Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier.dole. widziałbym na miejscu Ghany Nigerię, ale i tak do Stefana i spółki żywiłem chyba największą sympatię spośród drużyn pozostałych w grze. A tu taki wał -_- No ale wpierd.ol ponownie ewidentnie na własne życzenie. Czyli finał będzie Paragwaj - Urugwaj, ewentualnie miszczem zostaje Urugwaj po finale z Niemcami.

A obstawiłeś juz u buka taki finał? To leć jutro z rana zanim skwasi się śmietana.

 

Nie obstawiłem, bo jak już jest po fakcie to zakładów nie przyjmują ;] Ełreko, ja to wiem.

Odnośnik do komentarza

Japi3rdole... szkoda Ghany, JA na miejscu Gyana próbował strzelić w światło bramki, chociaż wiedząc że wpadnie lub obroni to bramkarz, no cóż presja zrobiła swoje, Ghana podłamana bo w 120 min byli by już w półfinale, zapisana w historii jako pierwszy zespół Afryki który najdalej zaszedł w MŚ, a tu taki klops.

 

Suarez na pewno nie zagra w finale :thumbsup: za tą rączke czeka go kilku meczowa dyskwalifikacja :)

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Nikt nie bronil Ghanie strzelic z odleglosci 11 metrow w strone obiektu o szerokosci 7,32 m i wysokosci 2,44 m.

 

Aha, to idź i strzel w takiej sytuacji gdze cały świat patrzy, serce zaraz ci z klaty wyj.ebie a wszystko po 2 godzinach biegania. Człowieku gdyby nie ręka to bramka by była, a karny=/=gol.

 

Suarez zrobił to co kazdy powinein zrobic na jego miejscu, pieknie obronił.

 

 

dobre zdejcie:

 

f9f83578ceff4f6cmed.jpg

 

Takich sytuacji było sporo i jakoś nie zawsze obrońca potrafił wybić piłkę głową, co nie znaczy że dopuszczał się bramkarskich zagrywek.

Odnośnik do komentarza

co z tego że wszystko w myśl przepisów? zrobił to UMYŚLNIE i za to powinien być zawieszony, gdyby była tylko czerwień i zawieszenie na 1 meczyk bez dalszych konsekwencji, to zapewniam Cie że w każdym meczu takie sytuacje miałby miejsce

 

no nie mialaby bo nie kazdy jest tak uposledzony jak reprezentacja ghany, zeby nie wygrac wygranego meczu

Odnośnik do komentarza

Urugwaj mimo ladnej gry niestety dalej juz CHYBA nie zajdzie,jestem za nimi calym sercem i byli moim cichym faworytem ale bez Suareza bedzie im naprawde ciezko,miedzy Fornalem a Suarazem byla taka synergia ze ciagneli ten zespol.

 

No i szkoda mi troche Ghany,ladnie chlopaki zagraly ale Suarez ich zownowal =D

Odnośnik do komentarza

co z tego że wszystko w myśl przepisów? zrobił to UMYŚLNIE i za to powinien być zawieszony, gdyby była tylko czerwień i zawieszenie na 1 meczyk bez dalszych konsekwencji, to zapewniam Cie że w każdym meczu takie sytuacje miałby miejsce

 

no nie mialaby bo nie kazdy jest tak uposledzony jak reprezentacja ghany, zeby nie wygrac wygranego meczu

 

heh no też racja, za tydzień pewnie usłyszymy że Gyan został postrzelony przez jakiegoś kibola, jak to kiedyś było, kiedy chyba obrońca z Argentyny strzelił samobója z Kolubią na wagę finału, wtedy ci drudzy wygrali 2:1 a tamten dostał miech później 7 kolek na klate od "wiernego" kibica :potter:

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Urugwaj mimo ladnej gry niestety dalej juz CHYBA nie zajdzie,jestem za nimi calym sercem i byli moim cichym faworytem ale bez Suareza bedzie im naprawde ciezko,miedzy Fornalem a Suarazem byla taka synergia ze ciagneli ten zespol.

 

No i szkoda mi troche Ghany,ladnie chlopaki zagraly ale Suarez ich zownowal =D

Wejdzie Lodeiro jako cofnięty napastnik za Forlanem, wsadzą kogoś za tych co po dwie zarobli żółte i jakoś będa ciągneli mecz z Oranje. No chyba, że Robben i spółka przycisną jak w drugiej połowie z Brazylią to wątpię by dali radę.

 

heh no też racja, za tydzień pewnie usłyszymy że Gyan został postrzelony przez jakiegoś kibola, jak to kiedyś było, kiedy chyba obrońca z Argentyny strzelił samobója z Kolubią na wagę finału, wtedy ci drudzy wygrali 2:1 a tamten dostał miech później 7 kolek od jakiegoś typka

Kolumbijczyk dostał kulkę po powrocie do chaty z mundialu w USA. A po jakim meczu to nie pamiętam.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

tak, ale chyba od niewielu z nich zależał awans do półfinału mistrzostw świata

 

 

 

to do posta mazzeo

Stawka meczu usprawiedliwia takie rzeczy? No to już czekam na łamanie nóg w finale i rzucanie się z łapami do piłek, bo przecież można, a czerwona kartka to wystarczająca kara. No kur.wa litości ludzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...