Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Mecz potwierdzil, ze nie ma absolutnie zadnego sensu prognozowac na tych mistrzostwach kto wyjdzie/wygra.

 

 

Holandii sie ladnie drabinka uklada, jest dobrze;]

ładnie to się ułożyła Urugwajowi. Holendrzy jak przejdą Słowację (Prorokuję, że Oranje wyjdą na pierwszym) to trafiają na Brazylię/Portugalię lub ewentualnie Hiszpanię jak ci z drugiego wyjdą.

Odnośnik do komentarza

Już ustaliliśmy, że Słowacja jest idealną symulacją polskiej kady, a co jak co, ale mecze o honor na mundialu raczej nam wychodzą :potter:

 

 

 

włochy ---> :whoops:

:potter:

 

POLSKA 2.0 JEST NA MUNDIALU !!!!!1

 

Patrzeć jak sfrustrowane włoskie ci.pki płaczą u sędziego, że Słowacy symulują - bezcenne :whistling:

Odnośnik do komentarza

Minęło 6 miesięcy, a zapowiada się, że rok 2010 będzie chyba najchu.jowyszym okresem jaki dotychczas uświadczyłem na własnej du.pie:

- najgorszy sezon Juve w historii jaki miałem nieprzyjemność oglądać

- zdobycie przez Inter potrójnej korony

- Azzurri na tegorocznym mundialu

 

Dołożyć do tego zdobycie przez Anglię tytułu mistrza świata na tej imprezie i widziałem już wszystko. A znając życie, tak się (pipi)a stanie. To jest (pipi) jakaś farsa.

 

Niech wygra jakiś ałtsajder, wszystkim faworytom chu.j między oczy.

Odnośnik do komentarza

 

Rysiu nie denerwuj się. Nie życz innym tego co twoich włoszków spotkało :P

 

Akurat Włosi mnie ziębią, daję tylko wyraz swojej frustracji na sędziów, bo mają pi.cze zamiast oczu. Jeżeli ma sytuację, która jest dla niego niewyjaśniona i zastanawia się co począć, podnieść chorągiew na spalony lub nie, to niech lepiej w ogóle zamilknie w takiej sytuacji i nic nie robi. Arbitrzy powinni być pewni swoich decyzji, a nie w przypływie emocji w nieświadomości decydować o czymś, czego dobrze nie zarejestrowali w swoich oczach. Dlatego sędziowanie jest zbędne i nie powinno go być w ogóle. Albo sytuacje gdzie raz się jeden z drugim lekko popycha i gwiżdże, by przy kolejnej, identycznej sytuacji nie sięgać za gwizdek. Sędziowanie jest z d.u.p.y, mam 2 kumpli co gwiżdżą na meczach 3 ligi i mówią mi jasno, wiele decyzji podejmują jak w totolotku. Raz zagwiżdżą tam gdzie nie powinni, drugi raz nie zagwiżdżą tam gdzie powinni. Nie ma żadnej konsekwencji w sędziowani na szczeblu lokalnym i globalnym.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Inną sprawą jest to, że Włosi nie popisali się w swoich trzech meczach np. w takiej konfrontacji z Nową Zelandią, gdzie mieli pełną sytuacji i tylko jedną bramkę, więc summa summarum mogą mieć jakieś uzasadnione pretensje do arbitrarzu, lecz największe tylko do siebie i z tym się w zupełności zgadzam. Jutro Portugalia vs Brazylia

Odnośnik do komentarza

Slowacja pelna przemiana.

No i mamy kolejny mecz predestynujacy do miana najlepszego na tym mundialu.

Choc juz jest najlepszy bo Wlosi SIE PAKUJA!

Najbardziej mnie cieszylo jak Wlosi skarzyli sie do sedziego, na symulujacych Slowakow. Jaki to jest piekny widok!

 

Niezaleznie jaki piach zagrali Wlosi, to czego dokonala Slowacja przerasta wszelkie oczekiwania, tym bardziej ze wczesniej nie blyszczeli. Zagrali z niesamowita motywacja i calkiem skutecznie. Do tego absolutnie nie bylo widac roznic w technice uzytkowej...

 

No i nie oszukujmy sie Wlosi nie przegrali przez sedziego. Oni przez sedziow w ogole cos osiagneli ostatnio. To ze im sedzie nie pomagal, to nie znaczy ze przez niego przegrali. To po prostu mizerna druzyna i wloski futbol i cwaniackie chamstwo zasluguje by byc tam gdzie teraz NA OSTATNIM MIEJSCU W GRUPIE.

Odnośnik do komentarza

My też mamy się czym pochwalić:

 

093.jpg

 

 

A wracając do mundialu to, choć pierwsza runda faktycznie nie była najciekawsza, to druga i trzecia zaje,biste, cały turniej się rozkręcił, zaskakujące wyniki. Co do Anglii faktycznie cienko grają ale Francuzi w 2006 roku też ledwo wyszli z grupy a potem znaleźli się w finale, zobaczymy

Odnośnik do komentarza

grzes - tylko rzecz w tym, że Słowacy też nic wielkiego nie pokazywali na tym turnieju, a ten meczu potwierdza je.bi.tnie moje wcześniejsze wykłócanie się o pojedynek Anglii z Niemcami. Mecz meczowi nierówny i proszę nie skreślać tych pierwszych z powodu rzekomej słabej dotychczasowej postawy, bo mogą tak wypalić, że wszyscy będziemy przecierać oczy ze zdumienia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...