno skończyłem Renegade Ops i dla mnie jest to 10/10. Kapitalna gierka, sam miód i świetna grafika. Trochę się śmieje, że to taka "współczesna wersja Cannon Fodder" oczywiście z przymrużeniem oka ale i takie skojarzenia miałem podczas grania. Może przez dżunglę czy klimat militarny ;p

 

Szkoda tylko, że jak chciałem wypróbować multi-copa to były problemy ze znalezieniem full składu. W co-opie musi być dopiero zabawa ;], no i jeszcze misje na HC mi zostały ale aż się boję zaczynać.

 

Czekam na dlc, prequel, sequel czy co tam jeszcze.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Grasz na HC, aaa dlatego jak porównywałem rankingi to dziwiłem się jak Ty tyle punktów natrzepałeś hehe.

 

Każda misja (9) zajęła mi 15-20 minut, tylko zawsze starałem się robić też te poboczne zadania. Czas gry według mnie jest jak najbardziej ok, tym bardziej, że na HC pewnie zajmuje dłużej + jeszcze pakowanie postaci no i multi.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

wlasnie odpalilem renegade ops i zauwazylem ze mam tylko high score zapisany z pierwszej misji, a jestem w czwartej :) ktos wie ocb ? gram na normalu i z tego co widze Slupek tez nie ma high score za pierwszy level :)

 

chyba ze to zalezy od medalu na koniec misji ?

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Zakupiłem Renegade Ops i muszę powiedzieć, że mam mieszane uczucia.

+ Bardzo ładna grafika

+ Destrukcja otoczenia

+ Rozpierduch

+ Całkiem fajny model jazdy

- Mega krótka (9 misji średnio po 20 min każda)

- Niewykorzystany potencjał niemal w każdym aspekcie

 

Nie wiem dlaczego twórcy nie zrobili z tego mini sandboxa. Plansze są naprawdę spore i dałoby się wydłużyć czas gry o kilkanaście jak nie kilkadziesiąt minut na plansze, a zamiast tego jak człowiek przez chwilę gdzieś zamarudzi od razu odpalają licznik. Rozumiem, że miało to zapobiec zbyt szybkiemu levelowaniu, ale można było po prostu zrobić limit na jedną misję. Mogliby też szarpnąć się i dodać każdej postaci jeszcze jedną zdolność wsparcia co urozmaiciłoby trochę grę w co-opie. Brakuje też jakichś statystyk odnośnie poszczególnych misji.

Odnośnik do komentarza

Winę możesz zwalić na Sony. To dzięki ich polityce drugi gracz na splicie nie może zdobywać trofeów.

Nawet na oryginalnym Dual Shocku 3? Zawsze wydawało mi się, że drugi gracz nie może się zalogować na swoje PSN ID tylko wtedy, gdy używa innego pada (brak przycisku Home)...

 

 

A tak już na temat - dzisiaj na PSN ląduje Resident Evil 4 HD, a za tydzień Resident Evil: Code Veronica HD. Plusowcy będą mogli skorzystać z 50% zniżki... Chyba się skuszę ;) .

Odnośnik do komentarza

A ja jestem cienki w Renegata, 3 misja i na normalu nie mogę skończyć zawsze pod koniec misji :(

Ja wczoraj przeszedłem 3 misję na HC, jakoś za 4 razem dopiero. Tip: Zanim przejedziesz przez statek na drugą wyspę, z prawej strony doków jest dodatkowe życie. czyli na normalu masz conajmniej 7 żyć (conajmniej, bo może jeszcze gdzieś jest ukryte).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...